Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Ojej ale macie fajne zgrabne brzusie ja jak widzę swoje zdjęcia to mam wrażenie że już wyglądam jak hipopotam. Może dlatego że ogólnie jestem z tych "większych" to wszystko mam duże. Nogi ręce no i brzuch.
Mam pytanie z innej strony. Jak to jest u was z przemiana materii? Bo ja wszędzie czytam że "przypadłością" ciężarnych są zapracia. A ja mam właśnie na odwrót. ..

Odnośnik do komentarza

iza-majka ja mam tak samo i jak na razie bardzo się ciesze że nie mam zaparć na początku ciąży miałam tylko okropne wzdęcia ;( ale zaparć też nie miałam i nawet miałam wrażenie że mi wszystko jakoś lepiej działa i tak zostało do chwili obecnej ;)
Iza ja mam problem bo ja bym chciała ciut większy brzuszek, już mi się znudziło słuchanie tego jak to się ludzie rozczarowali bo myśleli że mam już duży a tu nawet za bardzo nie ma co dotknąć. Więc nam kobietom nigdy nie dogodzi ;)
Gabi śliczny zgrabny brzuszek ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny,

Ja już po wizycie i wszystko wiem. Co prawda dziecię jak zawsze nie chciało się pokazywać. Ustawiło się bokiem i wygięło w koci grzbiet. Wyglądało to przezabawnie a na prośby Pana Doktora aby się obrócił i pokazał nam buźkę czy coś to zaczął rączką gmyrać koło ucha ;) Wrzucam fotkę, jedyne zdjęcie gdzie jakoś widać, uchwycone przez moment.

Ale poznaliśmy płeć. Będzie chłopak. Trochę się rozczarowałam bo tak bardzo pragnęłam córeczki. I muszę się przestawić. Aż mi samej głupio, że tak czuję. Ale najważniejsze, że synuś zdrowy, rozwija się prawidłowo, mierzona była dokładnie główka, kość udowa. Waży 350 gram ! Wydawało mi się to bardzo dużo ale doktor powiedział, że wszystko w normie.

Cudownie było zobaczyć na monitorze jak się wygina, kopie i wierci :) Będzie z niego niezły urwis.

Madziara gratuluje córeczki :)

Co do przemiany materii to ja nie narzekam, jest wręcz lepiej niż przez ciążą. Chociaż staram się jeść dużo owoców bo biorę żelazo a po nim to zawsze sprawa trochę utrudniona może być.

U mnie pogoda dziś rozpieszcza, cudowne 22 stopnie, wiaterek i nawet padało :D Jestem w siódmym niebie i zaraz się biorę za sprzątanie domu :)

monthly_2014_08/grudnioweczki-2014_14242.jpg

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny!
Wczoraj odebralam wyniki tej toxoplazmozy i okazalo sie ze wszystko ok i nie mam sie czym martwic:)
Gratuluje tym ktore poznaly plec swoich maluszkow-zazdroszcze.
Jestem juz chyba jedna z nielicznym ktore zyja w niewiedzy,ale zapisalam sie wczoraj na usg w 3d na za tydzien w srode wiec mysle ze po wizycie juz wszystko bedzie jasne:)
U nas dzis troche chlodniej,wreszcie jest czym oddychac...:) Wstawiam rowniez zdjecie naszego brzuszka-19tydz3dzien

monthly_2014_08/grudnioweczki-2014_14243.jpg

monthly_2014_08/grudnioweczki-2014_14244.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/5b098ribpvkjd9gk.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny piękne brzucholki :)
Gratuluje dziewczyna które poznały płeć :) teraz mozna szaleć z zakupami.

Ja moja następna wizytę mam dopiero 22 sierpnia znalazłam nowego lekarza ale nie martwię sie bo codziennie moj Colinek daje o sobie mocno znać wiec wiem ze wszystko ok :) Dzisiaj rano od 6 wariowal a jak tata dał rączkę na brzuszek to sie uspokoił :)

23 tydzien + 1 dzien

monthly_2014_08/grudnioweczki-2014_14245.jpg

monthly_2014_08/grudnioweczki-2014_14246.jpg

Odnośnik do komentarza

MoniC Gratuluję synka chłopaki są super;)
Pateczka piękny brzuszek teraz to już nikt nie ma wątpliwości że jestesmy w ciąży;)
Megi śliczny brzuszek;)

Dziewczyny oasrarnio pisalysmy na forum o tym żeby rejestrować się na bebilon program i właśnie dziś dostałam płytę z kołysanki powiem wam że super działa, moja 17 letnia siostra usunęła po trzech minutach;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

Dawno mnie nie było a tu tyle do nadrobienia i tyle pięknych foteczek.... :)

Młoda fasolka – ja wybrałam antykolkową ona ma taki mechanizm, że dziecko nie połyka powietrza i nie ma wtedy kolki. Cenowo różnica niewielka więc warto wydać nieco więcej niech dzidzia ma komfort ssania.
Madziara gratulacje córeczki ;)
Marysia, Gabi, Pateczka, Megi - super brzusie ;) takich już nie da się pomylić z przejedzeniem ;) pięknie rośniecie :)
Iza-majka – zaparcia…. Też się z nimi męczę… nie będę opisywać szczegółów ale mi do śmiechu nie jest a jak mówię mężowi to mówi mi skup się i się uda :)
MoniC piękna fotka synusia. Ja tez nastawiłam się na dziewczynkę i tak czułam, i tak będzie. Ale też miałam chwile, że zastanawiałam się, że jak okaże się, że synuś to tez się będę bardzo cieszyć :)
Marysia – ja też się rejestrowałam tam ale do tej pory nic nie dostałam… ale czekam na razie..
Ja dziś tez poczułam pierwsze kopniaki i też nie dało się ich nie rozpoznać… wcześniej smyranie, a teraz kopniaczek mojej Gwiazdeczki :) cudowne uczucie :)
Miłego dnia Kochane kobitki :)

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny!! :)
Przede wszystkim do dziewczyn po wizytach: gratuluję poznania płci Waszych pociech :) i cieszę się z dobrych wieści, że Wasze maleństwa są zdrowe.

Ależ macie brzuszki ładne :)) Dodaję też mój. Nareszcie jest widoczny dla osób trzecich, ale i tak wszyscy mówią że mały i teksty typu "ja na tym etapie to już miałam wielki jak słoń" "taki jak ty to ja miałam w czwartym miesiącu" albo "mam większy jak się dobrze najem".. No ale cóż. Może to i lepiej że rośnie pomału, do rozwiązania jeszcze czas, więc nasze kręgosłupy zdążą się nadźwigać! ;)

Nie miałam czasu żeby do Was zaglądać, bo niedługo z mężem będziemy działać z przeprowadzką. Już końcówka remontu a ja już pomału nas pakuje, żeby jakoś rozłożyć to w czasie.

Madlenka
za kilka złotych a aptece można kupić test do zbadania ph pochwy Gine Intima (jakoś tak). Szybko i łatwo możesz sprawdzić czy coś się dzieje. Jest właśnie polecany szczególnie w czasie ciąży :) Ja miałam podobne dylematy jak Ty. Co prawda mnie lekarz uspokajał że w ciąży zwiąkszona ilość śluzu to normalne, ale dla spokoju wolałam się upwnić, że jest ok:)

A ja dziś upiekłam małą przekąskę. Szybka łatwa zdrowa i smaczna:D Ciasteczka owsiane z migdałami :) dorzucam też fotkę;)

PS: u mnie też dziś troszkę chłodniej...:)

monthly_2014_08/grudnioweczki-2014_14252.jpg

monthly_2014_08/grudnioweczki-2014_14253.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/sbigd5v.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :) Ja wiem że to może niezbyt stosowne że wam tutaj bede spamować ale może akurat z pożytkiem :)
Sama jestem mamą grudniowego aniołka tylko z 2013 roku :)
pisze do was poniewaz mam na sprzedaz po synku mnostwo nowych rzeczy ktore przydaja sie maleństwu zimowemu :) Rzeczy sa w neutralnych kolorach jak biel czy beż jeśli byłaby któraś zainteresowana to zapraszam :) Mam też akcesoria typu podgrzewacze etc wiekszosc rzeczy nowa bo brat ma hurtownie i po naprawdę okazyjnych cenach :) Zapraszam: Na_tayla@wp.pl

Odnośnik do komentarza

Super brzuszki dziewczynki! :)

Gratuluje udanych wizyt i poznania płci!
Moja wizyta w czwartek o 15.30 już nie mogę się doczekać, aż usłysze serduszko mojej kruszynki :) A jutro idę na badania i obciążenie glukozą 75g.. dam znać po jak było i czy da się przeżyć :)

Z pogodą u mnie nie za fajnie... ponad 30 stopni, słoneczko grzeje... nie wychodze z domu :( a plecki nadal lekko pieką, mimo tego, ze smaruję...

Dziś na obiad zachciało mi się zupki jarzynowej... mniam! :D

Miłego dnia! :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...