Skocz do zawartości
Forum

Akcja "Testujemy przytulanki Fisher-Price"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani,

zapraszamy Was, a przede wszystkim Wasze Dzieci do wielkiej akcji testowania przytulanek!

Na przetestowanie czeka 10 Wesołych Małpek i 10 przyjaciół na dobranoc: Szczeniaczków i Siostrzyczek na dobranoc ufundowanych przez firmę Fisher-Price.

Wszystkie przytulanki to nowości w ramach znanej fanom Fisher-Price linii „Ucz się i śmiej”. Wesoła Małpka zapozna Wasze dzieci z pojęciem przeciwieństw, a także nauczy podstawowych zwrotów grzecznościowych i liczb. Wystarczy nacisnąć brzuszek Małpki!

Szczeniaczek na dobranoc i Siostrzyczka na dobranoc to idealni towarzysze codziennego rytuału zasypiania. Gdy przyjdzie pora na sen, przytulanka zaśpiewa urocze kołysanki, a serduszko będzie delikatnie świecić się w rytm muzyki. Obie zabawki są przeznaczone dla dzieci od 6 miesiąca.
http://kontoredakcyjne.strefa.pl/Fisherprice-630.png
Więcej na temat zabawek oraz całej linii Ucz się i śmiej znajdziecie na stronie Fisher-Price.

Zapraszamy do wypełniania ankiety rekrutacyjnej (ankieta nieaktywna) od dzisiaj, tj. 13.05.2014 r. Ankieta będzie aktywna do 29.05.2014 r., 23:59.

Testowanie przytulanek potrwa 2 tygodnie, podczas których zapraszamy do dzielenia się spostrzeżeniami na temat testowanej zabawki.

Czekamy na Wasze zgłoszenia. Każde dziecko ma szansę przetestować przytulankę, która może okazać się najlepszą zabawką z dzieciństwa :)

Regulamin akcji

Odnośnik do komentarza

Moja córeczka zawsze zasypia przy włączeniu karuzeli.Słyszy wtedy muzykę, która ją uspokaja na dobranoc.Jest elementem stałych, wieczornych rytuałów.Podczas tego jej twarz się uśmiecha, ponieważ na suficie wyświetlają się gwiazdki.A przyjemna muzyka przynosi ukojenie....

Odnośnik do komentarza

Dziekuje bardzo za odpowiedz. No wlasnie w spamie tez nie ma. Przeszukalam cala poczte. Nigdy mi sie takie co nie zdarzylo. Szybciutko wiec zarejestrowalam sie na forum ale i to nie pomoglo. Link aktywacyjny do forum dotarl blyskawicznie a temten konkursowy jeszcze nie dotarl. Musial wyskoczyc jakis blad. Moze sprobuje jeszcze raz wypelnic ankiete. Dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

piorkosia91
Redakcja
~LenaMagda
Ankiete wypelnilam ale link aktywacyjny na maila jeszcze nie dotarl do mnie. Pozdrawiam!

Prosimy sprawdzić w spamie, link aktywacyjny mógł tam trafić.

Hmmm... Mi ten link też nie doszedł...

Już drugi raz wypełniłam ankietę i dalej po linku nie ma śladu, nawet w spamie... Podobnie jak poprzednia Pani z forum zarejestrowałam się i link do rejestracji pojawił się natychmiastowo na mailu, natomiast ten z konkursu nie... Może u Państwa jest jakiś problem z wysyłaniem? Hmm?

Odnośnik do komentarza

Kochani,

ten system nie wymaga potwierdzenia. Ankieta jest konstruowana na innej zasadzie niż konkursy aplikacyjne. W akcji "Testujemy przytulanki Fisher-Price" na adres e-mail podany na końcu ankiety nie przychodzi link aktywacyjny.

Dowodem na to, że dane zostały zapisane jest podziękowanie na końcu ankiety :) Na liście generowanej przez system widnieją podane adresy e-mailowe i odpowiedzi z ankiety, więc żadne zgłoszenie nie zginie.

Przepraszamy Was za to niewielkie zamieszanie.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam maly problem. Wypełniłam ankiete :-) Ale w regulaminie jest jeszcze taki zapis:

" 4.4 Zgłoszenie udziału w Konkursie dokonywane jest poprzez:

a) uzupełnienie ankiety poprzez stronę: http://mail1.enewsletter.pl/n/11276/survey/a1399885678216ce5/
b) wpisanie danych Uczestnika: imię, nazwisko, nr telefonu, nick, e-mail, hasło potwierdzające rejestrację
c) potwierdzenie pełnoletności
d) potwierdzeniu oświadczenia o zapoznaniu się z treścią regulaminu Akcji oraz zaakceptowanie ich zasad."
I nie za bardzo wiem, gdzie te dane wpisać :-) Proszę o pomoc w tej sprawie :-) Podawałam tylko i wyłącznie adres mail :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...