Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
bajustyna

Inhalacje na katar

Rekomendowane odpowiedzi

bajustyna
No inhalator to świetna sprawa !!!
Jutro pójdę po tego sopelka:) Zaczęła mi kasłać ale ma kaszelek suchy :(

Bo jej splywa wydzielina. Mam to z Pola przy kazdym katarze. Kaslanie az do wymiotow:( a rano wybroczyny na buzi. Teraz juz wiem, ze jak zaczyna tak kaslac to natychmiast trzeba leciec wysmarkac nos i zapuscic krople. Wtedy przestaje, ni i lepeiej oczywiscie zeby bylo chlodniej i dobrze wywietrzone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No wlasnie taki jest swietny pneumatyczno tlokowy bo super podaje nawet leki do najmniejszych oskrzelikow i dziecko nie musi samo wdychac on sam wpreza powietrze z rozpylonym lekiem.sama mam taki i u mnie jest w ciaglym ruchu bo mam zdychulca takiego i leki non stop rzez niego podaje i malej teraz sol fizjologiczna przy katarku jest niezastapiony moim zdaniem polecam.a ten patrze nawet ma cene spoko .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

EDYTA1
No wlasnie taki jest swietny pneumatyczno tlokowy bo super podaje nawet leki do najmniejszych oskrzelikow i dziecko nie musi samo wdychac on sam wpreza powietrze z rozpylonym lekiem.sama mam taki i u mnie jest w ciaglym ruchu bo mam zdychulca takiego i leki non stop rzez niego podaje i malej teraz sol fizjologiczna przy katarku jest niezastapiony moim zdaniem polecam.a ten patrze nawet ma cene spoko .

U mnie ostatnio przez 3 tyg byl w robocie a i maz sie inhaluje, bo mamy te maske dla doroslych:yes:

Moja mama pediatra kazala Poli spiewac w trakcie inhalacji i teraz mamy takich pare piosenek do inhalatora. Min. Szla dzieweczka....:sofunny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

asia78
bo to bardziej trzeba drzec sie niz spiewac i my tak robimy:sofunny:

eeee no to spoko i liroy by przeszedl nawet heh a mam pomysla moze kazik???hehehe dobra ja spadam lulku bo mnie mloda wola juz jeczy i pewnie dojarki szuka sie podlaczyc hehedobranoc dziewczyny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

EDYTA1
asia78
bo to bardziej trzeba drzec sie niz spiewac i my tak robimy:sofunny:

eeee no to spoko i liroy by przeszedl nawet heh a mam pomysla moze kazik???hehehe dobra ja spadam lulku bo mnie mloda wola juz jeczy i pewnie dojarki szuka sie podlaczyc hehedobranoc dziewczyny

No to dawaj bufet do przodu!!!:great:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dobrym inhalatorem dla dziecka bedzie inhalator MEDEL PRO (zobaczcie np na NOVAMED.PL) poniewaz inhaluje szybko i dziecko nie zdazy sie znudzic, ma dlugi przewod powietrzny czyli jest wygodny i do tego 5 lat gwarancji. Filtr wystarcza na klikaset godzin pracy a sam inhalator latwo utrzymac w czystosci :) na stronie znajdziecie wiecej przydatnych informacji o inhalacjach, podrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja slyszalam o masci majerankowej mam ale niewiem czy uzywac na katar... koszt 2,5 w aptece niewiem czy moge mala ma 6mies a pisze od 12mies. czy ktos uzywal tej masci? kiedys byla niby popularna...

ZUZIA OLIWIA kocham :36_3_15: moje dwie córeczki :dzidzia_mis:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak ja próbowałam jej używać, ale bez skutku. Lepiej radzi sobie aerozol Euphorbium, który w swoim składzie ma właśnie sól fizjologiczną. Ważne, że nie ścieka on po ściankach nosa i regeneruje śluzówkę nosa. Katar mija szybko. Aplikacja jest też łatwa. U mnie używają go wszyscy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Faktycznie lepsze działanie ma euphorbium, ja mam aerozol zawsze w apteczce, tak awaryjnie w razie jak trafi się ktos kichający :-) Ma łagodne ale skuteczne działanie. A jak przeciwnicy homeopatii nie wierzą to niech spróbują :-) Nawet mój maluch - nie umie wymówić nawzy - ale sam umie wskazac co mam sięgnąć z półeczki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj też mogę pochwalić Euphorbium. Działa podobnie jak sól fizjologiczna, katar szybko znika a nosek jest ładnie udrożniony i śluzówka też lepiej już wygląda po nim. Działa bardzo dobrze na drogi oddechowe przy każdym nieżycie nosa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zuzia123
a ja slyszalam o masci majerankowej mam ale niewiem czy uzywac na katar... koszt 2,5 w aptece niewiem czy moge mala ma 6mies a pisze od 12mies. czy ktos uzywal tej masci? kiedys byla niby popularna...

ja stosowałam maść majerankową - ale niewielka była poprawa, ani u mnie, ani u małej.
sama kiedyś robiłam sobie inhalacje z majeranku (parzyłam zwykły majeranek suszony i wdychałam) i mnie pomagało, ale u niemowlaka czy małego dziecka bym nie zaryzykowała, bałabym się, że może się poparzyć...

u nas na katar pomaga najbardziej marimer i odciąganie aspiratorem. zresztą marimer stosuję w sezonie grzewczym na co dzień u małej, zapobiegawczo, nawilżająco. i w sumie katar rzadko nam się zdarza :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ADARETER

Jest teraz moda na inhalacje w domu i to widać chociażby po tym jak dużo można znaleźć w sklepach inhalatorów. Jak kupowaliśmy nasz pierwszy sprzęt tego typu do domu to bazowałam w dużej mierze na rankingu http://rankinginhalatorow.pl/ i jak na razie nie żałuję, sprzęt chodzi szybko cicho i bezawaryjnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mamaa25

Dziewczyny a co myślicie o nebulizatorach marki controly ? Warto? przymierzam się do zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...