Skocz do zawartości
Forum

Testy owulacjyjne a planowanie ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Zetakasia ja miałam to samo:) zawsze myślałam, że owulkę mam regularnie jak @ , a tu niespodzianka owulka spóźniła mi się o 3-4 dni. I test to tez pokazał;).Nie wiem o której godzinie robisz testy , ale Jak masz 2 kreski o tym samym zabarwieniu zrób test jeszcze za 12 godzin i zobacz czy nie blaknie jak blaknie to działajcie!!;)

Odnośnik do komentarza

Zetakasia tak to właśnie było w tym cyklu gdzie mi się spóźniła owulacja.
robiłam testy rano i wieczorem i byłam zdziwiona , że w 13-14 dniu cyklu te kreski na teście się różnią, bo zawsze miałam cykl regularny nawet co do godziny i w poprzednim testowaniu owulacja była według moich wyliczeń. A w ostatnim cyklu owulacja pokazała mi sie 3 dni później ;
pierwszy dzień; rano zrobiłam test była ta druga słaba kreska, zrobiłam o 18stej juz były 2 takie same ,
drugi dzień; zrobiłam rano kolejnego dnia nadal się utrzymywały 2 kreski i wieczorem już lekko bladła ta kreska więc męża wzięłam w obroty wieczorem, kolejnego dnia rano i jeszcze na wieczór znów poprawiliśmy ;)

trzeci dzień;Znów rano zrobiłam test i już była jedna kreska, ale popołudniu jeszcze na dobitkę poprawilismy;).

Z testów wyszło, że owulacja mi się spóźniła i na USG to wyszło .Termin porodu z @ miałam na 27 wrzesnia a z USG wyszło 2 października czyli owulka faktycznie była spóźniona:)

Odnośnik do komentarza

~ciekawska12
A co sądzicie o testerach ze śliny? podobno są wielokrotnego użytku, wiec w sumie bardziej by się opłacało kupić coś takiego niż testy paskowe

Ja mam taki tester- Afrodytę. Inna jego nazwa to mikroskop owulacyjny. jest wygodny w użyciu, mam go pół roku i cały czas dobrze działa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...