Skocz do zawartości
Forum

Listopadóweczki 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Oj ja dzisiaj totalnie poszalałam, zjadłam pizze i szarlotkę na ciepło. Wiem, że przy mojej cukrzycy to niedozwolone ale postanowiłam poszaleć bo pewnie długo takich rzeczy nie pojem.

Dziewczyny może któraś z Was potrafi ustawić forum poufne? Powiem Wam, że naprawdę różni ludzie czytają forum i nie jest to takie fajne. Fajnie byłoby gdyby tylko "aktywne" się dziewczyny miały do niego dostęp.

Gabi gratulacje!!! Dużo zdrówka dla Was dziewczyny! :-) Buziaki! :-*

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=70504]Tekst linka[/url]

http://www.suwaczki.com/tickers/ckaidqk3uhit79gg.png

Odnośnik do komentarza

Truskawka ja nie mam pojecia jak to zrobic i czy w ogole mozna. Pewnie Oosaa by wiedziala :)

Misiabella jesli Kasandra dzis urodzi- a z tego chyba wynika to bedziemy tylko we trzy :D

Mnie znowu straszliwie boli glowa. Musialam wziac paracetamol. Nie czuje sie w pelni mocy i nie mam sily walczyc z bolem z perspektywa rodzenia...ehhh

http://www.suwaczki.com/tickers/h44ecsqvmfx1oo1u.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Czaki dziękuję :* milo mi to słyszeć ;*

Eh mnie też dzisiaj strasznie boli głowa.. Ale to chyba pogoda tak działa..

truskawka masz rację - wyslalam zapytanie do redakcji :)

Cztery listopadoweczki czekają na swoje aniołki:) aż dziw bierze, że to już grudzień.. Jak dziś pamiętam gdy znalazłam to forum i zastanawiałam się kilka dni czy dołączyć.. :) cieszę się, że to zrobiłam - nikt tak nie zrozumie kobiety w ciąży - jak inna kobieta w ciąży.. Wymiana doświadczeń, rady, możliwość wyżalenia się, itp. - myślę, że każda z nas znalazła coś dla siebie...

Odnośnik do komentarza

No to moze byc ciezka noc przed Kassandra, oby poszlo szybko i w miare bezbolesnie, dzidzaia zreszta sprawi, ze wszelkie takie rzeczy stana sie niewazne i pojda szybko w niepamiec.
Moj misio dal mi dzisiaj popalic, nie chcial odejsc od cycka, slabo ciagnal, produkcja spadla, nie mialam czasu uzyc tyle co trzeba laktatora i choc juz w trakcie jednego odciagania w systemie 2x7min, 2x5min, 2x3min, spokojnie wyciagalam 50-60ml, teraz zeszlam do 25. Chcial po prostu spac przy sutku, jak go odkladalan do lozeczka przerazliwie plakal. Juz mu raz podalam mm, bo za malo uzbieralam wlasnego pokarmu. Nie mam sumienia go odladac kiedy placze tak dlugo i zalosnie...

http://www.suwaczki.com/tickers/lprk3e5e0ehn61u6.png

Odnośnik do komentarza

krofka ja dalej na bebilonie (do dokarmiania) i kurczę nie chcę co rusz zmieniać, więc wczoraj wprowadziłam biogaję - w nocy poszła mała - wlasnie plastelinowa (mam nadzieję, że się to unormuje)..póki co zostawię bebilon i zobaczę czy się przyzwyczai.. A Ty też chyba podajesz biogaję? Ja zbankrutuje na te kropelki eh.. Delicol (u mnie w aptece 30 pln) starcza ledwie na tydzień:(.. Biogaja drugie tyle.. Tyle że pewnie starczy na dłużej...

Odnośnik do komentarza

Kassandra - trzymam kciuki za efektywne parcie :) Czekamy na wieści :)

Gabi - gratuluję !!! :)

No właśnie, IgaJula, Justys - dziewczynki, co u Was?

Em, Misia - więc jesteśmy umówione :) Może jeszcze inne forumowe mamy ze swoimi szkrabami będą miały ochotę się spotkać :) Czekamy wobec tego na piękną pogodę :) Em, my w sumie może nawet na basenie się spotkany jeśli odważymy się i pojedziemy kiedyś na zajęcia dla niemowlaczków :)

Misia - ja już całkowicie przeszłam na laktator elektryczny. Przede wszystkim jego cichy wibrujący dźwięk usypia mi Stasia :D a po drugie w trakcie odciągania mam czas dla siebie ;) Ściągam po 60-80 ml z każdej piersi do osobnych butelek. W ciągu dnia podaje swoje mleko, ale na noc daję konkretną kolację już z mm (obecnie 70-80ml). Finalnie zdecydowaliśmy sie na Enfamil Premium Lipil Dha. Staś dostawał to mleko w szpitalu. Później w wyprawce dostał Humanę, ale nie chciałam już mu za bardzo mieszać w tym malutkim brzuszku i kupiłam Enfamil. Po takiej kolacji z mm potrafi przespać nawet do 4h :D Swoje mleko podaję w trybie na żądanie, tylko mm daję na kolację. Nie wiem ile podaję swoje mleka, bo już w niedziele przestałam zapisywać :( Co do laktacji, u mnie jest dużo mleka, ale to pewnie dlatego, że jak tylko pojawiło się mleko, to uruchomiłam laktator na pełne obroty i nawet to moje pierwsze "wydojenie" było maksymalne. Nie przystawiam już synka w ogóle do piersi. Spędzamy ze sobą tyle cudownych chwil, że pierś odpuszczę ;) Cieszę się bardzo za to z relacji jakie buduje z tatą, ponieważ jak tylko J wraca do domu, to przejmuje synka i również go karmi. Gadają wówczas ze sobą, umawiają się na wyjście ojciec - syn na piwo a nie tam jakieś mleko. Jest śmiesznie ;) Misia, jak żółtaczka? Przeszła już całkowicie?

http://www.suwaczek.pl/cache/9efb4a2460.png

Odnośnik do komentarza

Elleves my czekamy do trzeciego miesiąca ( jak synek będzie stabilnie trzymal główkę) i jedziemy na basen :D on tak uwielbia wodę, że już nie możemy się doczekać - dam Ci znać - to nawet można by się zgadać i wspólnie wybrać:))))

Czy ten enfamil ma pełnowartościową laktozę? Czy może obniżoną? Ciągle zastanawiam się nad zmianą mleka.. Bo znowu mamy zatwardzenie u synka.. I szukam czegoś dobrego :) Ja dokarmiam tylko wtedy, jak Leo jest wyssał już wszystko z obu piersi i domaga się więcej i jak gdzieś wychodzę - nie jestem w stanie mu odciągnąć więcej niż 40-60 ml z obu piersi eh..

Odnośnik do komentarza

O kurcze tak sie naprodukowalam, no moze nie az tak, ale calkiem calkiem:D, no i polecialo w cholere...Polozna twierdzila, ze ona nie widzi pozostalosci po zoltaczce, ale jak dla mnie nosek ma nadal zolty, taki moj maly zoltek:). Elleves 80 ml:D, niźle dajesz kobieto;), ja mam tak jak Em i to pod warunkiem, ze odstepy nie sa mniejsze niz 3godz., bo od razu produkcja sie zaniża, mimo ze maly w miedzyczasie jeszcze ssie.

http://www.suwaczki.com/tickers/lprk3e5e0ehn61u6.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...