Skocz do zawartości
Forum

Pierwsza miłość


Gość joanna 19

Rekomendowane odpowiedzi

Pomimo tego, że wam się to nie podoba powinniście to zaakceptować i nie zabraniac dziecku sie z nim spotykac, zadawac itp. Moze sie wtedy zbuntowac. A to ze w tym wieku spodobal sie jej jakis chłopak to normalne. Mozesz z nią porozmawiać, jak to ty byłaś młoda i kiedy mialas pierwszego chlopaka. Taka rozmowa na pewno polepszy więzi między wami, a niżeli taka rozmowa, gdzie jej zabronisz lub bedziesz próbowała ją odciągnąć od tego chlopaka.

Odnośnik do komentarza

Rozumię wasze rozterki Też nie zachwyciło by mnie to że 12 córka już ma chlopaka Ale zabranianie przyniesie odwrotny efekt ...
Może to chwilowe zauroczenie a może to rzeczywiście kwitnie milość ...
Jednak kiedy zaniedbała naukę warto pójść na kompromis może się spotykać z chłopakiem ale niech poprawi oceny...

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hqymi36e7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5ekt2ocja7.png

Odnośnik do komentarza

Pozwól jej się spotykać, ale na Twoich warunkach.

Jeżeli masz warunki lokalowe to lepiej, aby chłopak przychodził do niej, niż córka miałaby chadzać nie wiadomo gdzie.

Ustal reguły co do godzin i częstotliwości spotkań oraz priorytety (najpierw szkoła potem "chłopaki").
Dzisiaj, by pogadać nie trzeba wcale uciekać z domy, wystarczy telefon lub internet.
Lepiej znać fizycznie osoby, z którymi zadaje się dziecko niż ma się tułać po jakiś forach internetowych i trafić na "nie wiadomo kogo" (czytaj: pedofila, przestępcę, internetowego pajaca, czy innego hejtera).

--------------------------
KrzySio

Odnośnik do komentarza
Gość joanna 19

Na szczęście oboje uczą się w jednej klasie, dobrze że niebawem koniec roku szkolnego ale już zapowiedziałam że od września nie "bimbamy" tylko się uczymy bo wszystko będzie zależało od jej ocen. Niestety u nas nie ma szans w domu po pierwsze mąż po drugie mam 4 dzieciaczki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...