Skocz do zawartości
Forum

Test ciążowy z sodą - co sądzicie?


Rekomendowane odpowiedzi

I tu się pojawia dylemat, bo na niektórych działa, a na niektórych nie :) Ja zrobiłam jakiś czas temu ponownie ok. 14-15 tc i sie nie pieniło, wiec jeśli w ten sposób da się określić też płeć to wychodzi dziewczynka :) niedługo się dowiem co tam się u mnie kryje ( dziś skończone pełne 17tc) to dam znać czy sie sprawdziło i będzie dziewczynka :D

Odnośnik do komentarza

Kurczę, no to niezły ten test. Może całkiem na serio nie powinno się tym sugerować ale jeśli Tobie sprawdziło się aż do tego stopnia to warto spróbować. My dopiero zaczynamy się starać, więc wiem, że teraz w ciąży nie jestem, ale zrobię test dziś po pracy i później- kiedy nadejdzie czas ;) teraz trzeba czekać na owu :)

Odnośnik do komentarza

Tak więc spróbowałam z tą sodą dwa razy. Pierwszy wtedy kiedy wiedziałam że nie ma opcji żebym była w ciąży i wczoraj- 4 dni po owulacji ( owulacja potwierdzona testem owulacyjnym) za 1 razem nie pieniło ani trochę, wczoraj- nie wiem... tzn. Nie była to jakaś mega piana ale na powierzchni trochę się pieniło. Zobaczymy dalej. Zastanawiam się od czego to zależy. Carolineee, a tobie ile dni po owu się pieniło? Albo w którym dniu cyklu? Będę jeszcze próbować i zobaczymy, może się udało, ale biorę to na zimno- test z sodą fajny ale traktuję to raczej jako ciekawostkę :)

Odnośnik do komentarza

ja przed chwila zrobilam ten test z soda i mi sie pienilo:)2 dni temu mialam dostac @ale niewiem co o tym myslec bo zawsze mi sie spoznia moze jeszcze raz zrobie sobie potem i zobacze co bedzie:)az sie boje isc do apteki po test ciazowy...i ciekawe na ile % to sie sprawdza?!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...