Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

marcysia_83
Witam!!

Zaliczylismy dzis bank i notariusza, wszystko juz podpisane, w pon gosc ma miec kase za mieszkanko na koncie. Niestety na opuszczenie mieszkania czas ma do konca stycznia, poniewaz gosc od ktorego on kupuje mieszkanie bedzie mieszkal do konca roku no a wiadomo remoncik jakis tez bedzie chcial sobie zrobic. Moze na wiosne uda nam sie zamieszkac , bo za nim zrobimy remont to tez minie, ale najwazniejsze ze juz bedziemy mieli swoje.Tesciowa to pewnie niezadowolona bedzie ze jeszcze tyle jej bedziemy na glowie siedziec, ale ma pecha:)

Basia
ja pracuje niby na 1/2 etatu ale czasem siedze nawet po 8h ale tylko wtedy kiedy moge(czyt. dosc czesto:) ), grafik z Tomkiem mamy tak ustawiany zeby nikt nie musial pilnowac Wiktorka tylko my, ale wiem ze nie zawsze sie tak da. Na poczatku mialam obawy czy isc do pracy, bo przeciez nikt sie lepiej nie zajmie dzieckiem niz mama ale teraz niewyobrazam sobie zebym miala siedziec ciagle w domu. Jak poszlam do pracy to wiktor mial 9 mscy.

Ja mam dzisiaj wolne wiec sie troszke poobijam , w niedziele mamy rocznice poznania i nie mam pomyslu na prezencik dla meza, moze cos podsuniecie? od razu mowie ze kolacja, swiece itp odpada bo tesciowa w domu no i @ sie zbliza:)

Bylam ostatnio u gina,wszystko wporzadku, zrobil mi usg i pobral cyt skasowal do tego 130zl:) i przepisal mi tabletki anty asubtela bierze moze ktoras?i jeszcze jedno pytanie dajecie moze swoim Szkrabom mleko z kartonu np robicie na nim kaszke zamiast na bebiku czy nanie??

To chyba najdluzszy post jaki do tej pory napisalam hehehe
Super,gratuluje::):

kasia001
Witam Wszystkich :36_2_53: normalnie az wstyd pokazywac mi sie tu po takim czasie,chyba z pol roku tu nie bywalam.. Tak jakos sie zlozylo,brak czasu,praca :/ Maksik troche chorowal,pozniej bylo juz ok jakis czas i teraz znowu jestesmy razem w domu bo podlapal wirusa,zarazil mnie tez. Postaram sie tu czesciej bywac,bo do pracy mi nie spieszno :smile_move:.

Kurcze,ale Cię dawno nie było
basia681
hej
ja na antybiotyku ... ehhh
ale już mi lepiej troszkę
dzieciaki śpią :)

Zdróweczka:Całus:

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...