Skocz do zawartości
Forum

Wypadanie włosów


Gość melenka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziewczyny. Niestety ale po porodzie totalnie zaczęły mi wypadać włosy. Są praktycznie wszędzie. Generalnie zapoznałam się z tematem i wiem, że dotyczy on bardzo wielu kobiet...
Tak czy inaczej zastanawia się czy można może wspomóc się jakimś suplementem. Karmię butelką tak więc myślę, że nie będę miała żadnych przeciwwskazań. Zastanawiam się nad nową serią CeCe Med Prevent Hair Loss z uwagi na bogaty skład: witaminy, cynk, biotyna... Czy któraś z Was miała z nią do czynienia? Wiecie gdzie można je kupić?
Generalnie dziewczyny na forach sobie je polecają ale nigdzie nie napisały gdzie można je kupic.

Odnośnik do komentarza

Po porodzie suplementacja jest bardzo ważna :) Dzieciątko wyciąga z nas to, co najlepsze i najbardziej wartościowe, dlatego trzeba uzupełnić braki. Polecam suplementację "My Beauty System", która szybko odbudowuje zarówno włosy, jak i paznokcie. Ale ja wychodzę z założenia, że tabletki to nie wszystko. Pomyśl o szamponach na wypadające włosy ;)

Jestem w 10 tygodniu i 1 dniu ciąży :)

Odnośnik do komentarza

Niestety nie wiem gdzie kupić to o czym piszesz, ale za to mogę ci polecić ampułki Royal Placenta (firmy joniline) pierwsze opakowanie kupiłam od znajomej fryzjerki (ok 55 zł) drugie znalazłam już na allegro(ok 30 zł). Stosowałam różne preparaty ale nic nie dawały , mi faktycznie pomogło po ok 2 tygodniach przestały wypadać i zaczęły wyrastać nowe. Ja stosowałam ok 6 tygodni , zalecane jest ok8.

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidzbmh5gg4f5ku.png

Odnośnik do komentarza

Można kupić szampon przeciw wypadaniu włosów oraz odżywkę z tej samej serii, robić okłady z drożdży, pić len (mi bardzo pomógł), wspomagać się tabletkami a do tego kupić ampułki typu Exagon, które też regenerują włosy. Warto udać się do lekarzy porobić badania, być może jest inna przyczyna, której trzeba zapobiegać jeszcze inaczej :)

Czy akcesoria łazienkowe albo patelnie kamienne są dobrym pomysłem na prezent?

Odnośnik do komentarza

Dobre są wcierki z czarnej rzepy, tylko trochę śmierdzące i ciężkie w stosowaniu, bo jeśli włosy lecą z całej głowy to trochę ich musisz zużyć, a do tego to się wciera w skórę głowy. Oprócz tego polecam Ci multiSkrzyp z pokrzywą, drożdżami i skrzypem, ma bardzo dobry skład. Tylko pamiętaj, by brać to przez kilka tygodniu, bo to nie jest preparat, który pomaga po dwóch czy trzech tabletkach.

Odnośnik do komentarza

Ja też stawiam na naturalną pielęgnację, ale w pewnym momencie zwątpiłam, bo moje włosy były już dosłownie wszędzie, po całym mieszkaniu, tylko na mojej głowie coraz mniej... Koleżanka namówiła mnie na plastry dermastic. Przekonała mnie, bo pamiętam, jakie miała problemy z wypadaniem włosów, a teraz ma znowu gęste i piękne. Zaczęłam używać tych plastrów i chyba nareszcie będzie dobrze z moimi włosami...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...