Skocz do zawartości
Forum

Listopadóweczki 2014


Rekomendowane odpowiedzi

A duzo sie dzialo. Mialam operacje na zylaka bo nie dal mi spokoju, bo nie wiem czy pamietacie ale mialam zapalenie zyl w ciazy. W marcu mialam opeacje wyrostka w ost chwili bo mnie cztery tyg przetrzymali. Ale za to synek od operacji ladnir sie chowa. Nie choruje. Taki maly urwisek. Pojawilam sie na forum bo jestem wlasnie we wczesnej ciazy. Niestety wczorajj bylam na szpitalu bo plamilam na rozowo. Narazie dostalam tabletki i przeszlo. W poniedzialek okaze sie czy bije serduszko. Trzymajcie kciuki bo poltora roku staralismy sie o drugie dziecko po tej mojej nieszczesnej cesarce.

Odnośnik do komentarza
W dniu 22/9/2014 o 9:28 AM, misiabella napisał:

 
Krófka przesrane z tymi zębami, ja za każdą wizytą drżę, by mnie po zaplombowaniu, nie bolał żaden ząb, bo to by mogło oznaczać, że właśnie czeka mnie leczenie kanałowe, a kanałowe bez rentgena ciężko leczyć w ciąży. Można mierzyć kanały jakimś tam endometrem, ale to nie to samo, co sprawdzić dokładnie rentgenem i jeszcze trzeba znaleźć dentystę, który umie się tym sposobem umiejętnie posługiwać. Kasa na zęby też mi poleciała nieźle, właśnie tez zaraz wybieram się na wizytę. I jutro:). A miałam takie cudownie nie psujące się zęby, według mojego starego dentysty.
Jeszcze mam codziennie jakiegoś lekarza, w środę okulistę, w czwartek pobieranie krwi, w piątek usg, z którego się akurat cieszę, ale i boję troszeczkę, bo chcę, by było wszystko w porządku.
Czaki, wyjście z domu moim zdaniem jest lepsze, jak macie czas, ja wolałabym gdzieś ruszyć z domu, a ruszam tylko coś załatwiać.
Suzanne87 witaj:). Ja też, jak kiedyś około 300 str. dołączyłam do forum, to miałam wrażenie po przeczytaniu postów, że wszystkie dziewczyny już znam:).
Oosaa, masz się tam wyspać w tym szpitalu! Licz szpitalne barany i zasypiaj.
Bombka powodzenia z lekarzem, byś mogła rodzić siłami natury, tak, jak chcesz.

w takich sytuacjach raczej się robi panoramiczne , jak nie ma w gabinecie to można zrobić u innego i wróćić z  panoramą

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...