Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Megi1992

Madlenka
O lakierach do paznokci nie słyszałam nic złego jedynie jak byś chciała robi czekowe paznokcie albo akrylowe to lepiej żeby unikać zapachu i pyłków od pilowania.
A co do farbowania to jak juz pisałam chyba z 5 stron temu ze farbowałam w ok. 6 tyg farba bez amoniaku i dzisiaj tez i nic mi nie ma jedynie bol plecow od nachylania sie nad wanna żeby zmyc farbę :) do tego mam okno w łazience wiec na wszelki wypadek otwarłam i miałam świeże powietrze :)

Odnośnik do komentarza

Ale czytania juz nienadazam! Co do rodzenia oczywiscie metoda naturalna co do karmienia piersia jak najdluzej (szybko sie chudnie) maz bedzie tez przy porodzie . Ja zaszlam w ciaze miesiac po odlozeniu tabletek anty ale niestety byla to ciaza pozamaciczna ,pözniej jakies 3 miesiace zaszlam znow w ciaze ale w 10 tygodniu serduszko niebilo bylam strasznie zrozpaczona i zrezygnowana ale chcielismy koniecznie dzdziusia pozniej niebylo to takie latwe ciagle badania branie hormonöw itd bylam w prywatnej klinice i tylko szpikowali mnie hormonami mialam dosc bo nic niepomagalo i strasznie po nich zle sie czulam wiec po 8 miesiacach powiedzialam dosc,lekarze stwierdzili ze u mnie jest wszystko ok u meza tez bylo ok i ze mamy uzbroic sie w cierpliwosc ze to stres i moze tak bylo ciagle praca nocna do 5-6 rano w dymie po 12 godz dziennie , malo spania, nieregularny tryb zycia a o jedzeniu niewspomne,stres z klientami,pijakami i kelnerkami moimi itd moglabym pisac i pisac! Od paru miesiecy odpuscilam sobie troche sama pracowalam tylko 2 dni w tyg wiecej luzu pomyslalam niech dziewczyny robia ja mam juz dosc! Psychicznie bylam wyluzowana no i hop siup i zaszlam w ciaze po 2 latach starania.Dlatego wiem ze duzo robi psychika i luz bo w stresie ciaglym, biegu, tysiaca spraw na glowie nieda sie ! Teraz jestesmy przeszczesliwi,pracuje dalej bo sie super czuje ale tylko do konca czerwca i koniec, urlop i odpoczynek. Jutro mam wyniki tych badan penetrycznych i sie bardzo boje bo juz tyle przezylam z moimi ciazami chyba by mi serce peklo! Lekarz möwil ze nic podejzanego niewidzi ze rozwija sie prawidlowo ze ma 10 cm itd ale obawiam sie mimo wszystko,jutro po poludniu bede wiedziala,trzymajcie kciuki! Pozdrawiam wszystkie mamuski!

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny.. zzyłam siez Wami, choc nie udzielałam się, to jednak Was czytałam. Jak juz pisałam, stracilismy naszego aniolka w 9 tyg6 dniu. Mimo to lubie zagladac do Was i cztac co u Was ;)
ps Gdyby któras szukała zespołu to jestem wokalistką zespolu na eventy, wesela, ale raczej takie na poziomie, nie umpa umpa, 70 %hitow zagranicznych the best of ;) buziaki kochane

Odnośnik do komentarza

MarlenaR dzieki za wsparcie! Te badania prenatalne jak one sie tam nazywaja polegaja na wymierzeniu röznych czesc ciala a przedewszystkim od glöwki do karku odleglosc i inne zeczy,oni to obliczaja czy dziecko niema dauna bo przy zdrowam dziecku sa inne rozmiary tego karczku niz u dziecka z daunem,lekarz mi powiedzial ze 1 kobieta na 300 moze urodzic dziecko z daunem dlatego to zrobilam bo gdyby bylo jedna na milion czy cos takiego to male ryzyko ale ze jedna na 300 to sporo. Zaraz zadzwonie moze juz cos wiedza.

Odnośnik do komentarza

Heh, ja akurat wczoraj byłam na farbowaniu włosów. Zastanawiałam się czy z tym nie poczekać, ale za parę dni wyjeżdżam a odrosty były już straszne. Oczywiście wspomniałam o tym fryzjerce i sprawdzała specjalnie skład farby itd. No i podwiesiła mi nad głową coś jak okap w kuchni do odciągania zapachu :p Także chyba nie mam się co martwic.

MarlenaR - termin: 26/12/2014
Madlenka - termin: 22/12/2014
Carolineee- termin: 06/12/2014
Megi1992- termin: 02/12/2014
Marta A -Termin:01/12/2014
Larissa85- termin: 06/12/2014
Martika.k. - termin: 04/12/2014
Mae - termin: 23/12/2014

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaanli21un7ohr.png
https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5englt40xe.png

Odnośnik do komentarza

u mnie termin 29 grudnia a z usg 5 stycznia - ja się trzymam daty z OM więc grudzień - a to kiedy dzidzia zechce nas zaszczycić swoją obecnością tego nie wiem :)

MarlenaR - termin: 26/12/2014
Madlenka - termin: 22/12/2014
Carolineee- termin: 06/12/2014
Megi1992- termin: 02/12/2014
Marta A -Termin:01/12/2014
Larissa85- termin: 06/12/2014
Martika.k. - termin: 04/12/2014
Mae - termin: 23/12/2014
KariKari - termin: 29/12/2014 lub 05/01/2015

Odnośnik do komentarza

olusssia 7 - nie widać Twojego zdjęcia :(

Ja też właśnie niedawno wróciłam od gin. Dzidzia rośnie obecnie mierzy sobie 3,05 cm. Kształtują się już rączki i nóżki :)

Powiedzcie czy decydujecie się na badania z krwi na wykrywalność Downa, tzw. test Papp-a? Mi gin powiedziała, że to nie jest obowiązkowe badanie, że do tego każdy pochodzi indywidualnie. Chodzi o to, że pobierają krew (nie trzeba być na czczo) na hormon beta hcg i coś jeszcze nie pamiętam, jeśli wynik wyjdzie dobry to spoko, jeśli nie to wykonywana jest amnipunkcja, czyli nakłuwają dzidzię i to jest bardzo niebezpieczne. Badanie tej krwi to koszt 160 zł. Napiszcie co o tym myślicie.

Acha odstawiła mi Duphaston, nie ma plamień, jajniki ok, mięśniaki standardowo rosną.

Zwiększyła mi dawkę leków na nadciśnienie bo niestety cholerstwo skacze cały czas :(
Kolejna wizyta 12-06.
A to moja dzidzia w 10 tyg ciąży :)

monthly_2014_05/grudnioweczki-2014_11243.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqgdjty1h1q.png

Odnośnik do komentarza

MarlenaR - termin: 26/12/2014
Madlenka - termin: 22/12/2014
Carolineee- termin: 06/12/2014
Megi1992- termin: 02/12/2014
Marta A -Termin:01/12/2014
Larissa85- termin: 06/12/2014
Martika.k. - termin: 04/12/2014
Mae - termin: 23/12/2014
KariKari - termin: 29/12/2014 lub 05/01/2015
magnoliam - termin: 17/12/2014 lub 19/12/2014

http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqgdjty1h1q.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...