Skocz do zawartości
Forum

Jak dodac pare suwaczkow??


Margolcia

Rekomendowane odpowiedzi

asia78
Bardzo podoba mi sie pomysl usuniecia zbyt wielu suwaczkow :brawo:czasem nie da sie nic czytac bo ktos ma 6!!! suwaczkow. Moze to zabrzmi wulgarnie,ale czekam az ktos sobie suwaczek Do nastepnej kupy zostalo.....:oops:

mnie tam sie podoba, zawsze patrze na czyjhes suwaczki !! a jak Ciebie to nie interesuje to sama po co tyle wstawilas????
Reformę najlepiej zaczac od samej siebie !

przepraszam was wszystkie ale poprostu mnie taki bulwers bierze jak czytam takie rzeczy ze szok !:Real mad:

jak ktos ma ochote to dlaczego ma sowbie tego suwaczka nie wstaWIC... chocby na kupe tez !!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Suzy spokojnie kochana :D Każdy ma prawo wyrażać swoje opinię. Mnie się nie podoba wtedy kiedy musze przesuwać okno żeby odp na post bądź chce go w całości przeczytać a bez przesunięcia się nie da. Ciężko tak naprawdę. Co do zasad to Ciąża, poród, wychowanie - serwis dla rodziców Parenting.pl - Zasady na forum i cytując
ZASADY OBOWIĄZUJĄCE W SERWISIE

Pamiętaj:
1. Przed założeniem nowego wątku sprawdź w wyszukiwarce czy jest już taki temat, by niepotrzebnie nie dublować wątków
2. Odpowiadając na post cytuj fragment do którego się odnosisz a nie cały post.
3. Ignoruj tzw. trolli; użytkowników którzy prowokują niepotrzebne dyskusje, obrażają lub dokuczają. Możesz użyć funkcji „Dodaj (…) do listy ignorowanych”
4. Twoja sygnaturka (podpis), powinna mieć co najwyżej cztery linie. Może zawierać np. imię i nazwisko lub pseudonim, tzw. suwaczek, adres e-mail, link do strony, ulubiony cytat.
5. Do testów i innych ćwiczeń z klawiaturą służy wyłącznie forum testowe. Tam możesz sprawdzić jak wygląda Twój suwaczek.
Użytkownik rejestrując się w Serwisie Parenting.pl oświadcza że zapoznał się z regulaminem i akceptuje jego treść.

Chyba każdy czytał i potwierdzał więc wie o co kaman :D:D

Odnośnik do komentarza

SuzyMummy
asia78
Bardzo podoba mi sie pomysl usuniecia zbyt wielu suwaczkow :brawo:czasem nie da sie nic czytac bo ktos ma 6!!! suwaczkow. Moze to zabrzmi wulgarnie,ale czekam az ktos sobie suwaczek Do nastepnej kupy zostalo.....:oops:

mnie tam sie podoba, zawsze patrze na czyjhes suwaczki !! a jak Ciebie to nie interesuje to sama po co tyle wstawilas????
Reformę najlepiej zaczac od samej siebie !

przepraszam was wszystkie ale poprostu mnie taki bulwers bierze jak czytam takie rzeczy ze szok !:Real mad:

jak ktos ma ochote to dlaczego ma sowbie tego suwaczka nie wstaWIC... chocby na kupe tez !!!!!!!!!!!

chociazby dlatego ze każdy serwer ma swoje możliwości
każdy serwis ma swoje prawa i ustalenia
jeśli jeden post to jedno słowo powitalne np
a pod nim 6 suwaczków
to przepraszam ale dotarcie do interesującego Cię postu w danym dziale i scrolowanie i scrolowanie przez tysiące suwaczków czasem mija sie z celem.

mini suwaczki to fantastyczny pomysł

Odnośnik do komentarza

SuzyMummy
asia78
Bardzo podoba mi sie pomysl usuniecia zbyt wielu suwaczkow :brawo:czasem nie da sie nic czytac bo ktos ma 6!!! suwaczkow. Moze to zabrzmi wulgarnie,ale czekam az ktos sobie suwaczek Do nastepnej kupy zostalo.....:oops:

mnie tam sie podoba, zawsze patrze na czyjhes suwaczki !! a jak Ciebie to nie interesuje to sama po co tyle wstawilas????
Reformę najlepiej zaczac od samej siebie !

przepraszam was wszystkie ale poprostu mnie taki bulwers bierze jak czytam takie rzeczy ze szok !:Real mad:

jak ktos ma ochote to dlaczego ma sowbie tego suwaczka nie wstaWIC... chocby na kupe tez !!!!!!!!!!!

Dlatego, ze zbyt wiele suwaczkow i innych fajerwerkow zawala serwer. Ale Ty chyba migdy nie przezylas braku Twojego ulubionego forum z powodu braku padniecia serwera. A wiele z nas to przezylo :oops:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...