Skocz do zawartości
Forum

Meble dla ucznia


Rekomendowane odpowiedzi

Moja córeczka od września idzie do szkoły i w związku z tym musimy jej nieco wymienić mebelki w pokoik. Do tej pory miała taki mały stolik i krzesełko, ale teraz ciągle narzeka, że jej niewygodnie a i ja widzę, że zaczyna się garbić i nóżki już jej się nie mieszczą. Chcieliśmy zatem kupić jakieś biurko, alko może i meblościankę z wbudowanym biurkiem. Nie wiem tylko na jak długo taki mebel posłuży i czy za 2/3 lata nie będziemy musieli znowu wymieniać bo będzie za mały. Z drugiej strony dziecko powinno mieć dostosowane do wzrostu mebelki a zwłaszcza biurko i krzesło. Znalazłam cos takiego http://www.meble-bogart.pl/zestaw-mebli-pikus-2--p-1366-8-6.8.html albo coś takiego http://www.meble-bogart.pl/biurko-smarti-06-p-399-72-41.72.html . Które wy byście polecili? Z tej firmy mam już meble pokojowe i sprawdzają się więc dlatego zaczęłam własnie od niej

Odnośnik do komentarza
Gość MarcinJeten

My z okazji pójścia córki do szkoły zrobiliśmy całkowite przemeblowanie, córa dostała własny pokój. Dzięki temu bardzo się cieszyła z pójścia do szkoły i zapomniała o zdenerwowaniu. Dostała nowe biurko, szafki, krzesełko, łóżeczko zostawiliśmy stare, żeby nie było za dużo zmian od razu. Zależało nam na jak najlepszym projekcie zarówno pokoju dziecięcego, jak i naszej sypialni, dlatego zamowiliśmy projekt + wykończenie u firmy d&d projekt. To był świetny pomysł.

Odnośnik do komentarza

Łożko jest ważne, aczkolwiek jeśli mogę coś doradzić to polecam zastanowić się bardziej nad wyborem materaca.Dziecko w łóżku spędza dużo czasu, tak więc dobrze jest wybrać porzadny materac (najlepiej sprężynowy, średniotwardy....)

Jeśli chodzi o same meble to sporo ciekawych wzorów mebli dla dzieci ma firma Miretto:
Polski producent, meble wykonane z dobrych materiałów ( mają również serie mebli wykonanych z prawdziwego drewna). Poza tym pilnują się jeśli chodzi o farby. Wszystko jest nietoksyczne, posiada odpowiednie atesty. Mają swój salon firmowy w Warszawie, ale dzieki temu, że mają własny transport to realizują również zlecenia wysyłkowe. :)

Odnośnik do komentarza

Dobrze jest zastanowić sie nad kupieniem dziecku dobrej meblościanki. Wbrew pozorom meblościanki obecnie wyglądają zupelnie inaczej niż w przeszłości. A posiadają:
miejsce na przechowywanie ubrań
wygodne biurko
półki na ksiązki

A i nie kupujecie mebli dziecinnych z tygryskami czy innymi postaciami z bajek. Dziecko szybko rośnie i moze się potem takich mebli wstydzić ;)

Odnośnik do komentarza

Sama ostatnio w taki sposób zamawiałam meble. Na początku myślałam, ze kupie normalnie bez rat, ale remont okazał się o wiele droższym przedsięwzięciem niz wcześniej sądziłam, tak więc zabrakło kasy na wyposażenie. A że nie chcieliśmy trzymać rzeczy w pudłach, postanowiłam poszukać sklepu, który daje możliwość rat. Odkryłam dwa. Ze stacjonarnych możesz zerknąć sobie do Black Red White. Jesli chciałabyś jeszcze przejrzeć sobie sklepy online, zerknij sobie tutaj:
https://meblearkadius.pl/meble-na-raty/

W sklepie można sobie zresztą zrobić symulację rat na dole.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...