Skocz do zawartości
Forum

Akcja "Testujemy przytulanki Fisher-Price"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

atena3004
Witam serdecznie. Usunęłam automatycznie wszystkie e-maile i teraz nie wiem, czy załapałam się do testowania zabaweczki, czy nie. Czy jest możliwość, aby Państwo to jakoś sprawdzili i dali mi odpowiedź? Serdecznie pozdrawiam i przepraszam za kłopot

Dzień dobry. Przed chwilą otrzymała Pani od nas wiadomość prywatną w tej sprawie. Oczywiście sprawdzimy, czy Pani mail był na liście :)

Odnośnik do komentarza

barbaraaaaa
ja również wczoraj dostałam na e maila jakąś wiadomość z forum ale treść się nie wyświetliła tak jakby wiadomość była pusta więc ją usunęłam, zapomniałam że to może być właśnie odnośnie tego konkursu.

Wysyłaliśmy do zwycięzców jedynie e-maile, nie wiadomości prywatne, ponieważ w ankiecie nie było możliwości podania maila z forum, ani wymogu posiadania konta na forum. W razie wątpliwości prosimy o przesłanie maila podanego w ankiecie w wiadomości prywatnej na konto redakcji.

Odnośnik do komentarza

To może można podać email, ale samą część przed "@" :) Jak np. ktoś ma abc123@wp.pl to można podać "abc123" :) ?

Mama-AsiaLM - blog parentingowy. Znajdziecie tutaj opisy/recenzje książek, gier i zabawek dla dzieci. Czasami trafia się jakaś recenzja książki dla mamy, oraz twórczość mamy i córki - czyli propozycje zabaw, oraz różności tworzone z filcu rękami mamy. :)

Odnośnik do komentarza
Gość kaśśśkaaa

nie wiem jaki macie problem, każda z nas przeważnie ma jeden e-mail albo góra dwa, to przecież co za problem go sprawdzić?? Pewnie kilka zgłoszeń dałyście a teraz nie wiecie ile e-maili stworzyłyście. Taki jest regulamin, że wysyłane są wygrane na e-mail to sobie wystarczy sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Gość dariolka195

~kaśśśkaaa
nie wiem jaki macie problem, każda z nas przeważnie ma jeden e-mail albo góra dwa, to przecież co za problem go sprawdzić?? Pewnie kilka zgłoszeń dałyście a teraz nie wiecie ile e-maili stworzyłyście. Taki jest regulamin, że wysyłane są wygrane na e-mail to sobie wystarczy sprawdzić.

Wiesz,to nie jest żaden problem.Tylko chodzi o to,że z tymi e-mailami różnie bywa,czasem lubią nie dochodzić (miałam takie przypadki).A tak to jest czarno na białym i nie ma kilkudziesięciu pytań czy można sprawdzić to,albo że ktoś sobie coś skasował i nie wie czy miał e-mail w tej sprawie itd
I wypraszam sobie pisania,że kilka e-maili stworzyłam i zgłosiłam z wszystkich,bo tak nie jest-gram uczciwie zawsze!!!I nie rozpaczam ,że nie załapałam się tylko dałam taką sugestię,że lepiej by było podać jakąś listę.

Odnośnik do komentarza

Do nas również dotarł szczeniaczek na dobranoc. Oczywiście mamunia korzystając pewnie z jednej z niewielu przyszłych okazji zaczęła szczeniaczka męczyć, każąc mu bezustannie śpiewać kołysanki. Jestem bardzo miło zaskoczona, że kilka z nich to utworki, które moje dziecko zna, bo i ja je znam np. kołysanka o gwiazdeczkach. Przypuszczam, że to może odegrać istotną rolę, bo skoro zna te utwory i reaguje na nie dobrze to na pewno będą miłe dla dziecięcego uszka. Zastanawia mnie czy głos śpiewający kołysanki to Joasia Jabłczyńska?

Odnośnik do komentarza

Bardzo dziękujemy, właśnie dotarł do nas Szczeniaczek na dobranoc.
Moja córeczka jednak postanowiła zasnąć przed pojawieniem się maskotki, więc to mi jako mamie przypadły pierwsze oględziny pieska.
Ogólnie piesek prezentuje się bardzo ładnie, uśmiechnięta buźka, duży czerwony nos, wyraźne oczka, to elementy na które zapewne moja córka zwróci uwagę w pierwszej kolejności. Odstające niebieskie uszy dodają pieskowi dużo uroku. Dodatkowo cały psi pyszczek jest bardzo mięciutki a uszka mają podwójną strukturę, z przodu miękkie a z tyłu śliskie, co zapewne zainteresuje małe rączki dzieci. Szczeniaczek ubrany jest w śmieszną niebieską piżamkę, na której znajdują się narysowane cyferki od 1 do 10, co może być przydatne w nauce, jednak ten etap na razie nie dotyczy mojego dziecka. W miejscu serduszka znajduje się duży czerwony plastikowy przycisk, który po naciśnięciu świecie i wydaje różne dźwięki. Na brzuszku natomiast znajduje się obrazek, uśmiechnięty księżyc z gwiazdkami i nutką, po jego naciśnięciu piesek mówi i śpiewa kołysanki.
Na razie to ja męczę pieska raz po raz naciskając brzuszek i przycisk. Zobaczymy jaka będzie reakcja córeczki.

monthly_2014_06/akcja-testujemy-przytulanki-fisher-price_11933.jpg

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich,
dzisiaj otrzymaliśmy małpkę. Właśnie spacerowaliśmy po ogrodzie koło domu, gdy przyjechał kurier.Synek ujrzawszy pudełko kartonowe nie mógł doczekać się, by zobaczyć co jest w środku, więc otworzyliśmy. Najpierw miał minę zdziwioną, lekko zmarszczył brwi było to dla niego coś nowego, nieznajomego. Podszedł do tego bardzo ostrożnie. Zmierzył małpkę od góry do dołu, ale nie dotykał tylko obserwował. Gdy nacisnęłam brzuszek małpki i usłyszał jak się śmieje a potem mówi do niego "jestem Twoim przyjacielem" od razu na twarzy Bartusia pojawił się uśmiech i wyciągnął rączki po zabawkę. Wysłuchał melodyjek a teraz smacznie śpi ;-))

Odnośnik do komentarza

Hej mamuśki i ich dzieciaczki. Dziś ok 14tej do naszych drzwi zawitał kurier z wesołą małpką. Pierwsza zaczęłam się nią bawić bo moja mała odbywała popołudniową drzemkę. Po przebudzeniu się widząc małpkę było brak reakcji przez pierwsze 5 minut, tylko obserwowała ją. Potem z uśmiechem na twarzy wyciągnęła rączki do nowej zabawki i serdecznie przywitała-liżąc małpki "włosy". W wolnej chwili zdam więcej relacji. A parenting dziękujemy za zabawkę:D.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...