Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

ronia
madziaas
Coraz bliżej do narodzin naszych maluszków :)
Nie moge sie doczekać i sie też boje troszke

a czego się boisz?

Hmm w sumie to boje sie o małego,czy wszystko będzie dobrze,jak to będzie.To mój pierwszy poród i boje sie też tego bólu,tego czy dam rade.Może to głupie,ale tak jest:zaklopotany:

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

madziaas
ronia
madziaas
Coraz bliżej do narodzin naszych maluszków :)
Nie moge sie doczekać i sie też boje troszke

a czego się boisz?

Hmm w sumie to boje sie o małego,czy wszystko będzie dobrze,jak to będzie.To mój pierwszy poród i boje sie też tego bólu,tego czy dam rade.Może to głupie,ale tak jest:zaklopotany:
Nie głupie a normalne. Ja będę rodzić 3 raz i za każdym razem miałam obawy a to o zdrowie a to o poród są przeciez nieprzewidziane sytuacje i tych chyba najbardziej się lękam. Ale co ma być to będzie odwrotu nie ma. Musi być dobrze ... tyle dało radę to i my damy :Oczko:

Odnośnik do komentarza

ronia
madziaas
ronia

a czego się boisz?

Hmm w sumie to boje sie o małego,czy wszystko będzie dobrze,jak to będzie.To mój pierwszy poród i boje sie też tego bólu,tego czy dam rade.Może to głupie,ale tak jest:zaklopotany:
Nie głupie a normalne. Ja będę rodzić 3 raz i za każdym razem miałam obawy a to o zdrowie a to o poród są przeciez nieprzewidziane sytuacje i tych chyba najbardziej się lękam. Ale co ma być to będzie odwrotu nie ma. Musi być dobrze ... tyle dało radę to i my damy :Oczko:

Mam taką nadzieje:))

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

alisss
Super Ronia, ze nie musisz sie juz martwic :)
Ja tez sie nie potrzebnie martwilam, ale ciesze sie ze moglismy podejrzec malego bo ostatnim razem widzielismy go 14 tyg temu.... a to szmat czasu. Wy macie duzo czesciej okazje.

:Oczko:

wiesz teraz i tak ciężko jest coś zobaczyć bo bobas spory
gyby zasem pani dr nie wskazała na coś np włoski nie miałabym pojęcia. Serduszko główkę i kość udową rozpoznaje bez tłumaczenia ale i tak się nie znam.
Fajnie że jakoś się wszystkim układa chociaż kilka dziewczyn słabo sie odzywa i troszkę mnie to martwi czy oby u wszystkich ok

Odnośnik do komentarza

madziaas
ronia
madziaas
Coraz bliżej do narodzin naszych maluszków :)
Nie moge sie doczekać i sie też boje troszke

a czego się boisz?

Hmm w sumie to boje sie o małego,czy wszystko będzie dobrze,jak to będzie.To mój pierwszy poród i boje sie też tego bólu,tego czy dam rade.Może to głupie,ale tak jest:zaklopotany:

mam identycznie, normalnie jakbym siebie słyszała...

Zawsze trzeba próbowac czegoś nowego. Pamiętaj amotorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści- Titanica...

Odnośnik do komentarza

Ronia świetnie, że z serduchem ok. A tak wogóle to jest niesamowite, że można to zbadac jeszcze w życiu płodowym. A jaka mała panna już duża!

Ja już też chcę skana ostatnio miałam w 22tyg. to wtedy ważył chłopak 500gr. , ale penie dużo się zmianiło. Na szczęście mam już 7 lipca nie mogę się doczekać.

Odnośnik do komentarza

Agatha
Ronia świetnie, że z serduchem ok. A tak wogóle to jest niesamowite, że można to zbadac jeszcze w życiu płodowym. A jaka mała panna już duża!

Ja już też chcę skana ostatnio miałam w 22tyg. to wtedy ważył chłopak 500gr. , ale penie dużo się zmianiło. Na szczęście mam już 7 lipca nie mogę się doczekać.
napewno szybko zleci.

Nie wiem jak was ale dzisiaj napiernicza mnie w krzyżu ;/

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie, wszystkie już pewnie śpicie, a ja nie dałam rady wcześniej się zalogować. Też umierałam dziś z powodu pogody, ręce i nogi jak balony, ale to nic, bo spędziłam bardzo miły dzień w plenerze. Spacerek po parku, na lody itd.
Ronia, super wiadomość, gratuluję pozytywnych wyników, Twój nowy termin jest nawet wcześniej niż mój, może obie bedziemy w lipcu tuliły nasze Dziecinki:):15_5_16:
Aliss, dorze, że Twój Skarb rozwija się prawidłowo, teraz pozostało już tylko się cieszyć i czekać cierpliwie, choć to trudne.
madziaas,Nikula, witajcie wśród spanikowanych. Musimy dać radę, kto, jak nie my:) A Dzieciaki będą zdrowe jak rybki.
Agatha, ja już nie bedę miała usg do końca ciąży, nie dowiem się ile mój Mały waży ani czy jest duży, niestety. Fajnie,że Ty jeszcze bedziesz mieć. Inny kraj, inne zwyczaje...
agaa875 lepiej późno niż wcale, pozdrawiam, ja też jestem tutaj nowa.

Życzę wszystkim dobrej nocki bez maratonów do kibelka.:bye:

http://www.suwaczki.com/tickers/82doanliubb3i8j7.png

Odnośnik do komentarza

agaa875
witam:) szkoda ze tak pozno trafilam tutaj... ja termin mam na 19 sierpień:) Pozdrawiam wszystkich:)

Nigdy nie jest za późno, żeby do nas dołączyc:) Witamy i zapraszamy do aktywności:smile_move:
A tak w ogóle to dzień dobry brzuszki:)
Mnie krzyż najbardziej boli po nocy i nogi od dwóch tygodni też już puchną bardziej. Wczoraj przez tą pogodę to na maksa. Zobaczymy jak dzisiaj? A wiecie, że ja jeszcze nie boje się porodu ani tego co potem? Pewnie przyjdzie z czasem:) Bo ja niezła panikara jestem:smile_move:
Miłego dnia życze wszystkim:)

http://www.suwaczki.com/tickers/zpbncwa1vtor196m.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/ex2bio4ps0nz3443.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bhywmg7ywdqvl030.png

Odnośnik do komentarza

Gratuluję dziewczyny udanych wizyt i atkich dobrych wieści:)) Bardzo się cieszę.:)

U nas wreszcie słonko i NIE MA DESZCZU!!! Wczoraj wreszcie udało mi się posiedziec na tarasie. Normalnie inny świat:)) Miła odmiana po miesięcznym leżeniu w domu

Pozamawiałam sobie kilka rzeczy przez allegro i teraz powoli przychodzą: koszula do karmienia i piżamka do karmienia, rożek dla malutkiej, torba do szpitala.
Czekam teraz na takie body z długim rękawem i pajacyki. Normalnie wynalazłam kolorowe z Mothercare 7-pak i wraz z przesyłką wychodzi niecałe 7 zł za sztukę.

A body to najwspanialszy wynalazek w garderobie dziecięcej. Przy Natalce były niezbędne i długie i krótkie.

Mój mężuś zabrania mi się pakowac do szpitala, strasznie ostatnio przerażony chodzi. A ja czuję, ze jak dotrwam do 13 lipca do wizyty, to będzie sukces. Wolę byc przygotowana.

Miłego dnia brzuszki:)

http://www.suwaczki.com/tickers/ojxevcqgfei98xdu.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s20mml6e7tyi4.png

http://www.suwaczki.com/tickers/39f8egz2mum14a43.png

Odnośnik do komentarza

Witam!
Ale dzisiaj pospałam do 10 najlepiej mi sie śpi jak małż sobie już pójdzie do roboty i mam całe łóżko dla siebie. Duszno strasznie, nie mogę wziąć porządnego wdechu jakaś "nienaoddychana "wystarczająco się czuje.

Anikadn ja też zamawiałam na allegro bodziaki mothercare 7 paki i faktycznie wychodzi dużo taniej i są bardzo dobrej jakości. Ja mam zamiar głównie je stosować bo wydają się byż najwygodniejsze. Najwięcej mam z krótkim rękawem ale jak zajdzie potrzeba to dokupie więcej z długim też.

Wczoraj też zamówiłam jeszcze kilka rzeczy koszule do karmienia i biustonosz. I kilka takich rzeczy jak majtasy i wkładki poporodowe. Nie umiałam tego nigdzie w sklepie znależć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...