Skocz do zawartości
Forum

Cześć z Anglii!


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, Dziewczyny!

Jestem lalkarką, rzeźbiarką i fotografikiem i mieszkam w Anglii od 14 lat. Przez większość tego czasu w Londynie, ale od ostatniego lata w Newhaven, niedaleko Brighton (cudnie, mam 10 minut do morza spacerkiem).

Oczekuję Maluszka, obecnie jestem w 28. tyg. ciąży. Nigdy nie sądziłam, żę będę mieć dziecko, ale teraz to już raczej z górki i ogromnie sie cieszę.

Szczerze mówiąc, załamana jestem brytyjskim traktowaniem kobiet w ciąży- oszczędności wprowadzono ogromne i ginekologa nie widzi się w ciąży wcale, chyba że są komplikacje. Tyle, że oczywiście niektóre komplikacje są wykrywane za późno w związku z powyższym…

Wiem, że są kobiety z Polski, które sobie chwalą ciążę w Anglii i tutejszą opiekę, ale ja mam wrażenie, że przejawia się w tym kraju ogromny (!) deficyt wiedzy i doświadczenia, z pewnością w kwestii ginekologii i położnictwa.

Jestem ciekawa, czy któraś z Was miała doświadczenia z ginekologią i położnictwem (i jakie) w Wielkiej Brytanii.

Pozdrawiam serdecznie i z góry dzięki za odpowiedzi.

Ilona

P. S. Więcej o mnie na moim profilu, a calkiem sporo również na przykład tutaj (o tym, co robię):

http://lightpainteddoll.com/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...