Skocz do zawartości
Forum

Listopadóweczki 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Dziewczyny.

Ja się melduje wciąż w dwupaku. Szyjka uformowana, zero rozwarcia i skurczy. Trzymajcie kciuki, żeby Grześ sie niedługo zdecydował bo strasznie długo siedzi w tym brzuchu.

Kassandra gratuluje Ci syneczka. Życzę Wam dużo zdrówka.

Moniniuss, Czaki ciekawa jestem która z nas zamknie "listopadową" listę mamuś ;-)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=70504]Tekst linka[/url]

http://www.suwaczki.com/tickers/ckaidqk3uhit79gg.png

Odnośnik do komentarza

hej :)
kassandra ale śliczny bąbelek!!! i piżamka super :) pierwsze dni są inne ale na pewno wszystko sobie poukładasz :)
a my wczoraj na wizycie byliśmy :) mały dalej żółty ale mniej, no i waży już 3900g!!! 3 tyg już za nami a ja dalej tylko bym patrzyła na jego śliczną buziulkę :) i całowała bym go bez przerwy!!! ależ czas szybko leci!!!
miłego wieczorku :)

Odnośnik do komentarza

kassandra ależ słodziak! Jeszcze raz gratulacje! Wszystko sobie pomalutku poukładacie:))

moniunius, truskawka, czaki czekamy!! Mikołajki już w sobotę:)))

czaki ja mialam - przy rozwarciu 6cm - jaki rodzaj? A jakie są? Coś mi wlali i po chwili zaczęła się akcja :)

U nas dziś aktywny dzień - najpierw lekarz - synek zdrowy, pogodny i dalej dajemy delicol + biogaja. Mleka mamy nie zmieniać - zbyt częste zmiany nie są dobre :) wazy 4370g :).. Potem byliśmy u moich rodziców:)).. Następnie rodzinne zakupy i na koniec goście.. :-))

Doooobranoc!

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny :)
Przepraszam, ze tak późno, ale zanim nadrobiłam forum, to troche minęło. Jakos na tego fejsa tak szybciej i łatwiej sie zagląda :)

A wiec melduje sie juz z domku. Dla tych, które nie mają fejsa wrzucam fotkę mojej Lenki:)
Mała urodziła sie 1 grudnia ( w dzien urodzin mojej babci, po której mamy mieskzanie, wiec mysle, ze to jej sprawka :) ) . Wazyła 3580, 54 cm długa i 10 pkt. Poród ogólnie krótki, ale jak to poród ciezki :) W niedziele Wam napisałam, ze jade bo mam skurcze. Byly nieregularne, ale sie nasilały. Ja jeszcze bym mogła posiedziec w domu, ale mój P. nalegal, ze juz trzeba jechac. Bez pospiechu jeszcz sie wykąpałam, zjadłam, sprawdzilam torbe, i o 23 dopiero pojechalismy na IP. Okazalo sie, ze mam 3 cm rozwarcia i skurcze są, ale słabe i nieregularne. Zostawili mnie na oddziale twierdzac, ze sie bedzie rozwijało z czasem. No i niby sie cos tam nasilalo, ale o 4 rano całkowicie mi przeszło :) byłam pewna, ze wyjde do domu. Wzieli mnie na badania o 8 rano i okazalo sie, ze skurczy nie mam, ale rozwarcie juz na 6 cm :) doktor kazał mnie przygotowac i na porodówke. O 9 dostałam oksytocyne na wywołanie skurczy, antybiotyk na to GBS, skurcze pomału sie rozwijały. Takie konkretne były juz po 2 godzinach, gdzie momentalnie zaczeły sie bóle parte. Męczyłam sie z parciem 15 min,. a cały poród ogólnie trwał 2.45. Nacieła mnie na 2 cm, zszyli bezbolesnie, tak ze po dobie juz normalnie chodziłam. Szwy goją sie jak na psie, w domu robie juz wszystko. Mała grzeczniutka, je i śpi. W nocy musze ją budzic do karmienia. Mam własnie nawał pokarmu, przez co ból niesamowity. Ale robie okłady, moj P. mi masuje, małą budze i dostawiam i mam nadzieje ze jakos minie. Pisałam Wam kiedys o guzie pod pachą , który wyskoczył mi w 3 msc ciązy. Jest teraz odkąd mam nawal tego pokarmu ogromny, twardy i bolesny. Czekam na polozną i wtedy niech go obejrzy. Gdyby nie moj p. to bym chyba przestała karmic , ale on sie nie poddawał, cała noc mnie masuje, biedny sie nie wysypia :) był ze mna cały poród, byłam w szoku, bo ciągle mówil mi jak mam oddychac, jak przec, trzymal za reke, przytrzymywał glowe, latał z wodą :) na koniec polozne powiedziały, ze rzadko widza, zeby tatus była taki zaangazowany :) a w Lence sie zakochał i juz koniec :) córeczka tatusia :)

kassandra gratulacje :)
Widze, ze zostały ostatnie 3 listopadóweczki :) 3mam mocno kciuki :)

monthly_2014_12/listopadoweczki-2014_21705.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/iv093e5eso0fxzy5.png
http://www.suwaczki.com/tickers/kjmne6ydyz4px1ba.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...