Skocz do zawartości
Forum

Ból piersi ustał


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie przyszłe mamy lub też te które nimi już są :) Od 3 miesięcy staramy się z mężem o 3. dziecko. W ostatnim tygodniu września zaprzestałam stosowania antykoncepcji hormonalnej po ok. 4 latach stosowania. W tym miesiącu miałam bardzo wyraźnie "nieswoje" piersi zaraz po tzw. dniach płodnych-kłucia, mrowienia, znienacka ból, lekkie powiększenie. Po kilku dniach zanikły. Dziś, najdalej jutro powinnam dostać @, rano pojawiła się jasnobrązowa wydzielina na wkładce i to wszystko. Wczoraj i przedwczoraj odczuwałam ból i kłucie w podbrzuszu. Dodam ze wykonałam 2 testy po 10 i 12 dniu po ewentualnym zapłodnieniu ale były negatywne. Czy któraś z Was może powiedzieć mi o swoich wczesnych objawach ciąży po stosowaniu antykoncepcji? Po jakim czasie zaszłyście w ciążę?

Odnośnik do komentarza

no to dalej trzymam kciuki, myślę, że czas oczekiwania na ciążę jest dla rodziców bardzo ważny:) moim zdaniem to potem ma znaczenie w przeżywaniu ciąży i opiece nad dziećmi, bo wiele rzeczy się wtedy docenia i działa się bardziej świadomie:)
u mnie jakoś tam do przodu:) zapisałam starsze dziecko do przedszkola:) trzymaj kciuki, żeby się dostała

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...