Skocz do zawartości
Forum

Czy mam szansę na bobaska?


Rekomendowane odpowiedzi

niektórzy lekarze nawet każą starać się rok dopiero podejmują leczenie...
po pierwszym pół roku każą badać owulację, podają pregnyl na pęknięcie pęcherzyka itd więc są to lekkie wspomagacze...
badania hormonów dobry ginekolog zleci bez względu na starania o dziecko...

spragniona_życia no i fajnie się zrelaksowałaś :) i tak trzymaj :)
ja może dziś poleżę sobie na słoneczku jak wrócę do domku...

Odnośnik do komentarza

spragniona_życia
ja już chcę wiedzieć chociaż czy mam szansę na bobaska bo nie chcę sobie robić nadziei a powiedział mi lekarz, że "dopiero po pół rocznych staraniach bez skutku jest obligowany do wystawienia skierowania na poważniejsze badania"... ale za to się poopalałam i odmalowałam krasnala ogrodowego :) A Wam i sobie życzę :

masz szansę jak my tu wszystkie :) co to za lekarz że tak powiedział? ;/ zwariował? przecież łaski nie robi że da skierowanie, chodzisz do niego na NFZ ? a w ostatnim czasie robiłaś sobie jakieś badania hormonów?
ja ciągle czekam na okres -never ending story :)
ale jak przyjdzie to chyba nie wytrzymam nawet tych dwóch cykli które mieliśmy odczekać.

Odnośnik do komentarza

silver ja już odliczam godziny do wizyty u lekarza...
dziś rano zauważyłam, że zmieniła mi się talia... i mój brzuszek zrobił się inny niż zwykle był... miałam lekką oponkę ale teraz to już gołym okiem widać brzusio z fasolinką :)

tak jak silver napisała każdy ma szansę... ale na każdego przychodzi inna pora na spełnienie tego marzenia..
dziewczynki tak bym chciała by wam się udało, trzymam kciuki za was... powiem wam że ten stan jest tak wyjątkowy cudowny, że chcę by trwał.... chcę być pewna, że moje Maleństwo upragnione jest zdrowe i się dobrze rozwija...
tylko ja wyrodna matka zamiast jeść nawet na siłę to jak dziecko zamknęłam usta i nic do siebie nie przyjmuję...
ale pocieszam się, że od 2 trymestru będę miała większe zapotrzebowanie na jedzenie i wartości odżywcze :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...