Skocz do zawartości
Forum

9-latek i klasówka


Gość kasia79

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kasia79

Witam,
Wczoraj usłyszałam od nauczyciela,ze mój syn w trakcie sprawdzianu wyjął jedzenie i picie i zaczął jeść, co spowodowało nie skończenie testu. Proszę powiedzcie czy to może być na tle nerwowym z powodu sprawdzianu? czy chęć zwrócenia uwagi? a jeszcze dodam że nie przygotowywał się do niego, tradycyjnie zapomniał i ja również. Ale z drugiej strony z mężem uważamy że powinien pilnować swoich rzeczy, zapisywać cokolwiek... Przychodzi ze szkoły opowiada o wszystkim, o pracach domowych, zapowiedzianych klasówkach itp. z tym nie ma problemu natomiast jak Pani zapowie sprawdzian za tydzień on nie pilnuje tego, nigdzie nie zaznacza,nie zapisuje... już nie wiem co robić . Podsuwamy mu notatniki , podpowiadamy różne rozwiązania. Proszę podpowiedzcie jak sobie radzicie w takich sytuacjach.
Zatroskana Mama

Odnośnik do komentarza
Gość joanna 19

Mam troje dzieci w szkole więc sama wszystkiego nie dopilnuję i też zdarza się że zapomnimy o czymś ale do trzeciej klasy najlepiej jest kiedy rodzic wszystko sprawdza myślę że tak dziecko też nauczy się obowiązkowości

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...