Skocz do zawartości
Forum

Skarby Styczeń 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Heloł heloł!
Jaki ruch od rana! Ja spałam prawie 11 godzin! Rany jak ja tego potrzebuję! Rozumiem, jak ciężko może Wam być, kiedy nie możecie się wyspać...
Anette to właśnie o tym pisałam, że narzekanie na ciążę to tabu i grzech śmiertelny. Nie przejmuj się, poczytaj moje posty - nic tylko marudzę i się brzydzę :-) karmienie to też dla mnie okropienstwo. Postaram się wytrzymać tydzień, ale raczej na odciąganiu.. Zobaczymy. Nie przejmuj się tym!
Martusia są specjalne tabletki na zatrzymanie laktacji i widziałam efekty. Po dwóch dobach było po wszystkim. Już zamówiłam receptę.
Marti ponad 10 lat temu chorowałam bardzo, paśli mnie antybiotykami jak kurczaka do supermarketu. I okazało się, że tyję jak i one. W końcu zrezygnowałam z "leczenia" i przeszłam na naturalne metody i zdrowe odżywianie i w 2 lata bez większego problemu doszłam do siebie. Ale moja waga to była w większości woda i toksyny. Odtąd nie biorę żadnych "prawdziwych" lekow i chora w zasadzie nie bywam (wyjątkowo 2 x w tym roku). I to wszystko:-)
Sapię jak lokomotywa!
A małego obejrzymy w prywatnie (tyle można w tym kraju), więc nie na tamtej machinie... Ale i tak najbardziej mi zależy na pomierzeniu go i zważeniu szacunkowym, bo też jest bardzo duży i chcemy mieć ciągłość w dokumnetacji jego wzrostu. czy to był nagły skok i już się skończył, czy tendencja wzrostowa trwa... Moj termin też jest przyśpieszony o 10 dni już.. Wypada na 25 grudnia teraz. I ja mam wielką nadzieję, że mały urodzi się przed świętami i na Wigilię będziemy już w domu... Zobaczymy co uda w tej kwestii zorganizować :-) ale w żadnym razie nie m opcji czekania do stycznia! :-)
Chcę dziś posprzątać trochę, ale zobaczymy bo robienie prania to już zadyszka, wstawianie zmywarki następna a zmiana pościli to prawie zawał :-)

Odnośnik do komentarza

Cześć mamuśki :)
Nie wyobrażam sobie domu bez przynajmniej choinki, zawsze musi być, niestety od 4lat kiedy mamy koty kupujemy małą, około 100-130cm i stawiamy ją na specjalnie zawieszonej półce, tak by sięgała do sufitu a koty nie mogły sie do niej dostać, bo to co zrobiły pierwszego roku z wielką to masakra, non stop na niej siedziały, zwalały bombki, łańcuchy..
No i na pewno powieszę lampeczki w oknie, jakieś świąteczne obrusy, świeczki - powystawiam, a co? Potem najwyżej A.to schowa, też ma ręce przecież :) Uwielbiam święta, czas ubierania choinki, kolędy - magiczne chwile :)

Marti, sama robiłaś te coineczki? Prześliczne! Też chcę takie zrobić, dawaj przepis i mów jak nadać kształt. :)
Rosną brzdące, rosną, marlesia Twoja córa króluje :)

Wczoraj na SR był masaż - miło, potem testowaliśmy w domku, chodź wcześniej prawie codziennie A.masował mi stópki, ale teraz już z fachową wiedzą :)
I było o karmieniu. Babka mówiła, że w zasadzie nie da się nie mieć pokarmu, tylko trzeba go postymulować do roboty. Noo ciekawe jak to będzie, ja zamierzam karmić min 6m-cy max 10. A! i wyliczyła, że przez 6 miesięcy na mieszankach i kupnych mlekach wydaje się 5000zł!!! Masakra! :)

Super, że wizyty udane i u dzieciaczków wszystko w porządku, bardzo cieszą takie informacje.

Ja właśnie zbieram sie do gina na wizytę.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem33e5ezp03lg0i.png

Odnośnik do komentarza

Siedzę, kopię, szukam pralki i chyba w weekend już zamówimy bo coś jeszcze przeczytałam, że żeby nowa prałą normalnie to też trzeba jakieś 4-5 prań odbębnić żeby się te wszystkie smary wypłukały. KToś coś wie? Lewel Ty nie tak dawno kupowałaś nową, rzeczywiście trzeba było kilk prań?
Marlenek dziękuję :) choinki z przed 2 lat, w zeszłym nie robiłam fot. Wrzucam przepis na fotce a potem przepiszę do przepisów na mailu. Aby uzyskać kształt trzeba kupić foremki gwiazdki, od małej do dużej w kilku rozmiarach i poteam jak pierniczki przestygną zlepiasz je ze sobą lukrem tak że największa gwaizdka na dole namniejsza na górze, ja mam 5 rozmiarów i do każdej choinki daje po 2 gwiazdki z danego rozmiaru. Tu link do foremek http://allegro.pl/foremki-do-ciastek-piernikow-wykrawacze-gwiazdki-6-i4762276649.html Zdobienie najlepiej zorganizować następnego dnia żeby choinka zastygła i się nie rozjeźdżała. Nie ma to jak masaże na SR :) Daj znac jak po wizycie :)
Anna.Lee no to rzeczywiście miałaś przejśćia niezłe z medycyną... :/ wcale się nie dziwię że się zraziłaś. Ciekawe jak synek, ile teraz będzie ważył.
Kamiol dziękuję i gratuluję że koniec remontu się zbliża :)

monthly_2014_11/skarby-styczen-2015_19669.jpg

Odnośnik do komentarza

Oj Linda masz racje, ja dzis spalam jak zabita, dopiero wstalam.. To chyba dzieki temu ze wczoraj pojechalam do M z zurkiem, a potem spedzilismy kilka godzin w castoramie na wybieraniu prysznica, kafelek, drzwi itd.

I powiem wam ze nie wyobrazalam sobie jak ruchy babelka moga bolec, a wczoraj jak M ja mizial to sie zaczelo, dziwne :)

marlenku nam na sr tez polozna przedstawila argument finansowy co do karmienia :) a co do swiat to mam jak ty, choinka, ozdoby, swieczki, pierniki musza byc, nie moge sie doczekac :D

kamiol zazdroszcze zakonczenia remontu :D ja tez wyczekuje momentu wyprania ciuszkow i pochowania ich w komodzie ahh :)

Marti pizza......mmmmmmmmmm! Dzisiaj robie rybke, ale jutro zamawiamy pizze :)

ale-k-sandra no stress, tez mi sie wydaje ze gdyby cos bylo nie tak to juz bys wiedziala. A co do przekrecenia to mi mowil ze do 34 albo 36 (nie pamietam dokladnie), w kazdym razie jeszcze macie czas wg tego :)

dziewczynki super zdjecia!! Ja juz nie dostaje zdjec malej tylko wydruk z pomiarami:( jeszcze licze na jakies wrazenia z ostatnich prenatalnych :)

http://www.suwaczki.com/tickers/thgflhb8pi36qmsc.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny! obejrzałam kolejny odcinek "O matko!" zatytułowany "Tata w ciąży" i puszczę to chyba wieczorem mężowi;) http://player.pl/programy-online/o-matko-odcinki,1211/odcinek-4,tata-w-ciazy,S00E04,18610.html
Podobają mi się zwłaszcza fragmenty na temat czego potrzebuje ciężarówka a czego ciężarowiec;) może nasi panowie po prostu nie mają świadomości, co czujemy? a facet wiadomo - sam się nie domyśli...

Daria13 - promocje niektóre w Smyku stacjonarnym są te same, ale wiele rzeczy dostępnych tylko w necie i zwróć uwagę, że np teraz jest tydzień promocji na markę Klupś ale małymi literkami dopisane, że tylko w sklepie on-line...
Wczoraj byłam w dwupoziomowym Smyku w centrum Wwy i wielu rzeczy tych on-line po prostu nie ma, tak więc jeśli widzisz ofertę na wózek to może poszukaj lepiej sklepu, gdzie taki model na pewno będzie do obejrzenia i zamów wtedy przez net;)
Marti - również pochwalę choineczki:) mi się nie chciało aż tak bogato dekorować, ale z tegorocznymi posypkami z Lidla zaszaleję! mam nadzieję starczy kondycji;)
marlenek - choineczki robi się z gwiazdek w różnych rozmiarach - mam takie foremki i mogę Ci pożyczyć;) powodzenia na wizycie!

http://s4.suwaczek.com/201412292265.png]ola.kurzynska@gmail.com[/url]

Odnośnik do komentarza

Marti84 ja kupowałam pralkę w tamtym roku i z tego co pamiętam to w instrukcji było że trzeba nastawić pustą pralkę na najdłuższy program i tyle tak też zrobiłam. A potem prałam już normalnie i było ok. Wypiek takich choinek to czarna magia:D
madzia75 Super!!! W takim razie czekamy na zdjęcia:D Miłego dnia dla Ciebie i Ninki:D
No ciekawe co z Ania
ale-k-sandra no właśnie zastanawiałam się nad tymi promocjami . Tylko że już 2 msc szukam tego GRACO po sklepach i nigdzie go nie ma masakra jakaś. A obniżka fajna bo z 1999zł na 1300zł no ale chyba się przejadę przez weekend do tego smyka a potem gdybym się zdecydowała to zamówie przez internet.

http://www.suwaczki.com/tickers/85993e3kr6fb4k0y.png

Odnośnik do komentarza

Też jestem ciekawa co z Anią...trochę zaczynam się martwić..;/
Doszedł do mnie właśnie termometr microlife nc 100 i puki co jestem bardzo zadowolona :)wskazuje temperatur poprawnie, jest prosty w obsłudze i zgrabny :) Zobaczymy jak będzie się sprawował na dłuższą metę.
Madziula czekamy na zdjęcia :) Buziaki dla małej Ninki.
Marlenek daj znać jak po wizycie :)
AniuLee ja też mam ambitny plan by posprzątać..puki co udało mi się zrobić śniadanie i wstawić pranie..i jestem wykończona. Pogoda sprzyja jedynie spaniu i chyba tak właśnie minie mi ten dzisiejszy dzień..
Marti pozazdrościłam Ci tej pizzy wczoraj i też zamówiliśmy :D Mmmmmm!
Marlesia nieźle dopakowała ta Twoja córcia :) Nie upieraj się przy porodzie naturalnym, jeśli lekarze zdecydują że bezpieczniejsza będzie cesarka. Zresztą co ja Ci będę mówić, w porównaniu do Ciebie to ja dopiero raczkuję w tematach porodów :) Jesteś wspaniałą mamą, tak bardzo zależy CI na tej atmosferze, dla dzieci to bardzo ważne jest :) Ja już nie mogę doczekać sie kolejnych świąt kiedy to Tymek już będzie z nami. Choinka, pierniki, mój kuzyn przebrany za mikołaja....Już chcę! Odkąd mieszkam sama też zawsze przygotowywałam mieszkanie ale w tym roku chyba sobię daruję. Wystawię jedynie moją świeczkę-bombkę, wyciągnę czerwone dodatki i jakoś przeżyjemy ten jeden rok :)

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yi09kybmqwlya.png

Odnośnik do komentarza

Ja lece dalej we włoskim klimacie i dzis byl spag :-D niam :-D a za godzinke jade na kawke do kato :-) mala robi dzis testy naciagania macicy, chyba jaj sie urodzi zamiast Nina ochrzcimy ją Ninja :-D
Ania19 ODEZWIJ SIĘ!!!
Madzia super ze Ninka juz taka dorosła i tak pięknie się rozwija :-) duza buzka dla niej i dla Ciebie! :-*
styczniowa_ania ja tak jak Ty czekam juz tak na prawde na Święta za rok kiedy malutka będzie z nami. Wtedy będzie cudnie.
DariaDziękuję za wskazowke co do pralki. Tez tak zrobię. Życzę powodzenia z tym wózkiem, fajnie by było gdyby udalo sie go obejrzeć i kupic w tej cenie.
Aleksandratez puszczalam ten odcinek mężowi ale na początku ciąży wiec myśle ze juz nie pamięta. Ale fajne nie? :-) tez chce posypki z lidla :-)
Dagucci to dalas czadu na zakupach . WWszystko wybrane?:-)

Odnośnik do komentarza

N apisałam do was długi list i mi się skasował:-(
I juz nic nie pamiątam.
Nie odzywałam się do was dwa dni bo miałam strasznego lenia. Czytałam ale nie miałam weny na odpisywanie.
Powiem wam że wy teraz macie coraz ciężej a ja od niedzieli mam na odwrót.:-) moim szczęściem ogólnie jest to że przechodzę w pozycji wyprostowanej do kuchni i nic nie boli i nic się aż tak bardzo nie spina.
Biorę 4 nospy zamiast 6 wiec dla mnie jest to sukces. No i bez strachu chodzę nakarmić pieski i króliczki a przez pierwsze 3 miesiące jeździłam do nich na drugi koniec działki samochodem.:-)
Ja miałam wczoraj ok 4godz kopania dość bolesnego ale mnie to akurat cieszyło bo dzidzia nie odzywała się prawie nic przez 3 dni wiec ja cieszyłam się jak dziecko.
Co do pralki to u mnie w instrukcji było żeby ustawić na najkrótszy program przy pierwszym użyciu i ja tak zrobiłam tyle ze prałam wtedy nasze rzeczy a nie dziecka. Kupiłam ją jakiś miesiąc temu. Ja kupiłam beko pralkę 8kg i suszarkę 7 kg. Pralka jak pralka ma programy i pierze ale suszarka jest rewelka. Ma czujnik wilgoci i sama się wyłącza jak pranie jest suche a jeszcze niedawno suszarki potrzebowały 2- 3godz żeby wysuszyć.
Co do termometru to mam medisana . Myślę że jest ok.
Co ja jeszcze wam tam napisałam...

Madziu pogratuluj od nas twojej Ninie, że jest dzielna i daje rade:-)
Również myślę co u Ani. Ciekawe co tam u niej.

Co do kilogramów to niedawno pisałam że ja mam +4kg. Od 2 miesięcy waga stoi w miejscu. Tam gdzie nie mam brzucha to widać mi żebra. Jem ok 8-10 posiłków dziennie tyle ze posiłek to pół kromki chleba. Oznacza to że dziecko rośnie a ja chudne. Ale mało mnie to cieszy bo wyglądam na twarzy bardzo niezdrowo. Mysle że po porodzie będzie tak , że wy będziecie pisały o tym ile chudniecie a ja ile tyje jak zacznę nadrabiać normalnym jedzeniem.
Nie pamiętam czy napisałam wszystko co było przed wykasowaniem.
Pozdrawiam was wszystkie.:-)

http://s9.suwaczek.com/201501094980.png

Odnośnik do komentarza

Anna.Lee tez mialam dzis sprzatac ale...no wlasnie, zjadlam obiad i leze :P

styczniowa_ania tez planowalam ten termometr ale na ten miesiac mam w planie zamowienie w gemini i koszule do karmienia takze musze odpuscic :D a gdzie zamawialas?:) ja tez juz czekam na kolejne swieta z mala, bedzie cudnie :D

Marti byl totalny hardkor bo pojechalismy pod wieczor i zeby zalapac sie na darmowy transport mielismy 1,5h, a to wszystko tyle trwa ze masakra... I mimo calej listy zapomnielismy plytek podlogowych do lazienki, klamek do drzwi i jakichs wezykow do podlaczenia prysznica :P najfajniejsze zakupy beda na koniec, lampy, karnisze, rolety i takie pierdolki :) o a moja Klara dzis spokojna, wczoraj wariowala :) Ninja :D tylko sie nie pomyl w urzedzie, to tylko jedna literka :P

Madzia super, nie wierze ze to juz 4 tygodnie :) czekamy na te zdjecie! :)

Laski wiem ze juz ten temat byl u nas gleboko poruszany ale w sumie jak przyszlo co do czego to nie wiem :)
Jakie kupilyscie w koncu kombinezony na zime? 68 czy 62?

http://www.suwaczki.com/tickers/thgflhb8pi36qmsc.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Ja to dzisiaj miałam miszcza :P miałam zamiar jechac do laboratorium zrobic morfologie, zelazo i oddac mocz. No wlasnie mocz.. o 7 już nie moglam wytrzymac, wstałam, nasikałam do kubeczka, odlozyłam i poszłam sobie jeszcze ponynac, a jak w koncu zmusiłam sie, zeby wstac i pojechac to była 9,30.. ale przeczytałam na necie, ze probka nie moze tak dlugo stac w cieple, bo bakterie sie namnazaja i se odpuscilam i poszlam spac na kolejne 2 godziny :D brak slow normalnie :)
Marti ale piekne choineczki :) apetycznie wygladaja :D
madzia75 czekamy na zdjecie naszej kruszynki :)
luizka super, ze sie czujesz lepiej :) ale z drugiej strony nie pozwalaj sobie za bardzo ;) dzidzia najważniejsza ;)
daguccii chcialam kupic kombinezon rozm. 62, ale dostalam... w rozm. 56 . No i teraz nie wiem czy kupowac kolejny, czy na razie sie powstrzymac i najwyzej sie dokupi pozniej.
Ania19 miała być w szpitalu do konca tygodnia, wiec mam nadzieje, ze za niedlugo sie odezwie.

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywi09k297tmlkh.png

Odnośnik do komentarza

Dagucci ja kupowałam z tego sklepu: http://www.hurtmedyczny.pl/termometr-bezkontaktowy-microlife-nc-100-swiss?ceneo_spo=true

Jeśli chodzi o kombinezon, nie wiem czy nie popełniliśmy gafy..kupiliśmy ten z H&M rozmiar...56 xD Mamy jeszcze drugi na 62 od znajomych i dwa takie polarkowe na 62 i również na 56. Także mam nadzieję że zima będzie krótka :) Ten kombinezon z H&M jest długi...tylko z rączkami może być problem, ale zawsze można te rękawki "wywinąć" i założyć rękawiczki... Jakoś to będzie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yi09kybmqwlya.png

Odnośnik do komentarza

udało mi się jeszcze dzisiaj pójść na wizytę to gin i... chodziło o taką głupotę jak KOLOR czcionki!! Pani opisała badanie na czerwono i to wyglądało podejrzanie dla mojego lekarza... Ech, niepotrzebnie niepokoją ciężarną, bo wszystko w porządku:) Przy okazji gin zbadał jeszcze raz szyjkę i pójdę w przyszłym tyg na szybkie usg tylko tą szyjkę pomierzyć.

Marti - to co? w pon wyprawa do Lidla po cukiernicze dodatki?:) a potem będziemy mieli jeszcze dostawę łóżeczka i wózka! już nie mogę doczekać się poniedziałku:)
Dagucci - na gemini też są termometry;) np taki jak my dostaliśmy (dla siebie) już w zeszłym roku: http://www.aptekagemini.pl/termometr-diagnostic-nc300.html - myślę, że będzie dobry też dla niemowlaka, choć może są gdzieś zestawienia z ocenami termometrów? wiecie coś?

http://s4.suwaczek.com/201412292265.png]ola.kurzynska@gmail.com[/url]

Odnośnik do komentarza

ale-k-sandra No co ty, tyle stresu a to głupia czcionka ! Ale chociaż jesteś świeżo po wizycie i wiesz,ze wszystko w porządku :)
klalaa haha, z tym moczem zawsze są przeboje :P Ja czasem do lodówki chowam, jak za szybko wstane :P
dagucci Ja mam 62, bo taki dostałam....ale chyba sama tez bym kupiła 62.
luizkano1 super,że w końcu i Tobie jest troche lżej :) Swoje juz sie wymęczyłas...i nieźle z tą wagą...
Marti84 Ninja....ale się uśmiałam:D:D
madzia75 no to z niecierpliwością czekam na zdjęcia :)

http://www.suwaczki.com/tickers/43kt2n0ajsbauhb0.png

Odnośnik do komentarza

Hej haj heloł :D
martichoineczki ze zdjęcia śliczne! Też z mama zawsze robie takie i z tych samych foremek :) i tylko na kawę do Katowic? Phi! A gdzie jakies ciacho? Ja bym nie dalarady bez ciasteczka:D
styczniowa ania ja mam te z H&M rozmiar 62-68 i właśnie myślę że to ja gafe popelnilam boxsa bardzo dlugie i nie wie. Jak ja je będę w tym nosić żeby mi nie wypadły!

Dziś znow zjadlam chalwe i kilka pierników. Jej, nie umiem się powstrzymać!

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371w6u39ft3.png

Odnośnik do komentarza

Aleksandra, to super, że to tylko pomyłka w kolorze literek :) ehhh ale ciśnienie mogą podnieść.
Dziękuje za propozycję pożyczenia foremek, ale tak sobie myślę, że pewnie kupię swoje by już mieć, potem dziecko będzie rosło i co roku będziemy pewnie piec takie cudeńka.
Marti, to ciasto ma stać w lodówce jeden dzień? o :) nie słyszałam, Ja juz sobie pomyślałam,że zrobię piernika z paczki :) hehe Możliwe, że tez przejadę się do Lidla po ozdoby :)

Co do kasowania postów, to ja pisząc jakiegoś dłuższego co jakiś czas robię CtrC żeby mi w razie czego pamiętało :)

Dagucci, ja jeszcze nie kupiłam śpiworka ale na pewno kupię minimum 62, a czytałam na blogu ciążowym, że 68 to minimum i tak pewnie zrobię, tak by dziecku ubranemu przecież warstwowo było wygodnie i nie trzeba było go wbijać na siłę.

Ania pisała, że do końca tyg powinna być w szpitalu, więc pewnie tam jest i netu nie ma..

Madzia, kochana Nasza Ninkusia, dzielna dziewczynka :)

U mnie na wizycie nie było mojej gin tylko zastępstwo, lekarz całkiem całkiem, zmienił mi leki z żelazem bo pooglądał wyniki badań w ciąży i powiedział , że dłużej tak być nie może z tą anemią - mam nadzieję, ze tym razem zmiana pomoże i wzrośnie mi ta hemoglobina. Moja szyjka mierzona na usg ma 3,5 cm i lekarz pochwalił :)
Odnośnie tych bóli, o które pytałam w zeszłym tyg. i myślałam,że to zapalenie pęcherza, to prawdopodobnie naciągnęłam więzadło w kroku :( bo boli jak cholera prawie przy każdym kroku i ruchu ale niestety nie da się z tym nic zrobić teraz. Mam nadzieję, ze to lekkie naciągnięcie i minie niedługo i najważniejsze , że nie związane z ciążą - ja tam mogę cierpieć... Dostałam też skier na kiłę, Hiv - miałyście robione? A na następnej wizycie mają jakieś wymazy z pochwy i odbytu brać.. U Was też?

Aleksandra, co do usg to dostałam kolejne skierowanie i chciałam się umówić w szpitalu w wilanowie ale babka mi powiedziała, że tam to tylko te pierwsze dwa przysługują a potem to już 2d, a 2d jest w każdej innej placówce. Nagadałam jej, że na Pradze jest marne, i że słabo widać ale mi powiedziała, ze wszystkie są takie same.. Ciekawe. W razie co umówiłam się w Atrium :) A żeby mieć w wilanowie to 3d to trzeba dopłacić 220zł. Zdzierusy

Jestem dziś zaproszona przez mojego A. na kolację do restauracji :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem33e5ezp03lg0i.png

Odnośnik do komentarza

dzieki dziewczyny za odp! :* kurcze nie wiem, chyba kupie jednak te 62, myśle, że mała nie będzie jakaś pokaźna, a raczej dłużej niż 3 miesiace nie będziemy korzystać z tego kombinezonu. Najwyżej na 3 miesiace dostanie swoja pierwsza kurtke :P

marlenek jaaaaak ci dobrze z tym twoim chopem :D ciągle czekam, aż mój M wyjdzie z taka inicjatywą :D nie martw sie więzadłem, ważne że z dzidzią ok. Szkoda tylko że sie musisz nacierpieć.. no ja ostatnio dostałam skierowanie na HIV i powiedział mi że do porodu zostana mi jeszcze jakieś 2 badania do zrobienia, ale to na kolejnych wizytach stopniowo mi rozpisze.

Anneterainbow a szalej ze słodkosciami skoro masz ochote, co sie bedziesz :D ja też sobie nie żałuje, przez pierwsze 15 tyg miałam mdłości więc schudłam to teraz można sobie odbić :P cukier tez jakoś mi nie szaleje z tego powodu więc co tam ;)

ale-k-sandra ale cie zestresowali :D oni chyba nie zdają sobie sprawy, że wystarczy że lekarz sie zajaknie na badaniu to my to później analizujemy do nastepnej wizyty :D a z termometrem... hehe no są w gemini, tylko licze że około stówki by sie wtedy dołożyło do tego zamówienia i to mnie troche martwi :P

styczniowa_ania no to jak ja przeglądałam w necie to ta cena całkiem spoko porównując :) miałam ostatnio zapytać w mojej taniej aptece na mieście jak byłam, ale zapomniałam.. i tak wątpie żeby był tańszy niż w necie. Ja myśle że będzie krótka, ewentualnie jakiś śnieg w maju i koniec hehe :D

klalaa ważne że sie wyspałaś :D ja ostatnio sie zorientowałam, że nie mam pudełeczka na mocz i wyparzałam sobie słoik, ale głupio mi było tak oddać i przelewałam to w toalecie :P wstyd sie przyznać :P

http://www.suwaczki.com/tickers/thgflhb8pi36qmsc.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

daguccii Ty i Twoje pomysly :D
Marti wczoraj pizza na miescie, dzisiaj kawunia, ale Ci fajnie! Ja dzis tak pol na pol;) Nie leze do gory tylkiem, ale tez nie przemeczam sie ;) Bylam na miescie 2h i mnie to wykonczylo hehe :) Ale przynajmniej kupilam 2 cieple swetry, ktore siegaja mi dalej niz do pepka... A choineczki cudne, dla mnie to za wysokie progi ;p A ja dzis bardziej azjatycko (kurczak w sosie curry z papryka i czosnkiem, do tego ryz;)), tez bylo smaczne :) Ale pizza za mna chodzi... Przez Ciebie :D
marlenek wpolczuje naderwanego wiezadla :/ Napewno mocno boli :/ Ale za to przynajmniej partner staje na wysokosci zadania :) Super :) Milego wieczoru :)
Madzia75 sto lat, sto lat dla Ninki! Czekamy na zdjecie kruszynki :)
aleksandra super, ze to tylko taka glupota, ale jednak mogli by sie ogarnac ci lekarze a nie stresowac bez powodu. :)
luizka dobrze, ze lepiej sie czujesz :) uwazaj na siebie :)
AnnaLee uwielbiam czytac Twoje historie :D:D Szacun z tymi 40kg !
kamiol trzymam kciuki za koniec remontu :)
marlesia duzo zdrowka dla chlopakow! No a co do porodu to moze rzeczywiscie najlepiej oddac sie w rece lekarzy i nie myslec o tym za wiele.. Aczkolwiek rozumiem, ze skoro planowalas porod sn to jestes troche zawiedziona... Bedzie dobrze, poradzisz sobie :)

Kciuki nie pomogly tym razem :/ Mama nie dostala mieszkania :( No trudno, moze za jakis czas...
Milego wieczoru mamusie :)

http://s10.suwaczek.com/201501101770.png

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie mamy :) Wstawiłam obiecany przepis na sernik sorki że tak późno.
W środę miałam wizytę i USG płci nie było widać więc do porodu zostaję w przekonaniu że to chłopak tak jak było powiedziane na jednym usg. Mały waży 1822 g więc kawał chłopa :) Szyjkę podobno mam długą i zamkniętą a kolejna wizyta 3 grudnia więc za miesiąc. No i na kolejnej wizycie będzie robione badanie na czystość pochwy tak jak u Ciebie Marlenek a co do kiły i HIV to miałam robione. Teraz nie mam żadnych badań do wykonania.
Marti cudne te pierniczki chyba się na nie skuszę i zrobię takie :)
Dagucci ja dostałam śpiworek na 68 i nie zamierzam kupować nowego najwyżej moje dziecię na wyjście ze szpitala się w nim utopi :p
Wczoraj byliśmy na zakupach wyprawkowych no i już chyba większość rzeczy mamy. Pozsostało tylko najgorsze do zakupienia czyli wózek i fotelik ale to pod koniec listopada mamy ogarnąć :)

Odnośnik do komentarza

rudamama - dawno Cię nie było na forum, ale super że wyprawka już prawie kompletna i badania w porządku:)
moniqqq - zrobiłam sobie na dysku google listę wyprawkową, ale ogarnęłam na razie tylko wszelakie akcesoria; ubranka też mnie przerastają i dopiero jak będę je ostatecznie prać i prasować to przeliczę dokładnie:)
marlenek - pewnie trafiłaś dzisiaj na mojego lekarza (Świrski), bo po za nim to chyba same lekarki przyjmują na Pradze:P pan jest dokładny, zleca badania poza programem;) HIV i czystość pochwy miałam już dawno;) co do usg to to w Atrium wcale nie lepsze i nie zmierzyli mi szyjki (pusty pęcherz) więc nie wiem czy warto jechać dalej domu. Na dodatkowe usg, które przysługuje w abonamencie zapisałam się do Wilanowa - trzy babki na rejestracji dumały jak to zrobić i udało się - zobaczymy jeszcze na miejscu czy będzie trzeba dopłacić coś więcej niż za nagranie płyty... a płytę chcemy mieć na Mikołajki:) w razie czego google szybko mi wyszukał badanie 4d z płytą za 130zł w promocji na Gocławku: http://ginekologwarszawa24.pl/linki/
Wspaniałej kolacji z narzeczonym życzę!

http://s4.suwaczek.com/201412292265.png]ola.kurzynska@gmail.com[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...