Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość kasia79

9-latek i klasówka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kasia79

Witam,
Wczoraj usłyszałam od nauczyciela,ze mój syn w trakcie sprawdzianu wyjął jedzenie i picie i zaczął jeść, co spowodowało nie skończenie testu. Proszę powiedzcie czy to może być na tle nerwowym z powodu sprawdzianu? czy chęć zwrócenia uwagi? a jeszcze dodam że nie przygotowywał się do niego, tradycyjnie zapomniał i ja również. Ale z drugiej strony z mężem uważamy że powinien pilnować swoich rzeczy, zapisywać cokolwiek... Przychodzi ze szkoły opowiada o wszystkim, o pracach domowych, zapowiedzianych klasówkach itp. z tym nie ma problemu natomiast jak Pani zapowie sprawdzian za tydzień on nie pilnuje tego, nigdzie nie zaznacza,nie zapisuje... już nie wiem co robić . Podsuwamy mu notatniki , podpowiadamy różne rozwiązania. Proszę podpowiedzcie jak sobie radzicie w takich sytuacjach.
Zatroskana Mama

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość joanna 19

Mam troje dzieci w szkole więc sama wszystkiego nie dopilnuję i też zdarza się że zapomnimy o czymś ale do trzeciej klasy najlepiej jest kiedy rodzic wszystko sprawdza myślę że tak dziecko też nauczy się obowiązkowości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość joanna 19

Mistrz80-Dla dziecka wystarczającą karą będzie konsekwencja nieprzygotowania się do lekcji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kasia79

joanna19- sprawdzian o którym pisałam poszedł kiepsko, ma szlaban na wszystkie urządzenia typu; tablet,psp,playstation, do momentu poprawienia oceny? Sądzisz ze to za ostro?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość joanna 19

Ja zawsze daję szlaban na to co dziecku najbardziej zależy a u nas to komputer , wyjście na dwór lub telewizja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...