Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

agaa jakie ciasto piekłaś? ::):
lekarz przepisał mi leki na nadciśnienie, które są bezpieczne w ciąży, ale ich skutkiem ubocznym jest brak okresu... wczoraj miałam dostać @, a do dzisiaj nie dostałam... jak nie ma okresu to jak ma się zajść w ciążę?

Odnośnik do komentarza

hejo jest ktoś ?
U mnie właśnie przeszła burza teraz tylko pada i czasami sie błyska. Kubuś śpi już prawie godzine. Mąż w pracy na nocke.
nie było mnie tu wczoraj bo jak zawsze u mamy byłam hehe co tam bede siedziec w domu a tak to przynajmniej z pogody z kubą skorzystaliśmy. Bo dziś do było tylko duszno a słońca tylko troche.
A teraz siedzę w necie i szukam jakiegoś wierszyka zyczeń lub dedykacji do tej książki na wesele ale nic ciekawego jeszcze nie znalazłam.
Byłam przedwczoraj na rynku i szukałam kwiatka niebieskiego do włosów żeby wpiąc jako ozdobe ale takiego koloru niestety nie znalazłam. Fryzjerka moja mi powiedziała że storczyki żywe nadają sie do wpięcia we włosy. Miała moze któraś i czy faktycznie one trwałe sa?
U mnie standardowo dziś poprawiny na remizie i słychać muzykę;) hehe
Ana sukienke juz masz na wesele? ;)
Na off wstawiłam fotkę paznokci moich jak na wesele pomaluje;)

http://kuba-k.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.pnghttp://s9.suwaczek.com/20090418310120.png
http://izabela-k.aguagu.pl/suwaczek/suwak4/a.png

Odnośnik do komentarza

Izak kliknięte::): mi też się lżej na duszy robi jak posprzątam i wszystko mam na swoim miejscu uporządkowane

Blondi ja miałam białego storczyka na swoim ślubie we włosach, wytrzymał spoko cały dzień, a było ciepło

Ana to gdzie tak poszaleliście?

my z działki nie dawno wróciliśmy, Mikołaj prosto do wanny, mlesio i spać, wyszalał się od piątku niesamowicie, o 7 rano zrywał się z łóżka i krzyczał " na dwór" i tak już do wieczora :36_7_8:

miłego wieczoru i nocki

http://fajnamama.pl/suwaczki/3s5p642.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-63875.png

Odnośnik do komentarza

ronia
qlczak
ronia

chyba nikogo nie ma to spływam :)

noooooooooooo, faux pas :whistle::whistle::whistle:
(co z tego, że napisałysmy w tej samej minucie :P )
ta zauważyłam

joł Q co tam ?

:smile:
łoj burza u nas niezła była, raz się rozpadało i grzmiało ze 20 minut, spokój przez jakieś 20min a potem to sie tak rozszalało, że światło wyłączyli, a u teściów bylismy to powiedizałam , że nie wracam do domu. Jak troche przeszło to szybko do domu, ale troche niepewna byłam jednak. W domu na szczęście światło jest, ufff. Błyskało sie nieźle a deszcz normalnie pionowo w szybe auta padał, wycieraczki ledwo nadążały brrr
A u Was jak?

Odnośnik do komentarza

qlczak
ronia
qlczak

noooooooooooo, faux pas :whistle::whistle::whistle:
(co z tego, że napisałysmy w tej samej minucie :P )
ta zauważyłam

joł Q co tam ?

:smile:
łoj burza u nas niezła była, raz się rozpadało i grzmiało ze 20 minut, spokój przez jakieś 20min a potem to sie tak rozszalało, że światło wyłączyli, a u teściów bylismy to powiedizałam , że nie wracam do domu. Jak troche przeszło to szybko do domu, ale troche niepewna byłam jednak. W domu na szczęście światło jest, ufff. Błyskało sie nieźle a deszcz normalnie pionowo w szybe auta padał, wycieraczki ledwo nadążały brrr
A u Was jak?
Ola śpi
J śpi
deszcz chyba jeszcze pada grzmiało ok 22 teraz chyba spokój
siedze i patrze jeszcze na szablony do malowania w pokoju
chcemu odmalować Maćkowi pokój odświeżyć zanim przyjedzie
i chciałabym coś dodać
fototapeta odpada ze względu na koszta ale może właśnie jakiś szablon coś odmalować kurcze sama nie wiem ale mam chęć coś mu dodać fajowego

Odnośnik do komentarza

ronia
qlczak
ronia

ta zauważyłam

joł Q co tam ?

:smile:
łoj burza u nas niezła była, raz się rozpadało i grzmiało ze 20 minut, spokój przez jakieś 20min a potem to sie tak rozszalało, że światło wyłączyli, a u teściów bylismy to powiedizałam , że nie wracam do domu. Jak troche przeszło to szybko do domu, ale troche niepewna byłam jednak. W domu na szczęście światło jest, ufff. Błyskało sie nieźle a deszcz normalnie pionowo w szybe auta padał, wycieraczki ledwo nadążały brrr
A u Was jak?
Ola śpi
J śpi
deszcz chyba jeszcze pada grzmiało ok 22 teraz chyba spokój
siedze i patrze jeszcze na szablony do malowania w pokoju
chcemu odmalować Maćkowi pokój odświeżyć zanim przyjedzie
i chciałabym coś dodać
fototapeta odpada ze względu na koszta ale może właśnie jakiś szablon coś odmalować kurcze sama nie wiem ale mam chęć coś mu dodać fajowego

czyli chwila dla siebie :)
ja nie lubie fototapet, ale to kwestia gustu. On juz duzy chłopak to trudno trafić, bo to juz się chłopcy czymś interesują, jakiś plakat, ale to zawsze może sam sobie wybrać i powiesić, także raczej nie pomogę tutaj. Te szablony fajne teraz robią, także pewnie coś wybierzesz :smile:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...