Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Marysia jeszcze trochę i będzie po remoncie
Marta A model pierwsza klasa, cudny
Aleksandra masz rację, najważniejsze to pozytywne nastawienie. Wiem, że to łatwo mówić jak wszystko boli i rozrywa się, albo mało jest pokarmu
Vanesa odpocznij. Praca nie zając nie ucieknie
MoniC kciuki zaciśnięte za szybki i łagodny poród. Czekamy na wieści
No właśnie Wisia i Monikam teraz wasza kolej :)
W nocy córeczka parę razy ukuła mnie bardzo boleśnie tam na samym dole. Pochwa od środka zabolała. Jak ona się układa????
Ja już po śniadaniu. Plan na dziś: ogarnięcie domu, spakowanie toreb do szpitala.

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny ! Skurcze są ale co jakiś czas i takie jakie już miałam wcześniej. Dzwoniłam do swojego lekarza powiedział, że jak do 12 nie będzie skurczy to do szpitala no i gdybym nie czuła małego to też. Ale ruszał się więc wszystko dobrze. Wody ciągle się sączą. Chodzę po domu jak gejsza, dobrze, że kupiła wielgaśne podpaski. Zjadłam kanapkę, teraz pomarańcz i herbatka i czekam na męża. Za godzinę już będzie

Odnośnik do komentarza

znowu zaczyna się dziać :)
MoniC powodzenia i super, że taka opanowana jesteś... i dobrze, że śniadanko zjadłaś - będzie siła do parcia podczas porodu ... no i czekamy na wieści...
Ja zaważyłam drugą już noc, że się wyspałam i lepiej śpię, lepiej się oddycha
krocze boli niesamowice i brzusio czuję coraz częściej i coraz mocniej jak na te moje okresy bolesne co miałam....
wczoraj moja Majeczka miała leniwy dzień co mnie stresowała, ale dziś już wczorajszą chandrę nadrobiła :)
dziś wyskoczę na małe zakupki - biustonosza do karmienia nie mam jeszcze plus coś fajnego dla siebie trzeba zakupić.
Jeszcze tydzień i odstawiam Nospę zgodnie z zaleceniem mojej pani doktor i tu mam dylemat pomóżcie - czy magnez też odstawić mam czy nadal brać?
ja w weekend może skoczę kupię jakieś ozdoby świąteczne póki mam na to czas
miłego dnia mamusie

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny ;)
Od rana sensacje ;)

MoniC powodzenia Trzymam mocno kciuki jak tylko będziesz mogła pisz jak wygląda sytuacja ;)

Iza majak oby z karmieniem wszystko się ułożyło, spokojnie staraj się pamiętać że jesteś po cc więc trochę więcej czasu sie potrzebuje na ogarnięcie laktacji i maluszka. Będzie dobrze zobaczysz.

MartaA masz prawdziwego przystojniaka;) , pamiętam jak nam pokazywałaś te ubranko a to nie wiadomo kiedy ma już swojego właściciela i pięknie na nim leży ;)

Aleksandra jesteś dowodem na to że w czasie porodu też najważniejsze jest pozytywne myślenia ;) Trzeba brać z ciebie przykład.

Vanesa staraj się przespać w dzień jak tak się męczysz w nocy ;( ciekawe dlaczego ta krew tak leci z nosa.

Kari kurcze zobacz jak to jest teoretycznie wiemy że maleństwo może być jednego dnia spokojniejsze ale jak już się taki dzień trawi to chodzimy zestresowane że coś nie tak, sama tez tak mam. ;)Czasem wiedza teoretyczna a praktyka to dwa różne światy ;) z magnezem nie pomogę ja prawie wcale go nie brałam.

Dziewczyny teraz ja po marudzę ciut dziś mam wizytę na 19:30 i zawsze jak miałam wizytę to się doczekać nie mogłam a teraz masakra denerwuję się strasznie, spać nie mogę jeść też i jeszcze z tych nerwów to mi się organizm przestawił tak że wcinam tylko suszone śliwki bo się ciut zblokowałam a całą ciąże nie miałam problemów z zaparciami ;( Proszę trzymajcie kciuki żeby Kuba się odkręcił i że bym spokojnie urodziła w terminie. Sama nie wiem co mnie denerwuje bardziej możliwość cesarki czy tego że jak by była to już w poniedziałek do szpitala a ja znowu przeżywam fazę że sobie nie poradzę ;( Sama nie wiem co się ze mną dziej, świruje na maksa, czy to przed porodowy baby blues.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

Widzę, że wczoraj wyczytałam jedną mamusię do tablicy : MoniC powodzenia ! Mam nadzieje, ze Cie przyjmą na Kliniczną :) Jak bedziesz wychodzic 6.go to zaklepuje Twoje miejsce hihi ! :D Mężuś na pewno zdąży dojechać ! 3mam kciuki i dawaj znać co i jak !

Marysia, 3mam kciuki by dzisiejsza wizyta przyniosła dobre wieści ! Nawet jak się okaze CC to myśl pozytywnie ! Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszlo !

Vanesa, jak ja Ci zazdroszcze tych swiatecznych przygotowan kobitko !!!!

Odnośnik do komentarza

Witam Was dziewczyny gratuluje swiezym odwaznym mamusią piekne slodkie dzidzie i nsjwazniejsze -zdrowe.
Monic trzymaj sie kobietko oby szybko poszlo
Ja wczoraj bylam na ktg wszystko ok serduszko pracuje ladnie przy skorczach, ale jak lekarz zobaczyl sile i regularnosc skorczy to powiedzial ze w nocy sie widzimy ha ha a tu rano a ja dalej w pracy i biegu.
Chyba poczekam do Mikołaja zrobie prezent dla wsztstkich razem i nie bede musiala gonic po sklepach tylko urodzic ha ha

Odnośnik do komentarza

Hej:)

MoniC powodzenia! Trzymam kciuki!
Lenson Ty się nie ciesz tylko w kolejce ładnie się ustaw :D:D
Marysia życzę aby wizyta przebiegła pomyślnie z dobrymi wieściami :)
Nuria ozdoby piękne :)
KariKari magnez też jest rozkurczowo więc raczej na pewno też go powinnaś odstawić.
MartaA cóż za szyk i elegancja w twoim synku hehe :) ładniutki :)

U mnie dzisiaj ciężka nocka strasznie się kręciłam z każdej strony niewygodnie, a jak się o 5 obudziłam to dopiero przed 8 zasnęłam i do 9.20 spanko :) Chatka troszke ogarnięta więc fajrancik do obiadku :)
Miłego dnia :)

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kvn0b7gni.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczynki za poradę tak właśnie podejrzewałam ze jak Nospę to i Magnez - no ja teraz mam 36 tydzień i jeszcze mam cały 37 brać a potem odstawić.
Marysia – będzie dobrze na wizycie – ja ostatnio też tak miałam, że jak zawsze podekscytowana a teraz miałam stresa niesamowitego i miałam ściśnięty żołądek – bałam się a mąż zauważył co mi jest…. Nie wiem czy to normalne… no a z fikołkiem Maluszka to trzymam kciuki by jednak się ułożył odpowiednio do naturalnego porodu
Ja właśnie wróciłam z zakupków – niesamowite to jest, że mam Powera i chęć do latania i wszystkiego robienia…. Cudowne ozdrowienie….. kupiłam w końcu stanik do karmienia i seksowny do normalnego chodzenia by wyglądać jak kobieta :) no i oczywiście kupiłam bluzeczki dla mojej Majeczki :) i sweterek dla siebie już taki który będzie fajnie wyglądał po porodzie :)
No czas na herbatkę, zdjąć pazurki i może jakieś pranie ogarnę :)
Miłego dzionka i trzymam kciuki za rodzące mamusie :)

Odnośnik do komentarza

Ja to chyba bardzo chcę rodzić razem z MoniC.

Pomóżcie!
Przed chwilą w wc zauważyłam mały skrzep krwi na majtkach. Czy to normalne ???? Lekarz powiedział tylko, że jakby były krwiste plamienia to do szpitala. Nic nie mówił o skrzepach :( Wizyte miałam w poniedziałek, po niej miałam ślady krwi w śluzie, ale to pewnie normalne, bo po badaniu szyjka wrażliwa. Nie wiem czy coś sie zaczyna czy to normalne !!!

Odnośnik do komentarza

Hej. :)

Mi nocka minęła bardzo dobrze, nawet się wyspałam. :D Może dzisiaj nawet lodówkę umyję. :)

Ale nam sprawnie idzie to rozpakowywanie. :D

Sówka25, Nati- GRATULACJE!!! :]

MoniC- Powodzenia! Szybkiego i bezbolesnego porodu! :)

IzaMajka- Dzielna byłaś, i już masz wszystko za sobą, teraz zostało Ci tylko cieszyć się swoim skarbem :) Teraz czas na docieranie się.

MartaA- Normalnie tylko go schrupać :D

Vanessa- Ja też w nocy miałam przygody z krwią z nosa... Ale u mnie to pozostałości po przeziębieniu, bo jeszcze się z katarem męczę...

Aleksandra, Meggi- Super, że sobie radzicie i jest wszystko dobrze. :)

Kari- Ja od zeszłego piątku nie biorę już magnezu.

Marysia- Spokojnie! Nerwy na pewno Ci nie pomogą... Wszystkie trzymamy dzisiaj kciuki za to żeby Kubuś był ułożony prawidłowo i żeby wszystko odbyło się w swoim czasie! :) :*

wisia- Super, że po wizycie wszystko dobrze. :) No jesteś następna w kolejce :D

Mae- Zgrabniutki masz ten brzusio ! :)

Dziewczyny polecałyście kiedyś jakieś dobre niemieckie kropelki na kolki. Mogłybyście podać mi nazwę? Przyjaciółka zjeżdża do Polski na święta i by mi je kupiła... :)

Olussia, Dand Co u Was?

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Lenson- Znalazłam jedynie coś takiego.

Kilka godzin przed porodem możesz zauważyć plamienie krwią, które jest spowodowane skracaniem i rozwieraniem szyjki macicy. Do tego objawu może dołączyć się oddzielenie czopu śluzowego, wtedy jest on podbarwiony krwią.
http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/1,134471,15823270,Plamienie_pod_koniec_ciazy.html
Może zadzwoń do lekarza ?

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Lenson!
Spokojnie! To na pewno po tym badaniu, ja tez miałam wizytę w pon i lekarz mówił ze wydzielina z krwią czy taka brązowa moze być.
Szyjka jest bardzo wrażliwa.

Ja juz myślałam ze czop mi odszedł w nocy bo wlasnie taki śluz,galareta brązowawa ale to chyba po badaniu rzeczywiście.. Co myślicie?
Asiak ty chyba tez miałaś tak ze po badaniu pisałaś ze Ci odszedł w kawałkach? Skąd miałaś pewność ze to on a nie pozostałość po badaniu :-)??

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsmd4arhk.png

Odnośnik do komentarza

Też mi się wydaję, że to od szyjki. Tylko zdziwilo mnie,ze skrzep.

Czop u mnie na 100% nie, bo w poniedzialek lekarz powiedzial, że czopu już nie mam, ze musiał się rozpuścić.
Teraz mam czekać na skurcze/odejście wód bądź krwawienie i jechać. Martwie się, ze nie będzie miejsc w moim szpitalu, ale chyba nie będe dzwoila sie pytala, tylko poczekam na maxa do konca w domu i pojade tak, by nie mogli mnie przekierowac nigdzie indziej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...