Skocz do zawartości
Forum

Jak dbacie o stopy?


Rekomendowane odpowiedzi

Regularnie stosuję różne kosmetyki by dbać o stopy, ale pół roku temu podczas wizyty na basenie złapałam grzybicę stóp i paznokci i w tym celu kupiłam sobie polecane preparaty i był to błąd - żaden nie pomógł. Znajoma uświadomiła mnie bym nie zwlekała i wybrała się do podologa  [reklama usunięta]. Umówiłam się więc na konsultację i po dodatkowych badaniach wdrożono terapię antybiotykiem, która po trzech tygodniach przyniosła pozytywne skutki i mam aktualnie stopy w dobrej kondycji. Nigdy poważnie nie podchodziłam do noszenia klapek na basenie, ale od tamtej pory zawsze noszę.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ja lubię korzystać z tego pilingu Apis [reklama usunięta]. Stosuje go na ciało, dłonie i stopy właśnie. Świetnie pachnie (takie orientalne nuty), doskonale usuwa martwy naskórek, skóra po nim jest wygładzona i miękka oraz odpowiednio nawilżona i odżywiona.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jakbym siebie widziała. Miałam tak suche pięty, że wstydziłam się iść do
"stopistki". Poczytam na jendym w forum że w Poznaniu w Konopnej Farmacji jest Maść Palacio do stóp bardzo skuteczna bo tej Pani bardzo ona jako jedyna pomogła  i kupiam  ja za  ok 20 zl, na bazie 12% oleju konpnego przed nałożeniem moczę zgodnie z tym w wpisem stopy w soli z morza martwego Palacio i  Smaruję wieczorem i owijam folią spożywczą tylko pięty.
U mnie po tygodniu już wieeelka poprawa. Żadne avonowskie świństwa się nie bawcie się. Po
zaleczeniu wizyta na pedikiur i potem smarować Krem z mocznikiem i olejem konopnym  
Tyle, byle do lata...  poszukajcie tych produktów u siebie w mieście jedyne co przynioły widoccza poprawę już w tydzień .... [reklama usunięta]

 

Palacio-maść-do-stóp-100ml.jpg

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
W dniu 28/4/2014 o 11:21 PM, Margeritka napisał(a):

Jakie kosmetyki do stóp możecie polecić, jakie pilniki tradycyjne czy elektryczne? Stosujecie sole zmiękczające? Robi się coraz cieplej, niedługo zaczniemy chodzić w sandałach, warto już teraz zadbać o swoje stopy.

Jeśli zależy Ci na zadbanie o swoje stopy, zdecydowanie mogę polecić skorzystanie z oferty kosmetyków dostępnych na stronie https://www.arteam-cosmetic.com/sklep/. Tam znajdziesz szeroki wybór produktów do pielęgnacji stóp, które pomogą Ci uzyskać miękkość i gładkość skóry. Co do pilników, zarówno tradycyjne, jak i elektryczne mają swoje zalety. Pilniki tradycyjne pozwalają precyzyjnie pracować nad kształtem paznokci, natomiast pilniki elektryczne mogą ułatwić proces i zapewnić równomierną pielęgnację. Stosowanie soli zmiękczających to również dobry sposób na przygotowanie stóp do sezonu sandałów. Takie produkty mogą pomóc w złagodzeniu naskórka i ułatwić usuwanie zrogowaceń.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...