Skocz do zawartości
Forum

Listopadóweczki 2014


Rekomendowane odpowiedzi

O 12 bylo po wszystkim. Operacja przebiegla pomyslnie, teraz jest na intensywnej terapii, niestety nie moglam przy nim zostac :( chociaz ostatnio nie spałam praktycznie w ogóle bo musiałam Jasia pilnowac. A wszystko sie zaczelo od tego ze Janek majac dwa tyg zaczal wymiotowac, najpierw raz dziennie, potem dwa i tak coraz wiecej. Myslalam ze Maly sie przejada bo nie miał gorączki a apetyt miał przeogromny, sikal i kupy robil. Ale niestety od piątku sie mu znacznie pogorszylo i wymioty byly kilka razy po kazdym jedzeniu, czasem mi sie udalo cos uratowac, nie spalam noca zeby trzymac go na pionowo bo odbijalo mu sie po kilkanascie razy i caly czas mial odruch wymiotny. No ale dzieki mojej wytrwalosci nie spadl z wagi i cos tam ratowalam z tego jedzenia. Niestety w niedziele mimo to ze dalam mu male porcje dalej wszystko zwymiotowal. Postanowolismy nie czekac juz do poniedzialku na pediatre i pojechalismy na pogotowie. Okazalo sie ze Jaś choruje na przerost odźwiernika żoładka i nie przepuszcza mu do konca jedzenia. W poniedzialek przestal sikac w szpitalu i robic kupy. Niestety trzeba to leczyc operacyjnie, w przeciwnym wypadku czekala by go śmierć głodowa co jest okropne, dawniej tak wlasnie dzieciatka umieraly w meczarniach bidulki :( w ogole moje Biedactwo co sie nameczylo, głodne i niedojedzone bylo a Maly sie w ogole nie uskarzal... juz w szpitalu to byl okropnie wymeczony tymi wymiotami. Ja dzis przujechalam do domu, jutro maja go przenosic na sale i bedzie sie regenerowal tydzien, wiec swieta w szpitalu bo jutro wracam do niego. Dziewczyny co ryczalam, jak mu sonde wkladali to myslalam ze tym pielegniarkom powydzieram to wszystko z rak, pierwszy raz widzialam jak moj maz plakal jak dziecko. A gdy zabierali go ode mnie na operacyjna to serce malo mi nie peklo, tak sie balam, jeszcze ten widok jak biora go i zamykaja Ci drzwi przed nosem.... Dopiero po operacji odżylam, a nawet sie ucieszylam bo moj Jaś w końcu sobie zje porzadnie i bedzie najedzony. Zabieg polegal na nacieciu brzuszka i podcieciu tego miesnia co nie puszcza tresci do dwunastnicy, ale mnie juz sama narkoza takiego malenstwa przerazala...

Odnośnik do komentarza

Usmiechnieta zycze tobie mi mezowi duzo sily. a maluszkowi duuuzo zdrowka. dobrze ze juz jest po operacji i ze wiecie jaka byla przyczyna tych wymiotow.wierze ze bedzie juz lepiej. modle sie za was i Jasiulka. to bylo straszne przez co musial przejsc wasz synek. moge sobie tylko wyobrazic jak bardzo to przezylas. trzymaj sie Kochana. wszystkie jestesmy myslami z wami.swieta w szpitalu, ale najwazniejsze ze we trojke :-)
Przesylamy ci duzo ciepla :-*

Odnośnik do komentarza

Dziekuje za wsparcie Dziewczyny, naprawde dobrze sie wygadac... Jaś jest po dwóch maleńkich karmieniach, narazie wymiotów nie ma. Jestem cala w stresie ale teraz juz spokojniejsza. Lekarz mowil ze w najlepszym momencie przyjechalismy. Świeta BN dla mnie te i tak sa udane bo mimo ze w szpitalu to we trojke, w tamte świeta stracilam swoja pierwsza ciąze i maleństwo...

Odnośnik do komentarza

uśmiechnięta matko aż się poplakalam tak bardzo mi przykro!!! Modłę się za zdrowie Jasia, wierze ze wszystko juz będzie dobrze. A Ty jesteś dzielna ale musialas to strasznie przeżyć... Wspolczuje i pamiętaj ze musisz to od reagować jakiś i trochę się zrelaksowac żeby to w Tobie nie siedzialo i nie zarło Cie od środka...

Tez się przerazilam tym co opisalas tzn objawy... bo mój synek tez juz wymiotowal mlekiem kilka razy, ale to tak raz na 2 lub 3 dni... Będę go obserwować. Od wczoraj się męczy i zrobił 5 kupek ale co chwile się prezy i steka i płacze i puszcza baki co chwile...

Ja tu juz nie zagladam tylko na Fb... Brakuje mi czasu :-( Nie chcecie się tam całkiem przenieść?

Odnośnik do komentarza

Uśmiechnięta bardzo mi przykro, ze musieliście przez to wszystko przejść. Słyszałam o tym nie raz, nawet Grzesia naszego podejrzewałyśmy z mamą o tą samą przypadłość bo też strasznie wymiotował. Nawet nie próbuję sobie wyobrazić tego, przez co przeszliście raz z mężem, ale strasznie się cieszę, ze przypadłość została zdiagnozowana na czas i synuś czuje się już lepiej. Teraz będzie już tylko lepiej. Życzę Wam bardzo dużo zdrowia i samych pomyślności, abyś mogła w końcu cieszyć się macierzyństwem bez strachu o swoją kruszynkę :*

Odnośnik do komentarza

Czesc Dziewczyny. Teraz to juz jestem przeszczesliwa. Maly juz je 7x 50ml i jeszcze nie wymiotowal, a moje dziecko tez odzylo, ile wiecej sie usmiecha, spokojniej spi i juz mu tak wciaz to mleko do gardla nie podchodzi. Wrocilo moje Malenstwo.

Kassandra glowny objaw ze to nie wirus to brak goraczki i apetyt ogromny, u mnie do tego stopnia sie wymioty nasilily ze wymiotowal po kazdym posilku. Kolo 2tyg wieku malenstwa to sie zaczyna. Najpierw jest sporadycznie, potem codziennie, az w koncu po kazdym posilku. Wymioty sa chlustajace, tak jakby dziecko sie przejadalo. Albo wymiotuje zaraz po posilku albo nawet 5godz po. Do tego kupy robia sie coraz rzadsze az w koncu zanikaja, na 2 dzien w szpitalu juz nie robil mi wcale kupy. Ja pojechalam od razu na pogotowie, wczesniej dzwonilam, zeby od razu z malym dzieckiem przyjeli bo ludzie to myslalam ze mnie zajedza w kolejce ale lekarka juz wiedziala o co chodzi to bylo latwiej. Ale ludzie nie wiedza ze przeciez nie da sie stac w kolejce z wymiotujacym miemowleciem 4godz...

Odnośnik do komentarza

Cześć mamusie! Przede wszystkim gratulacje dla wszystkich cudeniek! czytam Was z wielkim sentymentem i strachem zarazem. Jestem mamą 9-cio miesięcznego Radka, a w kwietniu pojawi się na świecie jego młodszy braciszek, więc niebawem czeka mnie powtórka z rozrywki ;) Siedząc ciągle w domu z małym znalazłam fajne zajęcie, którym jest haftowanie metryczek. Jest to bardzo fajny, a zarazem oryginalny prezent dla nowo narodzonego dzieciątka. Można wpisać imię, wagę, dokładną date, godzine urodzenia. wklejam kilka przykładowych zdjęć. Można też wpisać w google "metryczki haft krzyżykowy" i wyskakuje dużo obrazków. Jeśli ktoś byłby zainteresowany zapraszam do kontaktu mailowego - maugosiasz@gmail.com - podam więcej informacji i przykładów. Pozdrawiam :)

monthly_2014_12/listopadoweczki-2014_23017.jpg

monthly_2014_12/listopadoweczki-2014_23018.jpg

monthly_2014_12/listopadoweczki-2014_23019.jpg

monthly_2014_12/listopadoweczki-2014_23020.jpg

monthly_2014_12/listopadoweczki-2014_23021.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/211xe6ydgbjiep0h.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...