Skocz do zawartości
Forum

Skarby Styczeń 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez czuję się dobrze ze swoim brzuszkiem i jak wychodze z domu to wydaje mi się że wyglądam atrakcyjnie, ale po domu wybieram jednak wygodne dresy..nie czuje się "fleją" :D A komentarzami koleżanek nie ma co się przejmować. Najważniejsze żesame dobrze czujemy się ze swoim ciałem:) A i moj Ł nie narzeka..nawet w dresach mu się podobam :)

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yi09kybmqwlya.png

Odnośnik do komentarza

Marti84 - Nigdy w żadnej ze stron nie było bliźniaków, nie brała hormonów a tu niespodziewajka!!! i dowiedziałam się o tym dosyć późno bo w 13 tygodniu na prenatalnych :P

Lewel- my się już znamy :) Ale koleżanki to ty masz!! nie powiem, bardzo inteligentne:) Na: Ale jesteś gruba!, Powiedziałabym: A ty głupia :P
Ja tam nie widze jakiegoś strasznego brzuchola. Jesteśmy w ciąży i jak staniemy bokiem nie będziemy miały brzucha Chodakowskiej :) Ja specjalnie robie sobie Co miesiąc pamiątkowe zdjęcia, żeby własnie pamiętać, że pod serduszkiem mieszkały takie dwa małe słodkie pasożyty;P

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371w6u39ft3.png

Odnośnik do komentarza

rudamama masz nisko brzuszek tak jak ja:-)
AnnaLee przestan kobieto panikowac, bo nie ma tragedii! Nie toczysz sie bynajmniej a ksztalt brzuszka masz super! Ja to mam taka pilke... I wogole przytyly mi boki,wiec mam z przodu pilke a dookola oponke, elegancko :D Bardzo ladnie wygladasz :) nie ma watpliwosci, ze jest Was dwoje :)
Co do mojej pracy to ciagle jest nerwowo, bo ze tak powiem ludzie w kulki leca a ja ze miekka jestem (sama nie wiem kiedy sie taka zrobilam) to daje sie wykorzystywac a potem szlag mnie trafia i tak w kolko... Jeszcze tylko 9 tygodni i 4 dni :D
A teraz bylam mamie odwiezc do pracy, wyobrazacie sobie, ze u mnie jest... 6 stopni?! A ja nie wchodze w zadna kurtke jesienna... I co teraz?:D Milego dnia dziewczyny!

http://s10.suwaczek.com/201501101770.png

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam tu zaglądać jak tu tyle ślicznych brzuszków na fotkach :) Rudamama nie oszukuj się, to nie przejedzenie ;) to piękna ciążowa piłeczka :) Anna.Lee Twój też śliczny i to już taki duży, super! i Lewelek upewniłaś mnie tym zdjęciem, że na prawdę nie masz się czym przejmować! Nogi i tyłek nadal szczupłe, a brzusio urósł pięknie :) Super! Ja może w piątek sobie zrobie foto, jak zaczniemy 22 tydzień i zrobimy ważenie. a jutro już doktorek!! :D Żabka daj znać dzisiaj jak po badaniui co tam się dowiedziałaś i czy już idziesz na L4?
Zmotywowałyście mnei dziewczyy na sprzątanie w szafach, może też się uda jakieś miejsce wygospodarować. JA mam tylko zawsze problem żeby się z czymś definitywnie pożegnać, bo może jeszcze kiedyś się przyda? i przerzucam rzeczy do pudeł i worków, potem do piwnicy, a potem jak mi się przypomni że coś takiego miałam to nigdy nie pamiętam czy to czy to wyrzuciłam czy gdzieś jest.. i mój T. musi taszczyć mi te wszytskie wory przeklinając pod nosem... :D no nic, dziś może przyjmę kryterium, że jak czegoś nie nosiłam przez ostatni rok to musi pożegnać się z szafą :D Buziaki Mamusie!!:)

Odnośnik do komentarza

Linda spokojnie spokojnie, ja też mam oponki :-) i tylek i uda i wszystko :-) a właśnie chciałam napisać, że ja się ubieram nadal tak, że nie widać :-) widać, że przytyłam, ale brzucha nie widać :-)
Jeszcze nie powiedziałam podwładnym. .. Ci w biurze wiedzą, ale tam to 3 kobiety. .. po za tym, jestem co prawda wspowlascicielka ale raz, że nie mam jeszcze pakietu wiekszosciowego, a dwa, że uczciwość nie pozwoliłaby mi nie powiedzieć od razu. Ale reszta nie wie. To sami faceci- ciąża to słabość. Bycie kobietą szefem już samo w sobie jest trudne a co dopiero kobietą szefem w ciąży :-)
A moja praca polega na robieniu wszystkiego: tworzeniu marki (byłoby zabawnej gdybym sama za to nie płaciła:-), komunikacji, nadzorze (również budowlanym :-)), projektowaniu, tłumaczeniu, zarządzaniu - wszystkim. W skrócie same problemy, stresy i wkurzeni klienci- uwielbiam to! Po za tym uczę się od najlepszych :-)
Minusy: całkowity brak kasy :-) to już 3 lata, za 2 przewidujemy zyski :-D
Nie czułam nigdy jeszcze tak wyraźnych kopniakow. Siedzę w biurze i mam najwyraźniej bardzo głupią minę, bo wszyscy patrzą na mnie jak na uposledzona :-) pewnie nic nie mówią, bo wariatów nie należy denerwować. ..:-)
Dobrze słyszeć, że masz tam mamę :-) to już dużo:-) 6st -o cholera! To gorzej niż tu - co nie jest częste. Oby te 9 tygodni zlecialo szybko! :-)
Ja też luźne ciuchy mam tylko letnie, zrobiło się chłodniej i dupa... kupiłam sobie używane ciuchy ciążowe i okazały się za małe - to dopiero deprecha! :-)
Się rozposalam! :-)
Miłego dnia dziewczyny :-)

Odnośnik do komentarza

Dokładnie Anette ja też się nie mioeszczę w przejściówki. Znaczy mieszcze, ale w opcji rozpiętej :) Trzeba będzie sie zaopatrzyć..
A Dziewczyny, jeszcze zapomniałam o jednej rzeczy... ostatnio bardzo mi się spodobały ręcznie robione zabawki dla dziecka, w sensie przytulaki. Widziałam takie w górach na weselu, rodzie kupowali dla własnych pociech. A w sumie przyszło mi do głowy że można by to samemu zrobić. Podoba mi się też imię dziecka z takich mięciutkich literek, zobaczcie... jak ktoś lubi szyć to będzie jak znalazł na długie jesienne wieczory :) mam nadzieję, że nikt mnie nie będzie ścigał za prawa autorskie, z google to ściągnęłam i są piękne :)

monthly_2014_08/skarby-styczen-2015_15214.jpg

monthly_2014_08/skarby-styczen-2015_15215.jpg

monthly_2014_08/skarby-styczen-2015_15216.jpg

monthly_2014_08/skarby-styczen-2015_15217.jpg

monthly_2014_08/skarby-styczen-2015_15218.jpg

monthly_2014_08/skarby-styczen-2015_15219.jpg

monthly_2014_08/skarby-styczen-2015_15220.jpg

Odnośnik do komentarza

Kurde laski zaraz się wkurzę jak jeszcze raz przeczytam ze grube itd :p ja mam mega nadwagę, wprawdzie juz widac troszkę ze to ciaza a nie tluszcz, jak w sobotę bylam w pracy w odwiedziny to mi tylko powiedziały "ale cie wywalilo":p ale ja to odbieram pozytywnie, w końcu jak ma nie "wywalić" w ciąży, nie mówiąc juz o podwójnej:) ciesze sie z każdego symptomu swiadczacego o tym ze maluch ma sie dobrze:)

Ja uświadomiłam sobie ze zimowa chyba będę musiała kupic bo w moje kurtki juz w zeszłym roku sie ledwoooo miescilam przez to moje grubniecie.. Kurcze wydatków w cholerę a jeszcze w październiku siostra bierze ślub:)

Marti84 taaaaak te pluszowe literki tez mi się podobały ale żeby je samej szyć to nawet mi przez myśl nie przeszlo:P

Linda24 a ja dla odmiany mam właśnie taki calosciowy brzuch:p w sensie od samego...hmmmmm nie wiem jak to nazwać, podpiersia aż po podbrzusze:) i to o dziwo u góry jest bardziej twardy niż na dole. Na śląsku tez juz jesień pelna para, ale 6 stopni to chyba jeszcze nie ma:D

Aaaaa i miałam zapytać czy któraś z was jeszcze tak ma.... Mam jeszcze czasem mdlosci, ale to na szczęście nie to co się ze mną wyprawialo do 15tyg ale nawet mimo to jestem CIAGLE GLODNA! I to nie jest przesda, jestem glodna przed obiadem, po, czy wpycham na sile słodycze, czy żurek, czy zapycham sie ziemniakami, no masakra. Musze jeść w nocy a w ciagu dnia miedzy posilkami zapycham sie slonymi paluszkami. To jest paranoja bo nie pamiętam jak to jest być najedzonym :p

http://www.suwaczki.com/tickers/thgflhb8pi36qmsc.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

6 stopni - o kurcze! Dopiero co miałaś tam Linda upały a teraz 6. Brrrrrr. Ja to straszny zmarźlak jestem i poniżej 15 już marudzę i trzęsę się z zimna :) Ps. nawet w lato zdarza mi się w skarpetkach spać ;)
Faktycznie, kurtka.. o! o! jesienna to jeszcze może się pokombinuje, ubiór na cebulkę i da radę ale zimowa... Ups. Kupowanie nowej to chyba nie ma sensu - kolejne parę stów wydane tylko na miesiąc czy dwa.. ;/ ehhhh

http://www.suwaczki.com/tickers/zem33e5ezp03lg0i.png

Odnośnik do komentarza

Anetterainbow witaj Podwójna Ciężarówko! Aaale fajnie :D Szczęście x2!

Dziewczynki, próbowałam z Waszych ostatnich postów wywnioskować, czy rzeczywiście jest jakaś zależność pomiędzy kształtem brzucha, a płcią dzidźków. Ciekawa jestem, czy coś w tym jest, czy to zabobon. Ja mam kulkę bardziej na dole niż po całości, cera też bardzo dobra. Wg. tych prawideł powinien być chłopaczek ;P
Jak to się u Was okazało?

http://lb1f.lilypie.com/BeMTp1.png

Odnośnik do komentarza

Lewel, rudamama, Anna.Lee jesteście PIĘKNE! Wasze brzucholki rządzą!:) To niesamowite, jak to wszystko szybko nam idzie! Dopiero co ledwo zarysowane okrągłości, a teraz...! Cudności :D

Lewelku nie przejmuj się takimi opiniami i traktuj je jako komplement - znak, że Maleństwa dobrze rosną:) Zresztą po Twojej fotce, jak na ciążę bliźniaczą, wydaje mi się właśnie, że naprawdę nie jest duży Twój brzuszek! Zresztą co to za przytyk - być oskarżoną o dużą wagę w ciaży;) Mi moja babcia powiedziała ostatnio, że się "poprawiłam". A w babciowym języku, chyba wszystkie wiemy, co to oznacza... :P

styczniowa_ania też przerzuciłam się na dresy i czasem je noszę też do pracy:) (na szczęście mam luźną robotę i mogę). Gdy tylko zaszłam koleżanka "insynuowała" mi delikatnie, żeby nie wyglądać w ciąży jak "worek", bo to niby odpychające. Ale wiecie co? Ja to miałam i nadal mam gdzieś:) Naprawdę są momenty w życiu, kiedy człowiek ma ochotę darować sobie to puste postrzeganie siebie/świata. Ciąża jest zdecydowanie jednym z tych czymsiów!:) Poza tym podpisuję się pod tym, co mówi Marti84 - to, jakie jesteśmy, jest w naszej głowie, a oficjalna wersja to taka, że jesteśmy zajebiste :D w sexy ciuchach, w dresach i na golasa!;)

http://lb1f.lilypie.com/BeMTp1.png

Odnośnik do komentarza

melduję że szafa w 70% ogarnięta ale już nie mam sily, reszta na jutro :)
bumblebee Tyś to jest na maxa pozytywna :) jak się Twój post przeczyta to ciężko mieć zły humor czy doła, trzeba się uśmiechnąć :) co do kształtu brzucha i płci malucha to
Ci potwierdzę jutro jak na 100% się dowiem:)
marlenek trzeba będzie coś wymyśleć, też mi się nie uśmiecha kupowanie kurtki na miesiąc. może jakiś szoping na ciuszku? hmm
dagucci apetyt w ciąży to w miarę normalna sprawa :) ja bym się nie przejmowała. ja na szczęście najadam się ale muszę częściej jesc niż wczesniej i nie ma szans żeby pominąć kolację, bo nieraz jeszcze i o 21-22 muszę coś wcisnąć. Może jak musisz ciągle coś jeść to wybieraj na zapychacze międzyposiłkowe lżejsze rzeczy? owoce, wafle ryżowe itp?

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, co do kupna kurtki to ja na razie mieszczę się w swoje stare, ale też martwię się jak to będzie potem...będę kombinować... zobaczymy.

Co do apetytu, to ja aż tak nie mam żeby w nocy wstawać i jesc, ale też zauważyłam, ze się zwiększył i np. zjem obiad i na prawdę objem się jak nie wiem, a chwilę później już jestem głodna...to faktycznie frustrujące, bo jak to znowu jeść??? Ciągle bym coś podjadała gdybym mogła, ale w miarę się hamuję..

Zapisałam się na USG połówkowe i mam dopiero na 12 września :) zobaczymy co tam z serduszkiem maluszka :)

http://www.suwaczki.com/tickers/8p3o9jcgwv63hqj2.png

Odnośnik do komentarza

Ja też pomimo apetytu i zachcianek (na które nie ma rady :) ) staram się opamiętywać z jedzeniem. Jak jednego dnia zjadam słodycze, to drugiego staram się to nadrobić owocami, przekąskami warzywnymi albo mlecznymi. Boję się za dużo przytyć bo później może być ciężko to zrzucić (mojej mamie po ciąży zmieniła się gospodarka hormonalna i nie wróciła do wagi sprzed) - ale też nie ma co się umartwiać - to nasz czas :)
Mi na szczęście dodatkowo pomagają tabletki z żelazem, które muszę brać na 2-3 godziny po ostatnim posiłku przed snem, więc samo to na mnie wymusza, że ostatni posiłek max o 21 bo o 24 tabletki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem33e5ezp03lg0i.png

Odnośnik do komentarza

Aaaaa slasowalo mi posta, caly swiat przeciwko mnie:p

Marti84 no właśnie jem brzoskwinie:D na slodycze i tak kompletnie nie mam ochoty... Nie jem za każdym razem jak poczuje glod bo nie nadazylabym z zakupami no i nie chce mi się szykować bo mam ochotę na przetworzone zarelko na ciepło typu tosty, zupy, obiady :P masakra:)

Bumblebee czyli ja powinnam miec dziewczynke skoro mam taki bębenek od góry? Zobaczymy za tydzień jak to się sprawdzi w moim przypadku:)

A co do kurtki to przejściówkę kupiłam w zeszłym roku z mysla o ciąży i jest mega wygodna czy z brzuszkiem czy bez, i jak się uda to zimowke tez postaram sobie taka uniwersalna kupic:)

Wracam do pisania pracy no i dalszej jedzenia :P buziaki:*

http://www.suwaczki.com/tickers/thgflhb8pi36qmsc.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...