Skocz do zawartości
Forum

Akcja "Testujemy przytulanki Fisher-Price"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Paulina666
Witam, mam maly problem. Wypełniłam ankiete :-) Ale w regulaminie jest jeszcze taki zapis:

" 4.4 Zgłoszenie udziału w Konkursie dokonywane jest poprzez:

a) uzupełnienie ankiety poprzez stronę: http://mail1.enewsletter.pl/n/11276/survey/a1399885678216ce5/
b) wpisanie danych Uczestnika: imię, nazwisko, nr telefonu, nick, e-mail, hasło potwierdzające rejestrację
c) potwierdzenie pełnoletności
d) potwierdzeniu oświadczenia o zapoznaniu się z treścią regulaminu Akcji oraz zaakceptowanie ich zasad."
I nie za bardzo wiem, gdzie te dane wpisać :-) Proszę o pomoc w tej sprawie :-) Podawałam tylko i wyłącznie adres mail :-)

Zgłoszenie jest dokonywane jedynie przez wypełnienie ankiety. Uaktualniliśmy regulamin pod tym kątem. Pozdrawiamy :)

Odnośnik do komentarza
Gość karolina zakrzewska

Mój synek uwielbia przytulanki nawet swojej starszej siostrze zabiera jej króliczka. nasz rytułał zasypiania zawsze jest taki sam najpierw ciepła kąpiel z cała wanna zabawek później masaż oliwka ubierani. przytulanka pod paszke i melodyjka z kolysankami dla dzieci z kubusia puchatka

Odnośnik do komentarza

Droga Redakcjo, bardzo dziekuje za rozwianie naszych watpliwosci i uaktualnienie regulaminu. Przepraszamy za zamieszanie zwiazane z linkami, po prostu martwilysmy sie czy z naszymi zgloszeniami wszystko w porzadku. Od razu zglaszam ze w toku tego zamieszania wyslalam az dwa zgloszenia wypelniajac ankiete dwa razy. Tym razem ja przepraszam. Ankieta wypelniona dwa razy z tego samego adresu e-mail. Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje za rozwianie watpliwosci. Milego dnia!

Odnośnik do komentarza

Ankieta wypełniona :) Mamy z córką wielką ochotę na testowanie jednej z tych zabawek. :) Poza tym założyłam niedawno bloga, na którym opisuję różne zabawy, jak i produkty dla dziecka, więc nie tylko córcia by skorzystała, bo miałabym o czym pisać. :)

Mama-AsiaLM - blog parentingowy. Znajdziecie tutaj opisy/recenzje książek, gier i zabawek dla dzieci. Czasami trafia się jakaś recenzja książki dla mamy, oraz twórczość mamy i córki - czyli propozycje zabaw, oraz różności tworzone z filcu rękami mamy. :)

Odnośnik do komentarza

łiii już niedługo wyniki !! :) czekamy z niecierpliwością i mamy ogrooomną nadzieję, że uda nam się wygrać.. Nie każdego rodzica stać na zabawki dla dzieciaka za takie pieniążki, ale bardzo mnie smuci fakt, że w konkursie biorą udział rodzice, którzy posiadają już np. wesołą małpkę, a chcieliby wygrać pieska.. ;/ Powodzenia wszystkim! :*

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...