Skocz do zawartości
Forum

Ospa niemowlaka


Rekomendowane odpowiedzi

Tak stwierdzoną , Moja Córeczka ma 4 miesiące i jest jednym wielkim bąblem ...Od wczoraj gorączkuje po 39 st. i nie chce nic pić z butelki tylko pierś a pediatra zalecal dopajać przy goraczce nawet już syropków nie chce co wleje to wylewa. Ma bardzo dużo kropek prawie, że jeden na drugim i obawiam się ,że zostaną Jej blizny bo Moja druga Córeczka ma 5 lat i przeszla ospe dwa tygodnie temu i zostały Jej czerwone plamki po ospie ... Dwie na twarzy i pare na pleckach i brzuszku .No i też sie obawiam o Swoja twarz bo też Mnie ta paskudna ospa dopadła ...

Odnośnik do komentarza

Syn miał w lutym, roczna córka dwa tygodnie po nim. Oboje przeszli łagodnie. Bez gorączki, Starszak miał ok 50 krost, młodsza ok 20. Te ślady po ospie mogą długo się utrzymywać, ale spokojnie - znikną. No chyba, że krosta została zdrapana, wdało się nadkażenie, to wówczas może pozostać blizna. Teraz ospa popularna i słyszałam, że różnie dzieci ją przechodzą. Moje akurat przeszły praktycznie niezauważalnie, ale słyszałam o dość ciężkich przypadkach.

syn - 18.06.2010
córka - 07.02.2013

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...