Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Ja biore suplement Flavon naturalny w 100% z tego co wiem tabletki przyswajalne sa w 20%flavon w 80% polecam kazdej matce ciezarnej i karmiacej ma wszystkie naturalne witaminy potrzebne do rozwoju dziecka i dla zdrowia matki ogolnie biore flavon juz 3 lata bardzo mi pomogł ! teraz sie tylko przezuciłam z granatowego na zółty przeznaczony dla dziecie kobiet w ciazy i matek karmiacych wklejam linka dla zainteresowanych pozdrawiam
http://zdrowie-z-natury.com/okres-ciazy-i-karmienia-piersia

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem Olusia nie napisała nic złego. Jesteśmy tutaj po to by pisać o wszystkim i o niczym, wspierać się w trudnych chwilach i doradzać :) Podchodźmy do tego z dystansem i spokojem, a nie będzie więcej takich niezręcznych sytuacji! :)

Ja biorę już 2 op. femibionu natal 1 - lekarz mi bardzo polecił bo wchłania się wszystko bardzo dobrze, i ma łatwiej przyswajalną formę kwasu foliowego :) raz zapomniałam o tabletce i miałam mega nudności i tylko ten jeden raz, więc myślę, że pomaga też na to, no a przynajmniej znacznie redukuje :)

Jestem ostatnio tak rozkojarzona i zmęczona, że nie potrafie się na niczym skupić. ..przychodzę do domu, coś tam zjem i spać, a potem budzę się za 2 h jeść, pod prysznic i spać :P Prawie jak dziecko :D Dodatkowo nie mogę powstrzymać się od słodyczy, codziennie jem coś słodkiego, a wiem, że powinnam uważać z racji cukrzyków w rodzinie :( ale no nie mogę sie oprzeć!

Dziś mama kupiła mi wołowinę bo powiedziałam jej o zbyt niskiej morfologii... ale jak porcjowałam sobie to mięsko, to aż mnie odrzucało... najlepiej cały czas wchodzą mi słodycze, owoce i czasami warzywa, a najbardziej pomidorki malinowe do tego feta i zioła prowansalskie- pppppyyyychhhoooota - polecam spróbować, oczywiście nie solimy bo feta jest słona, wszystko w drobne kawałki, zioła wedle uznania ( dość sporo :) ) i mieszamy - gotowe! :)
Oczywiście zwracamy uwagę na to, żeby ser był z mleka pasteryzowanego, chociaż feta zazwyczaj jest z pasteryzowanego,a przynajmniej ten co jak kupuję, czyli z mlekowity :)

Znów się rozpisałam- jak zawsze :D

Odnośnik do komentarza

A ja jem rozsądnie. Mam mdłości całkiem solidne ale nie wymiotuje. Odrzuca mnie mięso. Jem owoce, warzywa i chleb z różnymi serkami. Mimo to przytyłam już 3 kg, na szczęście przed ciążą ważyłam 47 kg więc nie ma dramatu ale mam tylko 157 cm wzrostu, mam nadzieję, że nie przytyję 30kg bo widzę, że tyję mimo całkiem rozsądnej diety... :(

http://www.suwaczki.com/tickers/3jgx9n733okq2r30.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, na dzisiejszym usg było widac serduszko!!! :))))) niesamowite uczucie:)))!!! Jesteśmy tacy szczęśliwi:)))
Dzisiaj tez (druga wizyta i drugie usg) została mi wystawiona karta ciazy:) badania krwi tez wyszły ok,chociaz w czasie pobierania krwi prawie zemdlałam tak mi sie słabo zrobiło!
3majcie sie dziewczyny miłego wieczorku :)))

Ps. Ja tez nie wymiotuje :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsmd4arhk.png

Odnośnik do komentarza

Witam :) to moja druga ciąża, jestem w 6 tc i z niecierpliwością czekam do 20.05 żeby usłyszeć mam nadzieję jedno serduszko :) Pierwsza ciąża to bliźniaczki jednokosmówkowe Marysia i Basia (aniołek) i właśnie dlatego trzymajcie kciuki żeby tym razem było tylko jedno... :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/yuqbwvy.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Vanesa, 7 tydzien i 3 dni :))) a ty?:)
Olussia dziekuje :)))
Soqlka to super gratulacje, ja wczoraj tez pierwszy raz zobaczyłam bijące serduszko-niesamowite uczucie:) i jestem juz po pierwszych badaniach krwi :) a który to u Ciebie tydzien?
Dand, gratulacje drugiej ciazy i bliźniaków :) u mnie to pierwsza ciąża:)
Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłego dnia:) ide cos zjeść bo głodna ze hej jestem :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsmd4arhk.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny,
dawno mnie tutaj nie było...
Ja już jestem po 2 wizytach, serduszko pięknie bije. U mnie od początku wiadomo, że będzie cc.
Ostatni tydzień miałam koszmarny - dostałam uczulenia na słońce. Twarz , dekolt i dłonie całe w okropnych bąblach , które mnie baaardzo swędzą! Jakiś koszmar! Ciąża spowodowała taką reakcję na promienie (ja nawet się nie opalałam, tylko z dzieckiem byłam na placu zabaw i pół godziny wystarczyło). A najgorzej, że nie mogę przyjmować żadnych leków na to, tylko domowe sposoby... Tak więc jestem na chorobowym do końca tyg.
A za tydzień jadę z moim Tymonkiem do sanatorium nad morze. Cieszę się bardzo, bo będzie podwójna korzyść: dla mojego synka, który mi sporo zimą chorował i dla maleństwa też jest wskazany jod :-) no i mamusia odpocznie...
To się rozpisałam :-)

Odnośnik do komentarza

Madlenka dzis mam 8 tydz rowny od miesiaczki a od zapłodnienia 6 wiec nie wiem czy dzis isc do lekarza czy poczekac do pon ? w seszła srode był 7tydz od miesiaczki 5 od zapłodnienia i nie było widac srduszka jszcze wiec sama nie wiem czy poczekac do pon to bedzie 8.5 od miesiaczki 6.5 od zapłodnienia bo ja dokładnei wiem kiedy doszło do zapłodnienia 23 marca bo tylko wtedy wspozylismy z mezem wiec lekarka powiedziała ze oni licza od miesiaczki bo nie wiedza kiedy doszło dlatego +lub - 2 tyg licza a ja wiem dokładna date wiec wiem ze to dopiero dzis 6 tydzien a nie 8 pozdro

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza
Gość Megi1992

Carolineee
Jestesmy prawie w tym samym momencie u mnie jest 10 tyg i 2 dni wiec mysle ze jakies 2 ,3 tyg i bedzie nam brzuszki wybijac powoli :) ja mam nastepna wizyte dopiero 26 maja maly prezencik na dzien mamy ale juz widzialam moje malenstwo machajace i ruszajace sie jak w 7 miesiacu :) .
Ty to pewnie juz nie potrafisz sie doczekac ja bym juz chodzila cala nerwowa jak bym przez tyle czasu jeszcze nie widziala malenstwo ze wsyzstko jest okej itd.

Milego dnia dziewczyny

Odnośnik do komentarza
Gość Megi1992

Ja raczej troszke przytylam boczki mi lekko urosly i pupa i tez juz nie nosze jeansow z przed ciazy bo ledwo sie zapinam i cisna ale brzucha to jeszcze nie mam a napewno nie wyglada na ciazowy tylko na lekko spasiony haha :)

Carolineee pokaz ta fotke z brzucha masz tutaj widownie ktora oceni czy jest duzy :)?

Odnośnik do komentarza
Gość Megi1992

Carolineee
Hmmm moze juz powoli cos tam rosnie musiala bym chyba widziec jak wygladal przed ciaza :) ale skoro mowisz ze jest wiekszy to na pewno masz racje :)
A jest mozliwosc ze mozesz miec blizniakow ? Mial ktos u Ciebie ?
To by dopiero bylo szczescie a nawet dwa na raz :)
Ale z tym wzrostem to serio bedzie maly wielki wielkolud :) ja to przy was z mezem jestem krasnal ja 167 cm maz 173 cm . Ze tak to natura potrafi jednym dac tyle cm a inni to krasnale :p

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...