Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny ;)

Wisia daj znać co u ciebie;) Trzymam kciuki ;)

Magnoliam oby na wizycie wszystko było ok ;) współczuje tych mrowień i opuchnięć, mi stopy tez puchną ale mało najabardziej chyba po nocy ale w dzień wracają do siebie a wieczorem znów napuchnięte, taka mam z nimi zabawę ;)

Kari fajnie że GBS ujemny;) myslę że warto się skontaktować z położną z którą będziesz rodzić ona na pewno cię uspokoi i natchnie pozytywnym myśleniem ;)

Młoda Fasolko pisanie wiadomości że sie wstało po 12 powinno być surowo zabronione ;):) proszę więcej tergo nie robić ;) (żartuję oczywiście ;) ciesz się zdrowym senem i powtarzaj organizm widocznie tego potrzebował ;) ja jak zaśpię zawsze tak mówię ;) ja jeszcze w domku do szpitala jadę po 14 z mega strachem, nadzieją i sama nie wiem z czym jeszcze a już wiem z mężem ;)
Ja spać się położyłam 0 4 a wstałam chwilę po 7 i o dziwo myślę że jestem wyspana ;/ jak ten organizm sam siebie oszukuje to szok ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

Marysia- He he he przepraszam :D Ale ten tydzień raczej tak wstawać będę, mąż ma znienawidzoną pod względem godzin zmianę... Wstaje po 3:00 w nocy i to zazwyczaj robi tak głośno, że jak się już rozbudzę to kulam się po łóżku do 4-5 a później odsypiam i wstaję jak zombiee :p
Zobaczysz, że na pewno w szpitalu będzie wszystko ok! :D No o mężu nie zapomnij :p :D

Aasiak- To nieźle ta Twoja koleżanka musiała w stresie żyć. Normalnie tyle czasu siedzieć jak na bombie zegarowej. :D Ale grunt, że urodziła i jest wszystko ok. :]

Myślę, że tak na prawdę nie mamy za wielkiego wpływu na to kiedy maluszki wyjdą na świat... Jedne mogą mieć 100 objawów i donosić do końca, a niektóre może chwycić nagle i bach maluszek na świecie. :] I bądź tu kobieto mądra i wierz we wszystko co mówią inni...

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

aasiak melduje sie :P (spałam, spałam :D ) byłam rano na badaniach.
Śmiałam się, że jadę na badania a zacznę rodzić i tyle z badań, ale u mnie dalej cisza :(((

Carolineee, super wyglądasz :D az mi sie płakac zachcialo, ze Wy macie juz swoje kruszynki obok..

Marysia 3mam kciuki ! Daj znac co i jak!

Wisia, przyj, przyj, przyyyyyj :D :) powodzenia Kochana !

Aleee mi sie nic nie chce Laski, masakra ;//

Odnośnik do komentarza

Asiek myślę o porodzie, ale jakoś jeszcze nie panikuję. Cały czas myślę, jak to będzie po porodzie. Czy podołam temu wszystkiemu. Czy nie wpadnę w panikę. Coraz ciężej jest mi, a do łazienki latam coraz częściej :( Pewnie spanikuję jak będziemy jechać do szpitala. Jak na razie mąż za nas stresuje się :)
Marta A jak się sypie to wszystko po całości :(
Agnesmagnes witam nową mamusię na forum. Twarde babki z nas, damy radę. Smaruję się po kąpieli balsamem do ciała. Kremy na rozstępy - szkoda kasy na nie. Wpływ też mają uwarunkowania genetyczne.
Jemtruskawki zgrabniutkie brzusio, wygląda jakby opuściło się. Nie piję naparu z liści malin
Marysia przy niektórych suwaczkach jest nasza tabelka mam. Malutkie brzusio masz. Kubuś posłuchaj rodziców i obróć się
Nuria nie znasz ani godziny ani dnia, może cię chwyci dziś w nocy i ... :)
Vanesa dużo więcej dziewczyn zostało w dwupaku :)
TP w tym tyg mają: Wisia, Monikam, Aabalik, Nuria, MamaMa i Marysia1002 (kolejność wg naszej tabelki)
Martaa89 jak zobaczyłam te deski snowboardowe (gigantyczne podpaski) to uśmiałam się. Nie da się w tym chodzić.
Nati mam nadzieję, że szybciutko wrócicie do domu
Sylwunia podziwiam Cię, że sama dajesz sobie radę z bliźniakami. Słodziutkie, tylko schrupać
MłodaFasolka ja to już nastawiłam się, że święta spędzę z córeczką w domu. Ominie mnie w tym roku jeżdżenie po rodzinie. Po prostu to będę inne święta niż zwykle.
Megi super, że pierwsze wyjście już za wami
Mae pochwal się wózkiem :)
Lenson odbijecie sobie. Faceci boją się, że zrobią coś dziecku. Poza tym Wisia ma rację, oni mają swojego rodzaju blokadę
Marysia nie spałam tym razem do ok 2. Nie pisałam bo net wczoraj zastrajkował w trakcie pisania.
Wisia KCIUKI ZACIŚNIĘTE ZA ŁAGODNY I SZYBKI PORÓD. Czekamy na wieści
KariKari głowa do góry, jeszcze trochę
Carolineee ładne brzusio, nie widać abyś urodziła 2 tyg temu
Dziś rano pojechałam do szpitala na ktg porodu ani widu ani słychu.
Powiedźcie dziewczyny czy lekarz ze szpitala może zakwestionować zaświadczenie do cc? Spotkałyście się z tym? Wiem, że teraz jest nagonka ze strony gin na sn, bo dużo jest cesarek na życzenie jak to mówią.

Odnośnik do komentarza
Gość Megi1992

Halo mamusie :)

Wisia
Życzę szybkiego porodu :)

Lenson
Powiedz ze chcesz żele pod prysznic sa wiele tańsze niz w Polsce :) tak mi sie skaplo :)

Marta a
Słodziak ten twój synuś :):)

Sylwusia
Ale słodziaki malutkie :) podziwiam cie ze z 2 dajesz radę ja tu z jednym nie mam czasu na nic :)

Carolinee
Dobrze wyglądasz :)

Vanesa
U mnie jeszcze 8 kg :) ale juz nie karmie cyckiem wiec chyba bedzie cieżko wpaść dalej

Jejku dziewczyny juz wasze terminy sa tak bliskie ze w każdej godzinie moze być :)

Wstawiam zdjecie mojego prezenciku :)

Dzisiaj juz byliśmy znów na spacerku a wieczorem plusk plusk :)

monthly_2014_12/grudnioweczki-2014_21853.jpg

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny pogoda w Opolu nawet znośna ja wszystko juz przygotowałam do szpitala torba dla męża jak urodzi się mały ,torba na wyjście ,i moja waliza prawie jak na wakacje,jutro ide i zobaczę jak będzie mam wielka nadzieje ze do piątku się rozpakuje 4 dni i do domu, teraz dni zrobiły się coraz bardziej ciężkie mimo to ze przytyłam tylko 5700 kg to i tak mi ciężko wstawać z łóżka ,parfiny i biodra bolą wiec ciesze się ze trochę wagi zejdzie po porodzie.
Jestem ciekawa ile zgubiłyście dziewczyny po porodzie????
lekarze mówią ze to wszystko to ok 10 kg
Dziewczyny te co miały cesarki po ilu dniach wstałyście z łózka ??? jak się czułyście w pierwszy dzień ???
Ja już nie mogę się doczekać ale boje się nie przespanych nocy tym bardziej za ja jestem śpiochem mam nadzieje ze dam rade.
Pozdrawiam i trzymajcie sie ja jutro zmykam do szpitala .

Odnośnik do komentarza

Mi zeszło już 13kg, a przytyłam w ciąży 8kg ( ważone w dniu porodu :P )

asiak- za jakiś czas :D minimum rok :) a najlepiej za jakieś 2-3 lata, jak małą będę mogła posłać do przedszkola bo z 2 szkrabami to trudno sobie będzie poradzic, ale kto wie?! :D

Megi- super pierscionek! :) Ja dostałam niespodziankę w postaci kominka w pokoju wypoczynkowym! Przyjeżdżam do domu, wchodzę do pokoju i taki szok hi, hi :D Mamy firmę, która zajmuje się wyrobami z kamienia naturalnego no, ale na kominek nie było czasu, a ja zawsze bardzo chciałam no i mąż się zawziął i jak wiedział, że będę rodzić to się wziął i zrobił ! trzeba dorobić 2 elemenciki i będzie gotowy - wkleję wam zdjęcie już gotowego w pełni kominka :)

Odnośnik do komentarza

Hej wszystkim

Carolineee no to ładny spadek wagi, tylko pozazdrościć :) Megi też gratuluje wagi,oby tak dalej :) pierścionek bardzo ładny.

Wisia powodzenia i szybkiego porodu.

Ja po wizycie, mała waży prawie 2900g, była bardzo spokojna podczas ktg, miałam robiony wymaz na gbs, no i dostałam receptę na maść na moje dolegliwości. Wszędzie na necie piszą że niby po ciąży problemy z żylakami okolic intymnych powinny minąć, a moja dr powiedziała że po ciąży może być nawet gorzej i żebym po porodzie też tą maść używała. Jestem wykończona, niewyspana i ogólnie z takim samopoczuciem że tylko płakać.

[http://s3.suwaczek.com/201501051556.png

Odnośnik do komentarza

witajcie dziewczynki,
Wisia szybkiego porodu życzę :)
Sylwunia śliczne są Twoje maleństwa, jak rosną. Podziwiam Cię, ze tak dobrze sobie radzisz z dwójką maluchów.
Megi śliczny prezent dostałaś, a waga to szybko Ci poszło
Carolinee po ciąży ani śladu, a spadek wagi super, tylko pozazdrościć, i fajny prezent czekamy na fotkę efektu końcowego
Gabi Ja czasami słabiej czuje mało, ale wieczorami nadrabia
Rudaopole powodzenia w szpitalu i szybkiego rozwiązania
Ja też jakoś dzisiaj źle się czuje, niedobrze mi zjadłam dzisiaj tylko banana i sucharki, chyba mnie coś bierze, bo dreszcze mam i cały dzień pod kocem siedzę. A samopoczucie to też jakoś jestem podminowana, ale teraz to chyba każda z nas tak ma. Wszyscy mi jeszcze wróżą, że przenoszę i w styczniu urodzę. Mój mąż też planuje jakis prezent po porodzie.

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxs65gujkf8gl1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...