Skocz do zawartości
Forum

Gdzie po wózek w Krakowie?


Gość Maka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny. Mam do Was małą prośbę. Powiedzcie, gdzie w Krakowie lub w okolicach jest duuuuży wybór wózków. Może jakaś hurtownia albo wypasiony sklep??
Pytam, bo nie jestem z Kraka, a tu przyjdzie mi rodzić i kompletować wyprawkę i chciałabym się przejść po sklepach, ale takich sprawdzonych i pewnych. Zwłaszcza, że Kraków jest duży, mnie jest coraz ciężej i bez sensu się męczyć i jechać gdzieś, gdzie nic nie będzie.
Z góry dziękuję za pomoc :usmiech:

Odnośnik do komentarza

Maka
Cześć dziewczyny. Mam do Was małą prośbę. Powiedzcie, gdzie w Krakowie lub w okolicach jest duuuuży wybór wózków. Może jakaś hurtownia albo wypasiony sklep??
Pytam, bo nie jestem z Kraka, a tu przyjdzie mi rodzić i kompletować wyprawkę i chciałabym się przejść po sklepach, ale takich sprawdzonych i pewnych. Zwłaszcza, że Kraków jest duży, mnie jest coraz ciężej i bez sensu się męczyć i jechać gdzieś, gdzie nic nie będzie.
Z góry dziękuję za pomoc :usmiech:

Z tych co kojarzę i w których byłam to bardzo duży wybór wózków i nie tylko jest w sklepach Entliczka (wypasiony sklep :Oczko:).
Entliczek jest na Wyki, na Dobrego Pasterza i na Kurdwanowie.
Życzę owocnych zakupów ::):

Odnośnik do komentarza

Co do artykułów dziecięcych i także wózków to są jeszcze dwie hurtownie firmy Free Trade. Większa jest na ul. św. Kingi 4/6, mniejsza na Centralnej 41. Ja kupowałam tam łóżeczko, przewijak i różne rzeczy z wyprawki. Opłaca się szczególnie, gdy kupuje się większą ilość rzeczy.
Niestety nie wiem jak wygląda teraz sytuacja z wózkami, jakie firmy są prezentowane, bo ja się zaopatrywałam ponad rok temu.

http://www.suwaczek.pl/cache/f5f28db712.png

http://images6.fotosik.pl/343/ffc4bd148e4caa66.jpg

Odnośnik do komentarza

Witam:) Ja trafiłam na stronę sklepu internetowego firmy "JUNIOR". Osobiście sceptycznie podchodzę do zakupów w sklepach "on-line". Kilka razy przekonałam się już, że to co jest prezentowane na zdjęciu nie odzwierciedla rzeczywistości więc mimo, że wózeczki prezentowane na zdjęciach bardzo mnie zaciekawiły to bałam się zaryzykować. Okazało się jednak, że jeden ze sklepów tej firmy znajduje się w dość bliskiej odległości Krakowa - w Myśleniach. Pojechałam. Co prawda tylko obejrzeć ale na miejscu okazało się, (ku mojemu pozytywnemu zdziwieniu), że wózki są nie tyle takie jak na zdjęciach , co nawet dużo ładniejsze!! Duży wybór, ceny również bardzo przystępne. Z tego co usłyszałam od ekspedientki można tam również kupić wózek na zamówienie w takim kolorze jak nam odpowiada, ponieważ sami je produkują:) Wróciłam więc do domu z konkretnymi zakupami:)) Gorąco polecam!!

Odnośnik do komentarza

Polecam sklep Kubuś w Bochni. Obsługa bardzo miła i pomocna, ogromny wybór wózków, łóżeczek, pościeli, termometrów, wkładek laktacyjnych itp, itd. Wszystko można kupić w jednym miejscu i ceny znacznie niższe niż w Krakowie czy na allegro. Opłaci się pojechać te 35 km zwłaszcza jeśli chce się kupić cała wyprawie. Można liczyć na rabat i mały prezencik:-)

Odnośnik do komentarza

Ja polecam hurtownie na ul.Kingi (przecznica z Limanowskiego) mają tam duży wybór wszystkiego i można za jednym razem skompletować całą wyprawkę wraz z wózkiem i jeszcze dostać dodatkowy rabat.
Ceny bardzo dobre w porównaniu z innymi sklepami w Krakowie.Jak nie ma jakiegoś koloru wózka to panie pokazują próbki materiałów i można sobie zamówić.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie numerem jeden wśród hurtowni jest Centrum Dystrybucji Artykułów dla dzieci Semma w Krakowie. W ofercie znajdziesz najwyższej jakości produkty od poszukiwanych na rynku producentów za bardzo konkurencyjną cenę. Sam sprawdź ofertę na stronach firmowego serwisu pod adresem www.semma.pl. Ja prowadzę sklep z tego rodzaju asortymentem i właśnie tam się zaopatruje.

Odnośnik do komentarza
Gość karolciaka

a nie łatwiej Ci będzie na allegro zamówić? :) ja prawie calą wyprawkę licytowałam(co do tego - Aukcjonera obczaj, ma super snajpera), miałam zajęcie na te dwa ostatnie tygodnie, bo już ledwo chodziłam :) a po pierwsze taniej, po drugie czesto kurier Ci do domu przywozi :)

Odnośnik do komentarza
Gość martyna456

Ja wózek kupowałam w internecie i jestem zadowolona, bo mam bardzo solidny i funkcjonalny wózek Adamex Monte bez wychodzenia z domu. Postawiłam na ten model bo urzekł mnie swoim designem i jakością wykonania. Bardzo wygodnie się go użytkuję, spokojnie mogę go polecić

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...