Skocz do zawartości
Forum

Test ciążowy z sodą - co sądzicie?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kwiatuszek3

Hej dziewczyny przeczytałam o tym ze mozna sprawdzic czy jest sie w ciazy za pomoca sody i sprawidzilam tak z ciekawosci i powiem wam ze sie pieniało teraz tylko trzeba kupic test i sprawdzic i dam wam znac czy w moim przypatku sie udał test z soda. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Ikonka 70678

Dziewczyny ja robiłam test z soda nie Pieniny się teraz zrobiłam i się pieni lo od tygodnia ale testy pokazują że ciąży nie ma dodam że się lecze na nadczynność tarczycy czy tabletki mogą mieć wpływ na wynik testu?

Odnośnik do komentarza

właśnie zrobilam test z proszkiem do pieczenia i tak sie pienil ze az prawie wyleciala piana.
Miesiac temu robilam test z apteki i nic nie wyszlo wiec chyba musze kupic test jutro i zobacze czy sie potwierdzi.
Jestem troszke podlamana bo ciąża nie planowana. Objawów innych nie mam okres mialam w miare normalnie.

Odnośnik do komentarza

agawdwdwd wiem tez ze i ginekolog moż być ślepy nie widzieć płodu a nawet juz kształtowana istotka ja miałam od stycznia krwawienia plamienia faszerował mnie lekami torbiele na jajniku były ta mówiłpo kilku miesiacach bez skutecznej terapi nie brałam leków bo miałam dość tego w końcu zatrzymał mnie się okres nadal widział torbiele na jajniku nie miałam żadnych objawów wymiotów mdłości omdleń itp cały czas torbiel na jajniku inny nawet nie badajac mnie wypisał lek na wywołanie miesiączki wiec wróciłam do tamtego cały czas torbiele na jajniku musiałam jechać 120 km bo w pobliższym szpitalu usłyszałam dosłownie słowo w słowo zacytuje
"pani przypadek jest błachy i na taki przypadek nie ma miejsca" dodam że powiedział tak bo część oddziału była remontowana i selekcjonowano kogo przyjąć kogo nie by dowiedzieć się że będę matką i to praktycznie pod koniec piątego miesiąca gdyby nie to ze nalegałam na skierowanie na badania to bym do porodu była w niewiedzy bo i brzucha nie miałam nawet

Odnośnik do komentarza

:) test ciazowy jak najbardziej dziala.. tylko, to zupelnie na odwrot:) siusiamy do pojemnika wsypujemy sode i jak sie NIE pieni tylko wytraca sie osad i osadza na gorze to oznacza ciaze, jesli natomiast zareaguje i spieni sie to ciazy brak:D pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość kroliczek111

Wiecie co miesiaczka spóźnia mi się 3 dni zrobiłam ten test z soda i sie pienilo dziś zrobiłam test ciążowy niby wyszedł negatywny ale po przerobieniu zdjęcia wyszła czerwona kropka krótki pasek na górze tam gdzie POWINNO być kreska druga co o tym myśleć ?

Odnośnik do komentarza
Gość Kkkkkkkkkkk

Co myślicie , robiłam 5 testów ciążowych w różnych odstępach, każde wyszły negatywne a soda mi sie delikatnie pieni tylko na powierzchni i tylko z porannego moczu a potem nie ale raczej innych objawów ciąży nie mam no może oprócz tego ze mi czasem niedobrze ale jeżeli to by była ciąża to 14 tydzień i wtedy już mdłości mijają

Odnośnik do komentarza

Witam ja robiłam 2 razy. pare dni temu zrobiłam i sie nie pienilo ,minęło pare dni i znowu zrobiłam ten test, wsypałem i łyżeczkę sody do kubeczka z moczem i odrazu piana poszła a za 2 dni powinnam dostać okres. A wiec ???czekam dalej za odpowiedzią

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, mamy 2017 a Wy dalej wierzycie w takie bujdy???? Serio??? W sodzie czy w proszku do pieczenia zachodzi reakcja w połączeniu z moczem, dlatego się pieni!!!! Jak dużo się pije i mocz jest rozcieńczony reakcja ta będzie słabsza... A wy sikacie i wierzycie że Wam pokaże że w ciąży jesteście.

No litości hahahhahahha!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...