Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Wieczorem mam trochę większy tak jak mówisz ale to sprawa wzdęć i tego ze jest pełny od jedzenia :)

Tak pamietam jak dopiero sie dowiedzieliśmy i był 4 tydzien a teraz juz 16 skończone nie zobaczymy kiedy a juz będziemy wozić nasze maluszki :)
Juz nie potrafię sie doczekać jak bede mojemu synusiowi robić irokezy i kupować fajne bluzy z kapturem trampeczki :)

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie grudniowe mamusie!!!! jestem nowa. długo się zastanawiałam czy zarejestrować się forum bo chyba nie docierało do mnie to że jestem w ciąży. ale chyba już najwyższy czas.... termin porodu ustalony jest na 1.12 więc to już nie przelewki:) gratuluję oczywiście wszystkim Grudnióweczkom i życzę wytrwałości i zdrówka do samego rozwiązania:)

Odnośnik do komentarza

paula20 witam nową mamusię ;) mamy blisko siebie termin porodu ja mam na 13 grudnia i dziś mam 14 tydzień i 2 dzień ;)

Marta A piękny brzuszek ;)

Madlenka ja tez mam dwa wesela w sierpniu w tym swoje;) ale jestem pozytywnie nastawiona na pewno będzie fajnie;) tylko wiadomo juz szaleć nie wiadomo jak to się nie będzie;)

Megi1992 piękny brzuszek ;) tez już chciałabym mieć taki ;)

KariKari niestety nic nie wiem o zakwaszaniu moczu.;(

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny dodawajcie fotki obojętnie jakie macie brzuszki czy małe czy duże czy Krzywe czy nie wiem :p będziemy miały pamiątkę za 3 miesiące wrócimy te 500 stron i zobaczymy jakie miałyśmy małe brzuszki :)
Wiec robimy dzisiaj wszystkie i dodajemy :)

Za 3 tygodniu zrobimy znowu dzien sesji brzuchow i znów będzie następna pamiątka i będziemy widziały same to porównanie :)

I nie wykręcac sie tylko dodawać :):):):)

Odnośnik do komentarza

Wracam oficjalnie do rozmów! :) Mimo przygotowań do ślubu znajdę chwilkę, a w weekend znów zniknę :) Własnie wróciłam od siostry fryzjerki, malowałam włoski i co mi powiedziała to to, że od 4 miesiąca normalnie można malować włosy każdą farbą, z amoniakiem itd., a wcześniej też normalną farbą ale z lżejszym oxydantem :) To tak piszę, gdyby któraś chciała w najbliższym czasie malować włoski. Sisotra w 7 miesiącu ciąży, wdycha codziennie i wszystko ok, to nie szkodzi dzidzi, ale jednak przewiewne pomieszczenie musi być.

Czuję się coraz lepiej, mięsko jem coraz częściej, reakcje na leki od tarczycy mi już przeszły, więc mogę chyba zacząć wreszcie się wszystkim cieszyć bo już nic mi nie będzie dokuczać. Głowa mnie tak mocno już nie boli! To chyba największa ulga! :)

Miłego dnia dziewczynki! :*

Odnośnik do komentarza

Megi, jutro wrzuce swój :) ale nie jest za duży.. Jak narazie :)

Asiaroza śliczny brzusio :)

Iza-Majka nie ja jeszcze nie czuje,lekarze mówią ze to jeszcze za wcześnie bo dziecko jest malutkie:) chociaz czasami wydaje mi sie ze cos tam czuje,ale moze
To mi w brzuszku jeździ np od dużej ilości śledzi które ostatnio jem codziennie! Szok :)

Marysia, nie wiedziałam ze masz
Swój ślub w sierpniu :) którego? Jak idą przygotowania?? Ach ja pamietam swoje rok temu,to był cudowny czas, no i podróż poslubna :D

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsmd4arhk.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...