Skocz do zawartości
Forum

Inhalacje na katar


Rekomendowane odpowiedzi

bajustyna
No inhalator to świetna sprawa !!!
Jutro pójdę po tego sopelka:) Zaczęła mi kasłać ale ma kaszelek suchy :(

Bo jej splywa wydzielina. Mam to z Pola przy kazdym katarze. Kaslanie az do wymiotow:( a rano wybroczyny na buzi. Teraz juz wiem, ze jak zaczyna tak kaslac to natychmiast trzeba leciec wysmarkac nos i zapuscic krople. Wtedy przestaje, ni i lepeiej oczywiscie zeby bylo chlodniej i dobrze wywietrzone

Odnośnik do komentarza

No wlasnie taki jest swietny pneumatyczno tlokowy bo super podaje nawet leki do najmniejszych oskrzelikow i dziecko nie musi samo wdychac on sam wpreza powietrze z rozpylonym lekiem.sama mam taki i u mnie jest w ciaglym ruchu bo mam zdychulca takiego i leki non stop rzez niego podaje i malej teraz sol fizjologiczna przy katarku jest niezastapiony moim zdaniem polecam.a ten patrze nawet ma cene spoko .

Odnośnik do komentarza

EDYTA1
No wlasnie taki jest swietny pneumatyczno tlokowy bo super podaje nawet leki do najmniejszych oskrzelikow i dziecko nie musi samo wdychac on sam wpreza powietrze z rozpylonym lekiem.sama mam taki i u mnie jest w ciaglym ruchu bo mam zdychulca takiego i leki non stop rzez niego podaje i malej teraz sol fizjologiczna przy katarku jest niezastapiony moim zdaniem polecam.a ten patrze nawet ma cene spoko .

U mnie ostatnio przez 3 tyg byl w robocie a i maz sie inhaluje, bo mamy te maske dla doroslych:yes:

Moja mama pediatra kazala Poli spiewac w trakcie inhalacji i teraz mamy takich pare piosenek do inhalatora. Min. Szla dzieweczka....:sofunny:

Odnośnik do komentarza

dobrym inhalatorem dla dziecka bedzie inhalator MEDEL PRO (zobaczcie np na NOVAMED.PL) poniewaz inhaluje szybko i dziecko nie zdazy sie znudzic, ma dlugi przewod powietrzny czyli jest wygodny i do tego 5 lat gwarancji. Filtr wystarcza na klikaset godzin pracy a sam inhalator latwo utrzymac w czystosci :) na stronie znajdziecie wiecej przydatnych informacji o inhalacjach, podrawiam :)

Odnośnik do komentarza

zuzia123
a ja slyszalam o masci majerankowej mam ale niewiem czy uzywac na katar... koszt 2,5 w aptece niewiem czy moge mala ma 6mies a pisze od 12mies. czy ktos uzywal tej masci? kiedys byla niby popularna...

ja stosowałam maść majerankową - ale niewielka była poprawa, ani u mnie, ani u małej.
sama kiedyś robiłam sobie inhalacje z majeranku (parzyłam zwykły majeranek suszony i wdychałam) i mnie pomagało, ale u niemowlaka czy małego dziecka bym nie zaryzykowała, bałabym się, że może się poparzyć...

u nas na katar pomaga najbardziej marimer i odciąganie aspiratorem. zresztą marimer stosuję w sezonie grzewczym na co dzień u małej, zapobiegawczo, nawilżająco. i w sumie katar rzadko nam się zdarza :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...