Skocz do zawartości
Forum

Czy można mieszać ściągnięty pokarm z różnych godzin?


Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie czy sciagniety pokarm mozna ze saba mieszac? od kilku dni systematycznie sciagam mleko laktatorem, w zleznosci od dnia ilosc sciagnietego mleka jest miedzy 70-120ml, moj synek na jedno karmienie potrzebuje okolo 160ml co w moim przypoadku jest niemozlwie wiec musze co najmniej 2 razy sciagnac pokarm w ciagu 5-6 godz by taka ilosc pokarmu mu zaserwowac. do tej pory kazdy sciagniete mleko wlewalam do innej butelki i karmiac synka poprostu zmienialm butelki, zastanawiam sie czy moglam bym je poprostu zlac do jednej butelk skoro i tak wszystkie beda uzyte w jednym karmiemiu??? pokarm sciagam co 3-4 czasami 5 godzin wiec tylko rozily by sie godzinami a nie dniami. w interniecie sa rozne opinie, i tak naprawde nie wiem ktora jest prawdziwa, czy ktos ma pojecie, z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza

Ja również nie widziałam problemu z mieszaniem pokarmu . Po nocy i do południa pokarmu miałam dość sporo więc starczało za to im później było go coraz mniej więc musiałam mieszać aby wystarczyło ( z tym że ja chyba ciągle co 3 -4 godziny sciągałam poza przerwą nocną tak ok 7 godzin). Dziecku też nic z tego powodu nie dolegało więc nie widzę przeciwwskazań . Za to bardziej zwróciłabym uwagę na czas i warunki przechowywania bo niby mleko można przechowywać w lodówce do 2 dni ja podawałam max 1 dniowe.

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidzbmh5gg4f5ku.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...