Skocz do zawartości
Forum

Test ciążowy z sodą - co sądzicie?


Rekomendowane odpowiedzi

ja zrobiłam test przed chwilą, z proszkiem do pieczenia bo nie miałam sody, i tak się pieniło, że dobrze że miałam kubeczek nad ubikacją bo wszystka piana z niego "wyszła". Tydzień temu robiłam test ciążowy i była 1 kreska, może dziś wyjdą dwie :)

Odnośnik do komentarza
Gość Karopytajna

Dziewczyny czy to sie mocno ma pienic? Ja biore tabletki antykoncepcyjne dodatkowo caly czas mam regularny okres , dodatkowo codziennie troszke krwawie (4 miesiace temu urodzilam dzidzie). Zrobilam dzisiaj test z sody i w zasadzie wyraznie sie nie pienilo, tylko wydawalo dzwiek taki jakby sie mialo spienic

Odnośnik do komentarza

powiem tak- bzdura
przez ten tydzien to @ robilam kilka razy I sie pienilo zawsze- a ciazy nie bylo (nawet biochemicznej) - zaden najczulszy test tego nie wykryl
wiec niestety - tylko apteczne testy/ beta powiedza czy to ciaza czy nie

Odnośnik do komentarza

Mi się pieniło.. dziś robiłam test apteczny i tylko jeden wyszedł jakby pozytywny.. jakby bo kreska była prawie niewidoczna ale była.. no i zobaczymy za kilka dni, albo z porannego moczu, bo niestety ten test nie był z porannego ;) oby się udało.. ;)

Odnośnik do komentarza

hej kobietki :-)
Dużo zabawy z tą sodą widzę jest :-D tak czytałam i czytałam co pisałyście , aż się sama wkręciłam i zrobiłam do picu taki teścik z sodą i dosyć fajnie mi się pieniło dzisiaj rano a mam dwa dni do @ zobaczymy, zobaczymy hihi :-P

Odnośnik do komentarza
Gość Emilka_2508

Hejka dziewczeta :) jak was tak poczytalam babska ciekawosc wziela gore no i zrobilam ten test i... pienilo sie :D haha
Nie chce sie nakrecac zeby sie nie rozczarowac ale czekam tez jak na razie na okres i nic. Poczekam jeszcze troche i zrobie za kilka dni test apteczny zobaczymy czy sie sprawdzi :) pozdrawiam was kobitki

Odnośnik do komentarza

Ja też się naczytałam, więc zrobiłam iiii.... nie pieniło się :( Nic. Zero nawet pianki na powierzchni. A tyle sie staramy. Witaminy, zdrowa dieta, wykluczenie chemii, coli, kawy, mocnej herbaty, rzuciliśmy palenie, nie pijemy kszty alkoholu, wszystko podporządkowane. Ja już schizy łapię. Wszystkie naokoło zachodzą, a ja czekam nadal... Ale zobaczymy za kilka dni, bo to dopiero kilka dni po owu. Może tym razem się udało...

Odnośnik do komentarza
Gość Emilka_2508

~EwMi
Ja też się naczytałam, więc zrobiłam iiii.... nie pieniło się :( Nic. Zero nawet pianki na powierzchni. A tyle sie staramy. Witaminy, zdrowa dieta, wykluczenie chemii, coli, kawy, mocnej herbaty, rzuciliśmy palenie, nie pijemy kszty alkoholu, wszystko podporządkowane. Ja już schizy łapię. Wszystkie naokoło zachodzą, a ja czekam nadal... Ale zobaczymy za kilka dni, bo to dopiero kilka dni po owu. Może tym razem się udało...

EwMi nie przejmuj sie tak, im bardziej sie nakrecasz tym nasz mozg robi wieksza blokade. Ja tez z moim P staramy sie o dzidzi od okolo 1,5 roku ale jak na razie nic. Zrobilam badania hormony w porzadku ale i tak musze czekac bo mialam torbiele na jajnikach i mialam miec operacje ale odziwo sie wchlonely prawie juz calkiem wiec zobaczymy co dalej.

Odnośnik do komentarza

Łatwo jest powiedzieć "nie nakręcaj się", kiedy czekasz na coś całe życie, a teraz gdy wreszcie warunki pozwalają na to, by w końcu spełnić największe marzenie, to okazuje się, ze wcale nie możesz tego mieć. A wszystkim dookoła nagle spływa to niemal jak woda z wodospadu, wszyscy to dostają, nawet jeśli tego nie chcieli... A Ty stajesz na rzęsach i nic. Przecież to załamać się można... Świat jest tak strasznie niesprawiedliwy!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...