Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Jungle Speed"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani!

Wydawnictwo Rebel ma dla Was kolejne gry na nagrody w konkursie. Tym razem jest to 5 egzemplarzy gry "Jungle Speed".

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/rebel%20logo.jpeg

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/jungle%20%28kopia%29.jpg

Zadanie konkursowe:
Stwórz i ozdób ze swoim dzieckiem totem lub puchar zwycięzcy. Technika dowolna, jednak praca musi być przestrzenna - to jedyny warunek.

Oczywiście chcemy zaangażować przede wszystkim dzieci, by wykonywały prace, rodzice mogą tylko troszkę pomagać :-) Wklejając zdjęcia, wrzucajcie więc imię i wiek swoich pociech.

Zdjęcia totemów i pucharów należy zamieszczać w wątku konkursowym do 06.05.2014 do północy.
W ciągu dwóch dni roboczych od daty zakończenia konkursu ogłoszeni zostaną zwycięzcy!

Regulamin konkursu

Czekamy na Wasze zgłoszenia i życzymy powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Izabela (lat 6,5) najpierw zbudowała złoty puchar z klocków, ale zabawa się jej spodobała i dorobiła więcej pucharów. Zrobiłyśmy też podium z 1, 2 i 3 miejscem.
Dziś robiliśmy puchary dla króla i królowej. Piotruś (lat 2,5) ozdobił puchar króla drogimi kamieniami osadzonymi w plastelinie.
Izabela ozdobiła puchar królowej kwiatami oraz kilkoma drogocennymi kamieniami.
Trzony pucharów są z marchewki (gdyż plastelina była mało stabilna), które ja połączyłam z elementami pucharów.

monthly_2014_05/konkurs-jungle-speed_10463.jpg

monthly_2014_05/konkurs-jungle-speed_10464.jpg

monthly_2014_05/konkurs-jungle-speed_10465.jpg

monthly_2014_05/konkurs-jungle-speed_10466.jpg

monthly_2014_05/konkurs-jungle-speed_10467.jpg

Odnośnik do komentarza

I my przyłączamy się do zabawy.
Praca rodzinna. Córcia zjadła jogurt, po którym zostało pudełko. Mama wyjęła pozostałe materiały i pstrykała fotki. Tata wspierał syna, gdy była potrzeba przytrzymania czegoś, oklejenia. Ale najwięcej pracy włożył w to Karolek lat 4,7.
Materiały, które zostały wykorzystane:
- kubeczek po jogurcie x2 (jako podstawka i jako kielich)
- fragment rolki po papierze
- folia aluminiowa (puchar na wzór sportowych trofeów musiał błyszczeć)
- wstążka (trzy kolory, trzeba było wykorzystać skrawki :) )
- taśma klejąca
- karteczka + długopis (na której K. napisał dla kogo puchar...ciepło na sercu się zrobiło :))
- magnes ze zdjęciem moich dzieci
- guziczki w kształcie kwiatków oraz zielone kryształki do ozdobienia kielicha
- klej magic
- wykałaczka

monthly_2014_05/konkurs-jungle-speed_10485.jpg

monthly_2014_05/konkurs-jungle-speed_10486.jpg

Odnośnik do komentarza

Natasza ( lat 5,9) wykonała "prawdziwy" złoty puchar, który będzie wręczony na prawdziwych zawodach. Zrobiła go z puszki po napoju, oklejając ją gipsem, potem również z gipsu dokleiła do pucharu nogę. Jak już gips wysechł ozdobiła puchar według własnego uznania. Pomalowała farbami i przykleiła samodzielnie zrobione gwiazdy. Dodatkowo przykleiła kilka cekinów i puchar gotowy.

monthly_2014_05/konkurs-jungle-speed_10491.jpg

monthly_2014_05/konkurs-jungle-speed_10492.jpg

monthly_2014_05/konkurs-jungle-speed_10493.jpg

monthly_2014_05/konkurs-jungle-speed_10494.jpg

monthly_2014_05/konkurs-jungle-speed_10495.jpg

monthly_2014_05/konkurs-jungle-speed_10496.jpg

Odnośnik do komentarza

dzięki Nikawa, ogromnie Ci dziękuję, ale chyba wszystko odblokowałaś bo właśnie teraz mogę dodać zdjęcia:)
Także dodaję jeszcze jeden puchar, który nawet jest podobny do pucharu Nikawa, ale chcąc go umieścić dopiero zwróciliśmy na to uwagę. Moje dzieciaki podarowały mi na moje imieniny:)

A wcześniejszy puchar to puchar planszówkowy dla zwycięzcy gier planszowych, które bardzo kochamy!!!!

Dzięki Nikawa za ogromną pomoc i również wszystkiego najlepszego z okazji imienin!!!!

Ola lat 4 i 10 mi8esięcy
Bartek lat 8

monthly_2014_05/konkurs-jungle-speed_10498.jpg

monthly_2014_05/konkurs-jungle-speed_10499.jpg

http://www.suwaczek.pl/cache/c26b8b8a35.png

http://www.suwaczek.pl/cache/7883a985c6.png

Odnośnik do komentarza

Nasze dwa puchary powstały z masy papierowej!! Do wykonania masy papierowej potrzebny był nam garnuszek,z wodą, mąką i ścinkami papieru (gazet), które moczyliśmy w wodzie i mące i układaliśmy na bazie zarysu pucharu. Oblepiliśmy a następnej ozdobiliśmy w gwiazdki i serduszka a duży puchar został przyozdobiony sercem w formie puzzli.
Wykonawca - JAN lat 3 lata i 2-mc

monthly_2014_05/konkurs-jungle-speed_10544.jpg

monthly_2014_05/konkurs-jungle-speed_10545.jpg

monthly_2014_05/konkurs-jungle-speed_10546.jpg

monthly_2014_05/konkurs-jungle-speed_10547.jpg

monthly_2014_05/konkurs-jungle-speed_10548.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...