Skocz do zawartości
Forum

Skarby Styczeń 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Mój brzuch też już się nie mieści w większość spodni, a to 10 tydzień. Ostatnio ubrałam obcisłą koszulkę i byłam w szoku jak odznaczył się brzuszek :-) nie mogłam oderwać wzroku :-)

Marlenek, zastanawiałam się ostatnio nad wypadem na Mazury, ale nie bardzo wiem gdzie? Może znasz miejsca, gdzie nie ma spędu ludzi, gdzie można przez weekend odpocząć?

http://www.suwaczki.com/tickers/relganliyb0uls1e.png

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny co do brzucha to dopiero zaczyna sie pokazywac okolo 15, 17 tyg predzej to tylko wzdecia.
W okolo 14 tyg wasza dzidzia ma 8 cm ale jest tak schowana ze brzuszka jeszcze nie widac. Ja jestem w 16 tyg i mam lekko widoczny brzuch mysle ze dopiero kolo 20 wybije i bedzie widac ze to ciazowy.

Pozdrawiam grudnioweczka 2014

Odnośnik do komentarza

kochanie23 u mnie w 5 tyg nie było widać nic, ani śladu pęcherzyka, nie mówiąc o zarodku...była tylko "spulchniona macica" ;) 2 tygodnie później było już wszystko :D także nie martw sie, czekaj na swoją wizyte, wszystko będzie dobrze :) powodzenia!

marlenek jaaaak ci zazdroszcze :D marzy mi sie jakiś wyjazd nad wode, bo z moim M to ostatnie lata tylko góry, nawet "podróż poślubną" spędziliśmy na morderczej wędrówce w śniegu po kolana. Także udanego wyjazdu :)

http://www.suwaczki.com/tickers/thgflhb8pi36qmsc.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Megi, ja co do brzucha nie całkiem się zgodzę. W pierwszej ciąży ludzie już w 3 msc się zorientowali, że jestem w ciązy. Dziś skończyłam 11 tydzień i jest już zaokrąglony z rana. Wieczorem jak balon-ale to akurat wiem, że wzdęcia. To nawet nie o wielkość dzidziusia chodzi, a narządy się przesuwają.

Jak ja zazdroszczę wyjazdów<3

Odnośnik do komentarza

kochanie23 ja obawiam się porodu zimą, bo pamiętam jak rodziłam pierwszego syna w listopadzie. Nie zapomnę właśnie jak było mi zimno na tej porodówce, a spędziłam tam kilka ładnych godzin. W końcu poród zakończył się cesarką a ja jeszcze przez kilka następnych godzin trzęsłam się z zimna. Drugiego syna rodziłam w kwietniu i było o niebo lepiej :)
Jedno co mnie pociesza, to, że nie będę się kulać z wielkim brzuchem w wakacje i w najgorsze upały :)

Myślę, też, że troszkę za szybko poszłaś do lekarza, że tak stwierdził. Poczekaj spokojnie do 7 tyg. i idź do lekarza, gdzie zrobią Ci usg a do tego czasu bierz kwas foliowy i się nie zamartwiaj:)
Megii 1992 z tym pokazaniem się brzuszka w 15-17 tyg to nie zgodzę się z Tobą :) Ja jestem w 3 ciąży i zawsze pokazywał się wcześniej więc to raczej zależy od budowy kobiety. W tej chwili jeszcze u mnie nie widać, ale po 2 ciążach brzuszek mi pozostał, więc pewnie szybko nie zauważę różnicy, jedynie w twardości.

Byłam też u gin tydzień temu , maluszek miał 32mm dwie rączki i 2 nóżki :) i przyspieszył mi się na 6 styczeń. Wyniki dobre, ale mam jeszcze zrobić na tarczycę, bo mam wysoki puls.
Miłego wieczorku

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3skjoi99r3z1q.png
http://www.suwaczki.com/tickers/d69cj44jkcbqbxtu.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlanli5wu02oh6.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry Dziewczyny :) Wy tu o tych brzuszkach, że już u Was widać a u mnie ciągle nic... na wadze nic nie drgnęło, brzucholek chyba taki sam, bo dopinam się w spodniach, jedynie jak siedzę w dżinsach to muszę rozpiąć, bo mi niewygodnie i wtedy ciśnie. Natomiast biust to już chyba o 2 rozmiary skoczył, jest po prostu wielki (a wcześniej też nie był mały...) więc najchętniej chodzę w stanikach sportowych bo najwygodniej. Czy któraś, z Mamuś, które już mają dzieciaczki może mi powiedzieć, kiedy piersi przestaną rosnąć? czy one tak będą cały czas czy to się zatrzyma?
U nas dziś pogoda pochmurna, ale nie pada więc nie jest źle :) W piekaniku ciasto z truskawkami, mmm zapachy się roznoszą :) Trzeba będzie potem jakiś spacerek zrobić. Miłego dnia dziewczyny!

Odnośnik do komentarza

Marti84
Dzień dobry Dziewczyny :) Wy tu o tych brzuszkach, że już u Was widać a u mnie ciągle nic... na wadze nic nie drgnęło, brzucholek chyba taki sam, bo dopinam się w spodniach, jedynie jak siedzę w dżinsach to muszę rozpiąć, bo mi niewygodnie i wtedy ciśnie. Natomiast biust to już chyba o 2 rozmiary skoczył, jest po prostu wielki (a wcześniej też nie był mały...) więc najchętniej chodzę w stanikach sportowych bo najwygodniej. Czy któraś, z Mamuś, które już mają dzieciaczki może mi powiedzieć, kiedy piersi przestaną rosnąć? czy one tak będą cały czas czy to się zatrzyma?
U nas dziś pogoda pochmurna, ale nie pada więc nie jest źle :) W piekaniku ciasto z truskawkami, mmm zapachy się roznoszą :) Trzeba będzie potem jakiś spacerek zrobić. Miłego dnia dziewczyny!

Brzuszek jeszcze urośnie, wszystko zależy od budowy ciała, jednym wybija szybciej innym wolniej. Co do piersi-różnie bywa-jednym nie rosną np wcale. U mnie najgorzej było przy pokarmie. MASAKRA.

Odnośnik do komentarza

marlesia
marti84 moje piersi też nabrzmiały i z tego co pamiętam to zmalały dopiero jak przestałam karmić. Podczas karmienia są jeszcze większe i często twarde przy nawałach pokarmu (przynajmniej u mnie tak było).

Ale się teraz okropnie czuję :/ chyba pójdę spać.


No mi przy karmieniu to się takie rozstępy porobiły:(. I właśnie miałam mówić a propo smarowania-można się smarować najdroższymi kremami-jak mają wyjść to i tak wyjdą.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry Mamusie! :) Jak tam po weekendzie? Jakie humorki i samopoczucie? Wypoczęłyście? Mam nadzieję, że tak. Szykuje sie komuś wizyta w tym tygodniu? U mnie weekend zleciał aktywnie, spacerki i rowerowa mała trasa. Pozytywnie i spokojnie. Lekarz dopiero za tydzień w środę,a prenatalne w piątek, ale mam nadzieję że przeleci :) za niedługo zbieram się na miasto, zajrzę do rossmana na ten dział dla kobiet w ciąży zobaczyć co jest i w jakich cenach. Czytałam u grudniówek, że bio oil polecają do smarowania, więc rzucę okiem w tym kierunku ;) no i zatowaruje się w czereśnie. Buziaki Dziewczyny i miłego!

Odnośnik do komentarza

Hej, witam po weekendzie:) Apropo wizyty, to mam ja! Dzisiaj na 16:15. Już cała chodzę, z jednej strony się cieszę, z drugiej zamartwiam jak to będzie, czy ok i czy z powodu takich złych wyników tego moczu, lekarz nie uzna, że trzeba mnie położyć... Mimo to jestem nastawiona pozytywnie, mam nadzieję, że mój Maluszek urósł i że w końcu zobaczę serduszko, które mocno bije:) Mąż wybiera się ze mną, obyśmy mieli co oglądać:) Miłego dnia!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk3pkaluihz.png

Odnośnik do komentarza

Marti84 czeresnie... Mmm... U mnie nie dosc, ze cena kosmiczna to jeszcze sprowadzane z Turcji, nie odwazylabym sie ich zjesc ;(
agulinek,dguccii napewno wszystko bedzie dobrze dziewczyny, zazdroszcze, ze dzis macie wizyty!
Ja mam wizyte w srode, ale to tylko polozna, ide z wynikami i moze mnie cos zbada tez. Usg do prenatalnych za tydzien, juz nie,moge sie doczekac:):)

http://s10.suwaczek.com/201501101770.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie wszystkie Mamusie ("stare" i "nowe":) )
Nie było mnie tu z pół tygodnia i coś widzę, że nie zdołam się odnieść do wszystkiego;) Niestety coraz trudniej mi się funkcjonuje i komputer poszedł w odstawkę. Byłam na koncercie w czwartek (nie mam pojęcia, jak tego dokonałam!). Na szczęście Maluszek się zlitował i nie uraczył mnie strasznymi dolegliwościami. Natomiast zaraz po powrocie wylądowałam w łóżku. Wysiłek zrobił swoje. Te paskudne mdłości i zawroty głowy tylko się nasilają. Już nie wiem, co mam jeść i pić, bo nawet po wodzie mnie mdli:( Powtarzam sobie, że jeszcze trochę i że to dla Maleństwa, ale to jest naprawdę trudne, bo tracę siły. Gdzież mój optymizm!?
Najtrudniejsze jest to, że muszę chodzić do pracy, bo zastępuję szefa, który przez najbliższe 2 tygodnie będzie niedostępny, więc ilość zadań została zdwojona. Chyba nie uda mi się doczekać do końca trymestru z informowaniem szefów. Jak tylko będę mogła, uciekam umierać w domciu.
Ale z lepszych wieści pochwalę się, że jutro lecę na USG! Mam nadzieję, że wszystko się pięknie rozwija:) Achhh ten widok będzie najlepszym pocieszeniem!
Co do powiększających się rozmiarów, ja już przesiadłam się na legginsy i luźne bluzki i sukienki. Stanik też "najmiększy" jaki znalazłam;) Śmieszne te piersi, jeszcze nigdy nie były tak duże! Nie mogę się przyzwyczaić:D
Dobra, uciekam już, bo ponarzekałam Wam trochę. Odezwę się jutro z lepszym nastawieniem po USG :D Może wreszcie poznam termin i też zrobię sobie taki ładny suwaczek, jak Wasze:) Buziaki :*

http://lb1f.lilypie.com/BeMTp1.png

Odnośnik do komentarza

Ja też mam wizytę w tym tygodniu w sobotę i już nie mogę się doczekać ;) a w weekend byłam na badaniach krwi i moczu i czekam na wyniki, mam nadzieję, że wszystko będzie okej. A 25 czerwca czeka mnie USG prenatalne, tak więc mam szansę 2 razy zobaczyć moje maleństwo. Póki co powinnam szykować się do pracy a nie mogę się pozbierać z łóżka, jestem strasznie zmęczona, pomimo, że odpoczywam bardzo dużo. Widocznie tak musi być ;) Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamusie i życzę miłego dnia ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9io4pz9j04gug.png

Odnośnik do komentarza

Linda24 no niestety pochwailłam się. Moja Pani na targu miała dziś zamknięte stoisko (poniedziałkowa laba?!?!) a niestey wszędzie indziej czereśnie tylko w kolorze bordo, a ja lubię wersję żółto-czerwoną. Na dziś zostaje arbuz ;)
Bumblebee no to masz teraz trochę na głowie. Nie martw się. Twój optymizm wróci jutro ze zdwojoną siłą, po USG!:) Zobaczysz Maluszka i od razu nabierzesz sił i chęci do życia Kochana:)
Witam nową Mamusię 6agatka6

Powiem Wam jeszcze odnośnie zakupów że przejrzałam w tym rossmanie co jest dostępnego, ale nie ma za dużego wyboru w tych preparatach. Na większości info żeby stosować od 4 miesiąca (jak któraś z Dziewczyn wcześniej pisała), Bio-oil wydaje mi się drogi w stosunku do pojemności 60 ml z za 39 zł... i ogólnie u mnie stanęło dziś póki co na oliwce. Za miesiąc się zdecyduje na coś konkretnego. A poza tym odwiedziłam dziś "ciuszka" i kupiłam 2 długie sukienki na lato, takie luźniejsze z miejscem na brzucholka. Nie chodziłam nigdy w takich ale podobają mi się dziewczyny z brzuszkiem w takich zwiewnych sukniach :) dobra, zmykam, trza się wziąść za obiadek. Miłego!

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :) ja w weekend wysmarowałam się olejem kokosowym i idealnie nawilżył ciało :) tak jak pisałam w weekend leniuchowałam..pojechała z przyjaciółką na zakupy i spędziłam sobotę u niej, zrobiła mi pazurki - hybrydę i czuję się super :) mdłości mam słabe i nie mam na nic ciężkiego ochoty..właściwie czuję, ze jestem głodna, ale wszystko mnie obrzydza..jak jem to już na prawdę z głodu :D do kolejnej wizyty mam jeszcze 3 tygodnie..też nie mogę się doczekać! Piszcie o swoich wizytach i wynikach z chęcią poczytam :) i porównam z moimi :) Pozdrawiam!

http://www.suwaczki.com/tickers/8p3o9jcgwv63hqj2.png

Odnośnik do komentarza

Hejka po weekendzie!
Marti84 co do siłowni to nie robic brzuchow, i nie jakis wielki ciężar wszystko to na copozwala ci samopoczucie! Ja do tego bieżnia ew rower!
Co do usg ja to dopiero mam 15-16 lipca ale długo musze czekać dr kazał orzyjsc pozostaniem dopiero za 6tyg wiec czekam cierpliwie!
Mi sie jeść nietstey chce nons top i juz sobie przysięgam ze musze sie ogarnac bo jak tak dalej pójdzie to przytyje z tonę chyba! Ale coraz rzadziej mam mdłości i oby tak zostało
W ndz byłam na targach mother&baby, fajna sprawa sporo wystawców, oglądaliśmy wózki i juz mąż chyba wybrał nawet mi sie podoba :p byłam na warsztatach z pierwszej pomocy dla noworodków fajna sprawa polecam no i wiele rożnych info przydatnych w koncu to pierwsze dziecko wiec jestem zielona :o

http://www.suwaczki.com/tickers/ckaidqk3r63k987u.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :-) Chyba będę tu największą panikarą z największymi schizami... Jak Wasze piersi? Zbliżam się do końca 10tc. Wcześniej bolały mnie tak, że nie mogłam ich nawet musnąć, a od 2 dni ból się zdecydowanie zmniejszył, niby coś bolą, niby nie, ale bardziej od zewnętrznej strony. Jak zwykle naczytałam się różnych wątków na forach i panikuję... Chyba muszę mieć zakaz wchodzenia na takie strony... Może należy mi się o***prz za to wymyślanie, ale liczę też na to że ktoś mnie zrozumie :(

http://www.suwaczki.com/tickers/relganliyb0uls1e.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...