Skocz do zawartości
Forum

Kremy do twarzy i ciała


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nothka

Dziewczyny im krotszy i  bardziej naturalny skład kosmetyku, tym lepiej. Sama staram sie w ostatnim czasie na takie rzeczy zwracać swoją uwagę. Mam cerę mieszaną, suchą na policzkach, jednoczesnie ze skłonnością do przetłuszczania sie na czole oraz na brodzie oraz dbam o to aby kosmetyki normalizowały skórę w miejscach odpowiednich, a w miejscach odpowiednich ją nawilzały....

Polubiłam ostatnio serum z kwasem hialuronowym:

https://darmarsklep.pl/serum/the-ordinary-alpha-arbutin-2-ha-serum-z-alfa-arbutyna-i-kwasem-hialuronowym-30ml

Nawilża skore, sprawia, ze jest bardziej elastyczna i po prostu ładniejsza. 

Odnośnik do komentarza

Ze swojej strony dorzucę jeszcze serum z witaminą C od Olivia plum, które odkryłam dzieki mojej przyjaciółce: https://www.oliviaplum.pl/kategoria/serum/serum-rozjasniajace-glow . 

Serum ma formę trochę oleistą, pod wpływem ciepła palców rozpuszcza się co ułatwia aplikację. Ale wbrew pozorom nie natłuszcza cery 😉 Mam cerę mieszaną i dobrze się do niej sprawdza.  Stosuję tylko na noc i nie codziennie, skóra rano jest bardzo elastyczna i bardziej promienna. Serum mega wydajne. Jest w dwóch pojemonściach. Mozna sobie wypróbować tę miejszą jeśli chcecie zobaczyć czy działa. Sama obecnie mam duża pojemność i wiem, ze spokojnie wystarczy mi na kilka miesięcy. 

Odnośnik do komentarza

Polecam naturalne kosmetyki AVA Laboratorium (polska firma), teraz mają sporo promocji na swojej stronie, w sklepie. Na przykład -30% na kremy do rąk. A kremów do twarzy też mają mnóstwo, ja najbardziej lubię kremy z serii Orient Time.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...