Skocz do zawartości
Forum

"Krwawienie miesiączkowe" w pierwszych miesiącach ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Margeritko :) Ja właśnie nie mam (?) miesiączki (powinnam ja dostać w środę; wiem, to nie przesądza o niczym) a zamiast tego smugi podbarwionych krwią, brązowo ciemnych plam, jest tego znikoma ilość, tak jakby był to ostatni dzień @. Cierpliwie czekam na rozwinięcie akcji-w jedna lub drugą stronę :) Jeśli jest na forum ktoś komu tak właśnie przedstawiały się pierwsze miesiące to bardzo proszę o wpisy :) :)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny! Ja miałam krwawienie w terminie miesiączki podczas, gdy byłam już w ciąży... Dlatego dowiedziałam się o niej dopiero w 7 tygodniu, kiedy dziecku biło już serce. Wyglądało to tak: jeden dzień normalnego krwawienia, jak na początku miesiączki, potem drugi dosyć obfitego plamienia i trzeci z lekkim plamieniem. Myślałam, że mam krótszy okres niż normalnie, bo dwa tygodnie wcześniej wróciłam z zagranicznych wakacji, a wtedy zdarzają się zaburzenia cyklu. Gdyby nie ból piersi (nie mogłam ich dotknąć wtedy), nie wpadłabym na to, żeby zrobić test. Szczególnie, że lekarze od lat mi powtarzali, że nie mam szans na dziecko. Teraz jestem w 30 tc ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/ijpbjw4zkab5te0m.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Ja mam taki problem. Spuźniał mi się okres 2 tyg. zrobiłam dwa testy oba pozytwynwe dodam ze robiłam oba z rannego moczu w odstępie 48h. W czasie planowanej miesiączki miałam tylko lekkie zabatrwiernie brązowe, któro trwała chwile. Umówiłam się do gin. na jutro, ale dostała dzisiaj plamienia jak by okresu tyle, że jest brązowy jak na razie. Czy to może być samoistne poronienie?

Odnośnik do komentarza

Hey nie wiem czy dobry wątek, ale chyba najbardziej prasuje. Zrobiłam test płytkowy i wyszedł pozytywny, tydzień po terminie @ dostałam 3 dniowego plamienia z jasnoróżową krwią, dzień przed plamieniem robiłam betę wyszła negatywna czy możliwe że za wcześnie robiłam betę ( w 28 dniu normalnego cyklu) czy beta by się nie pomyliła . Cykle mam krótkie 21 dniowe , teraz by był maksymalnie 4 tydzień początek. Na przyszły piątek mam zapisaną wizytę u lekarza.

Odnośnik do komentarza

Hej mam problem 9,08 dostałam okres ale przez 2 dni 3 dzień nie było już nic a w 5 dostałam na 1 dzień i znikło. było obficie przez dwa dni a 3 wcale prawie. czy to może być ciąża czy efekt odstawienia 3 miesiące tabletek. proszę bo zwariuję

Odnośnik do komentarza
Gość Angelika 21

Witam, chciałabym zapytać czy jest coś dziwnego w miesiaczce takiej jak : ogólnie trwala tylko dwa w tym w dniu pierwszym caly dzien miałam brązową wydzieline dopiero w drugim dniu pojawila sie krew natomiast w trzecim dosłownie trochę jeszcze brązowego i koniec miesiączki. Staram sie z narzyczonym o dziecko dlatego stąd moje pytanie czy mogę byc w ciąży? Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Czesc kochane. Staramy się o dziecko. Z testów LH wynika że owulacja była. Okres spóźnial mi się 2 czy 3 dni więc zrobiłam bhcg, która wyszła ujemna. Zaraz potem dostałam krwawienia. Takie 4 dni w sumie jak zwykle. Ale teraz tydzień po mam zgaga, w nocy zaczynam wstawać do toalety, po jedzeniu czuje mdłości, pobolewa mnie podbrzusze. Myślicie że jest cień na ciążę czy może to moja psychika?

Odnośnik do komentarza

Hej ja z takim zapytaniem . Dostałam okresu i trwał on 5 dni czyli standardowo jak zawsze . Po około ponad tygodniu po zakończeniu się miesiączki znowu zaczęłam krwawić. Na początku tak jakby normalnie przez jakąś tam chwilę pozniej kolor jakby się zmienił na brąz taki ciemny z tym że on jakby ciągle trzymał się w środku i dopiero widoczny był gdy się wycieralo miejsce intymne papierem  ,wkładka higieniczna zostawała czysta,w dodatku doskwierał mi ból piersi,ból w podbrzuszu ,bol wyglądał identycznie jak przy normalnym okresie. Czy może ktoś wie co to może oznaczac i dlaczego tak się dzieje . Pomocy 

Odnośnik do komentarza
Gość Okres 2 ciąży?

Witam mój problem polega na tym że wspolzylam w lipcu 3 pierwsze miesiączki miałam normalne, jednego miesiąca zdenerwowałam się bo nie pamiętałam kiedy miałam okres i nacisnelam pierś wypłynela ciecz podobna do mleka przestraszyłam się że mogę być w ciąży ale nie testy negatywne, później zamiast okresu plamienia czy mimo to mogę być w ciąży? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...