Skocz do zawartości
Forum

Wypadanie włosów


Gość melenka

Rekomendowane odpowiedzi

Przy poważniejszych zmianach hormonalnych takie typowe suplementy niewiele pomogą.
Myślę, że najlepiej będzie zacząć po prostu od znalezienia leku. A chyba jest coś takiego. Podobno w internecie można kupić Mediceuticals - podobno właśnie dość skuteczny lek ze Stanów. Znajomej podpowiedział trycholog. To taki środek z naturalnymi składnikami, bez rzeczy, które mogą szkodzić włosom - niby oczywiste, ale też nie do końca w przypadku niektórych suplementów. Warto szukać czegoś takiego, albo p prostu wybrać się do trychologa i sprawdzić, co on pomoże.

Odnośnik do komentarza
Gość superNatalia

Mnie się wydaje, ze z takim problemem najlepiej radzić sobie od wewnątrz. Same szampony czy odżywki niewiele pomagają. Chyba najlepiej zwrócić uwagę na naszą dietę i ewentualnie spróbować zastosować jeszcze jakieś witaminy.

Odnośnik do komentarza

Hej kobiety, miałam ten sam problem z wypadaniem włosów, znalazłam firmę kosmetyczną której produkty mi pomogły. Szampon odżywka i witaminy a moje włosy zyskały nowe życie. Firma souvre, słyszałyście może? Moja koleżanka jest tam sprzedawcą i mnie w to wciagneła. Z chęcią pokaże wam rezultaty innych kobiet bo ja niestety nie robiłam sobie zdjęć. Ale efekt jest niesamowity. Mają też produkty które pomagają na blizny i rozstępy po ciąży.

Odnośnik do komentarza

No i trzeba wziąć równiez pod uwagę, że wypadanie włosów po ciąży jest fizjologiczne. Włosy nie wypadają w ciąży, a zaczynają wypadać po jak hormony sie stabilizują.Ten okres trwa kilka miesięcy, z czasem jednak wszystko wraca do normy.
Jesli jednak pomimo to włosy nadal Wam wypadają, polecam zabieg dermapenem [reklama usunięta]. Jest to niewielkie urządzenie wielkości dlugopisu, które pozwala na wprowadzenie substancji odżywczej w głąb skóry oraz pobudza wzrost włosów. Najlepiej wybrać się dla dobrego efektu na przynajmniej kilka sesji.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja sobie kupilam vitapil mama, można go brać po porodzie nawet karmiąc piersią, jużmam wrażenie że włosy zrobiły się trochę mocniejsze a biorę dopiero kilka tygodni. Te witaminki mają bogaty skład, kwas foliowy, żelazo, krzem który super działa na włosy i inne skłądniki które dbają też o skórę głowy.

monthly_2019_05/wypadanie-wlosow_75096.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...