Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Co do basenu KariKari to mi lekarz mówił, że fajnie profilaktycznie zastosować lactovaginal. Mówił mi, że raz w tygodniu to stosować, a jak powiedziałam, że chodzę raz w tygodniu na basen to powiedział , że po basenie :)

Warzywka na patelnie są fajne, duze i tanie w biedronce, 750g tyle, że bez przypraw ale ja dodaję papryke słodką, chili, oregano, sól i są pyszne :) czasami robię z curry, albo mieszanką do warzyw - co kto lubi :) a zamrożone robią się 15 minut, więc polecam!

Odnośnik do komentarza

wy mi tu o smakołykach mówicie... a ja właśnie się głodna zrobiłam....
chodzi mi po głowie sushi z pieczoną oczywiście rybą :) hmmm :)

u mnie szaro i ponuro dziś... nuda w firmie a ja nie mam kogo posadzić by sama pójść sobie połazić na wagary... ajjj

z tym basenem to muszę strój kupić i trzeba śmignąć zrelaksować się...

Odnośnik do komentarza

każda zupa istnieje :) kwestia dodania składnika wiodącego :)
mi się ostatnio chciało żurku i byłam mega szczęśliwa że go jadłam... oczywiście mięsko wywalałam jak jakiś wybredny pies....

jutro idę na weselicho i troszkę się pobawię pod warunkiem, że siły pozwolą bo z tym to różnie bywa, a jedyne co przeżywam to to że mięsa nie jem i tak głupio podziobać w talerzu pomyślą, że wybredna jestem.... trochę to krępujące...

Odnośnik do komentarza

Hey dziewczyny :-)
Jak czytam wasze wipsy to sie glodna zrobilam chociaz u mnie kiepsko z apetytem
Kari narobilas mi smaka na łososia wedzonego ktorego uwielbiam, ale unikam bo nie wiem czy wiesz ale ryby wedzone nie sa polecane dla kobiet w ciazy, pisza nawet o tym na portalu na ktorym jestesmy,
Co do bolu glowy to mi dzis tez dokucza ale narazie daje rade bez tabletek, w porownaniu z migrenami jakie mialam przed ciaza to jest nic

Odnośnik do komentarza

Co do ryb to tez sie naczytałam ze nie mozna ale miałam chyba jakoś w 12 tygodniu tak ze przez tydzien jadłam codziennie ziemniaki i łososia smazonego nic innego mi nie smakowało widocznie jak mamy na cos ochotę to nasz organizm tego potrzebuje :)

Vanesa35
Kochana daj znać co u Ciebie i trzymam kciuki zeby wszystko było dobrze.

Odnośnik do komentarza

MłodaFasolka
Pizza z tuńczykiem i cebula mmmmniaamm .... Ej narobiłas mi taka ochotę :)
Albo bagietkę z tuńczykiem i cebulką i serem o jeeee :)

Sushi nienawidzę to jest chyba najbardziej nie smaczna moda jaka weszła do polski

Odnośnik do komentarza

Tuńczyk! :D Szkoda, że mąż dopiero o 21 będzie w domu... :( Ale wytrzymamy z dzidzią. :)

Tak pisałyście ostatnio o seksie... No u mnie to wygląda tak, że od kąd wyszłam ze szpitala po tym krwawieniu to trzymam mojego męża na dystans, on nie zmusza, mówi, że wytrzyma, ale wiadomo jak to młody facet... Szkoda mi Go, ale ja się po prostu boję... Będę w środę u lekarza poruszę z Nim ten temat.

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

MłodaFasolka no to wesoło :) życzę smacznego. ja jak mojemu M mówię co zjadłam to też słyszę ciszę :)) i też mam ochotę niesamowitą od paru dni na pizzę :) szukałam dzisiaj kukurydzy i u mnie nigdzie nie ma :(( zostaje mi sobie o niej pomarzyć :(

Też jestem tego zdania, że jeżeli na coś mamy ochotę to powinnyśmy to jeść, bo widocznie maluchy też tego chcą. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku.

jak tak Was czytam, to aż mi się głupio zrobiło, że tak jęczę od tych bólów głowy, a Wy tu dziewczyny miałyście co druga jeszcze gorsze :(

Co do seksu, to teraz mojego M nie ma, więc czasami mnie najdzie ochota, ale i tak go nie ma więc nic z tego. A w poprzednich miesiącach to rzadko kiedy miałam w ogóle chęci :( Nasi mężczyźni muszą to jakoś przeżyć, myślę, że są w stanie się poświecić dla potomstwa :))

Odnośnik do komentarza

KariKari- mąż jak mąż jest ze mną codziennie więc już się przyzwyczaił do nietypowych połączeń. :)
Ale rano moja mama przyszła z moim młodszym bratem (6l) I akurat jadłam płatki czekoladowe z maślanką! :D Jego mina była nie do podrobienia...

Nigdy nie przypuszczałam, że ciążowe zachcianki są takie naturalne. :) Oczywiście dla nas ciężarnych...

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

monikam- wiesz chodzi o to, że ja niby mam tą ochotę na seks, tylko psychicznie, że tak powiem się zablokowałam. Bo wkręcam sobie, że jak będziemy się kochać to coś może się stać.

Jęcz, jęcz :) Od tego tu jesteśmy żeby Cię słuchać. Współczuję Ci tego bólu... Mnie przed ciążą bardzo często bolała głowa czasami do tego stopnia, że ból powodowal wymioty i nawet ketanol nie pomagal. A teraz na szczęście nie boli...

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Ja najdziwniejsza zachciankę jaka miałam i mieszankę to naleśniki z serem i duża ilością śmietany po czym zjadłam 2 i otwarłam paczkę chipsów solonych i naleśniki zagryzlam chipsami to była mieszanka.

Dziewczyny ja jakiś rok temu miałam tez bole głowy prawie codziennie i okazało sie ze mam mała wadę wzroku +0,5 a przy + jest możliwość bardzo często ze boli głowa.
Może warto zeby sprawdzić wzrok.
Teraz noszę okularki i głowa nie boli.

Albo jak juz dziewczyny jakieś prędzej pisały dużo trzeba pic.
Tak samo piłam zawsze tylko soczki colę i wszystko co słodkie i miałam bole potem zaczęłam codziennie 2 litry wody ok. I bole przeszły .

Odnośnik do komentarza

Tuńczyka ogólnie się średnio poleca, ogólnie ryby z puszki, ale ja lubię i jem raz na jakiś czas :) Na babski wieczorek robię kanapeczki z dodatkiem łososia wędzonego, ale kupiłam takiego wędzonego na gorąco, że nie jest surowy- taki wolno :D Sushi bym zjadła oj... nawet z pieczoną rybką, albo grillowanymi krewetkami - moda może i jest na sushi, ale dobrze zrobione jest naprawdę przepyszne :) Jest jedna restauracja u mnie w mieście, gdzie podają sushi tak pyszne... ale i drogie :( Sama czasami robię w domu, dodaję to co chcę i jest takie jakie lubię :) Mniami!

Zbieram się do sprzątania... i tak poszłam starłam kurze i się położyłam, potem poszłam do łazienki troszkę posprzątać i znów się położyłam... a jeszcze mi tyle rzeczy zostało. :( Jutro do 19 mam czas , żeby się ze wszystkim wyrobić - oby się udało :)

Kobietki, powiedzcie mi... czy wam też się tak często odbija i tym podobne? Mam takie dni, że odbija mi się tak często, że aż mi głupio i nie wiem jak sobie z tym poradzić :(

Jeśli chodzi o zachciankę, to jadłam lody po czym mama kupiła jakieś śledzie i tak mi się ich zachciało jak zobaczyłam, że zjadłam 2 kawałeczki małe, a potem dokończyłam lody :D

Olusia - dawno Cię nie było! super, że z dzidzią wszystko ok, i że już taka duża :) Ja też jeszcze nie znam płci... a tak bym już chciała wiedzieć :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...