Skocz do zawartości
Forum

Test ciążowy z sodą - co sądzicie?


Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłam ten test, zaczęło się trochę pienić (nwm, czy wystarczająco dużo), ale jak postało z 8-13 sekund jak tylko dotknęłam szklankę to opadło :D Ale zrobiłam ten sam test na wodzie... I pieniło się tak samo. Zrobiłam to z proszkiem do pieczenia (w składzie jest soda oczyszczona), bo aktualnie nie mam samej sody :) Ale jeszcze zrobię z samą sodą :D Ale czy to, że tak samo się pienił mocz i woda to oznacza, że mogłabym zajść w ciążę? ;)

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny
Zaciekawil mnie ten eksperyment i pokusilam sie o jego wykonanie. Nie mialam sody, wiec uzylam proszku. Mocno sie pienilo, prawie piana wylala sie z kubeczka. Nie wiem co myslec, bo dwa dni temu robilam test apteczny,w pierwszym dniu nie pojawienia sie miesiaczki i wyszedl negatywny. A miesiaczki jak nie bylo tak nie ma. Poczekam jeszcze kilka dni i wykonam kolejny test apteczny. Dam znac czy ten eksperyment sprawdzi sie w moim przypadku. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Hej. Robię ten test już od 2 dni, tak z ciekawości. Rano, wieczorem, popołudniu pianka była grubości 0,5 cm tak około, nie współżłam odkąd go robię i dziś rano o wiele bardziej się pieniło, prawie cały kubek, a wcześniej nawet rano mi się tak nie pieniło. Co o tym myślicie? niedługo chyba zrobię test apteczny, bo miesiączka mi się spóźnia. Dam znać, jak to się w końcu skończyło, ale myślicie, że mogłabym być w ciąży?

Odnośnik do komentarza
Gość Wiola 0909

hej. ja dzis tez zrobilam test z soda,ale sie nie pienilo :-( w sumie powinnam dzis dostac okres,ale jego brak.nie wiem czy czekac jeszcze troche,czy kupic test w aptece? dodam ze od 4 miesiecy bralam tabletki (ale nie antykoncepcyjne) na regularny okres, a dzis powinnam przyjac pierwsza tabletke anty przepisane od lekarza.nie wiem co robic.pomocy...

Odnośnik do komentarza
Gość Nastkaaa

Hej, zrobiłam ten test wczoraj wieczorem i jeszcze raz dzisiaj rano i pieniło mi sie, robiłam go z proszku do pieczenia. Nie wylewało mi sie z kubeczka ale podchodziło do samego brzegu.
Dziwne jest to ze zawsze sie zabezpieczaliśmy...
Mam w planach kupienie normalnego testu i zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny przestańcie robić taki głupi test! to czy się pieni czy nie zależy od KWASOWOŚCI MOCZU a NIE od tego czy jesteście w ciąży... no błagam Was... Jeśli odżywiacie się zdrowo, pijecie wodę mineralną to się nie zapieni. Jeśli Wasz tryb życia jest niekoniecznie zdrowy to zajdzie reakcja chemiczna. Pozdrawiam i radzę kupić test w aptece-ewentualnie udać się do ginekologa, gdy podejrzewacie ciążę.

Odnośnik do komentarza

hej wam mam objawy jakbym byla w ciazy mam mdlosci czeste,bole glowy i zawroty, jestem ospala i mam hustawki nastrojowe, @ spoznia sie 7 dni, wczoraj robilam test ciazowy wyszedl negatywny. Natomiast jesli chodzi o test z tego forum to pieniło się strasznie, wygladalo to jak wybuch wulkanu... nie wiem co o tym myslec bo staram sie z facetem 3 lata o dziecko.

Odnośnik do komentarza

hej.. :) od dawna obserwuje ten wątek... a wiec fajna przygoda z tą sodą ja z mężem staramy się od 1,5roku, jak narazie bez efektów,(chodź jest we mnie jakaś nutka nadzieji) test z sodą robie dość czesto (ok 7cykli) bo bardzo mnie to ciekawi z utesknieniem wyczekuje II kreseczek.
Od zawsze kiedy robiłam test z sodą to mi sie NIE pieniło, dwa razy mi sie pieniło z proszkiem do pieczenia ale teraz już wiem że nie działa ten test z proszkiem musi być SODA. Dziś jest 8 dzień po owulacji i sie pieni z SODĄ :) a takto nigdy mi sie nie pieniło, wiem że miałam jajeczkowanie bo miałam cykl jak by monitorowany przez gina. Nie chce sie jakoś mocno nakrecać ale musiałam sie tym z wami podzielić. Napisze wam jaki będzei wynik testu kiedy przyjdzie na nigo pora.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...