Skocz do zawartości
Forum

Listopadóweczki 2014


Rekomendowane odpowiedzi

no no mamuśki ślicznie wyglądacie z brzuszkami :)
malyna natchnęłaś mnie i na obiad robię jutro kluski śląskie :D
też z ciekawości weszłam na stronkę tej apteki bo wcześniej o niej nie słyszałam i zrobiłam zakupy dla maluszka :) teraz tylko na paczkę czekam :)
ahhh i dodaję bebzonek przepraszam za jakośc ale inaczej nie dam rady bo popsułam aparat :(

monthly_2014_09/listopadoweczki-2014_15697.jpg

Odnośnik do komentarza

Jej dziewczyny czy tak jak ja nie możecie się już doczekać kiedy urodzicie i przytulicie wreszcie swoje upragnione maleństwo? Ja nie mogę o niczym innym myśleć jak tylko o tym. Ale choć bardzo się cieszę że to już niedługo i chcę tego to niestety zauważyłam też że coraz bardziej boję się dnia rozwiązania. To moja 1 ciąża i nie wiem jak to jest czy czegoś nie przegapie. Jestem w 37 tyg ciąży ale prowadząca stwierdziła że syn przyjdzie na świat przed terminem i bym była czujna bowiem opadł mi brzuch już jakiś czas temu a od tygodnia mam rozwarcie i coraz częstrze skurcze. A jak jest u was boicie się?

Odnośnik do komentarza

Truskawka my też bazujemy na cumlach Avent'a silikonowych głównie, chociaż mamy też dwa grzeszne ( baby ono i jeszcze jakiś inny, chyba z Canpol ale nie dam sobie ręki uciąć ), spisują się tak samo.

Dziewczyny ale macie brzuchole :D Jutro wskoczę z moim hahah. Pamiętam jak takie malutkie brzuszki wrzucałyśmy....jakby to było wczoraj :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny

Od rana kompletuje wyprawkę dla małej czytam, porównuje ceny, czytam, czytam i hmmmm wiem, że nic nie wiem.
Powiedzcie mi czy używałyście serii kosmetyków MUSTELLA dla dzieci? Co możecie o nich powiedzieć? Wiem, że są droższe, ale słyszałam że na ciemieniuche super. Czytałam skład kremu na odparzenia Sudocrem. Polecacie go na 100%?

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvjyfxnaihg.png

Odnośnik do komentarza

Majuś no sama jestem ciekawa:D jak mi lekarz powie ze 2 kg to chyba spadne z fotela hahaha....nie no mysle ze max 1700....wroce po 10 to zdam relacje:D

emka-emka ja moge powiedziec tyle, ze nie warto kupowac drogich kosmetyków na początek....a jak dziecko bedzie miało uczulenie? to co wszystko pójdzie do kosza.... ja do pupki kupiłam depanthen, jest teraz w rossmanie po 15 zł z karta rosnę:) slyszałam ze jest bardzo dobry:) no i cena przystępa....sudocrem tez wiele osob poleca....na początek mozna małe pudełeczko 10 zł w biedronce:) a reszte kosmetyków mam narazie z nivea....tez duzo osob chwali sobie z hippa ostatnio powrocil do rosmana :) specjalnie dla maluszków... to tylko moje zdanie:) moge sie nie znać bo to moje 1 dziecko...ale staram sie kupować z głową by potem nie wyrzucać :]

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nmgn8vknf3.png

Odnośnik do komentarza

Hej brzuchatki, fajnie popatrzeć na tak różne brzuchy, mniejsze, większe o różnorodnych kształtach. Uda mi się pochwalić i moim, bo jutro jadę dopiero do tamtego mieszkania, nie mam siły, by tam jechać jeszcze dzisiaj, a jeszcze tu muszę dokończyć parę rzeczy, więc korzystając z nocnej nieobecności robotników, udało mi się strzelić fotkę. Mój M stwierdził, że z takim brzuchem, z powodzeniem dostałabym rolę w obsadzie "Star Treka":D.
Bombka, a co z twoim uczuleniem, co powiedział Ci lekarz?

monthly_2014_09/listopadoweczki-2014_15710.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/lprk3e5e0ehn61u6.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie Dziewczyny :) Muszę się Wam przyznać, że od kilku tygodni tak cichaczem Was podczytuję :) a tylko moja wrodzona nieśmiałość nie pozawalała mi się do tej pory odezwać :) I tak "potajemnie" przeżywałam z Wami wszystkie radości i smutki. Ja mam termin porodu wyznaczony na koniec listopada. To moja druga ciąża, ale niestety pierwszą straciłam a ta była bardzo długo wyczekiwana. I może właśnie przez to, przez ten strach nie miałam jeszcze NIC kupionego dla Synka. Przeglądałam tylko strony internetowe, patrzyłam co mi się podoba, w myślach wybierałam, że może bym kupiła to albo tamto. Do wczoraj :) Czytałam o Waszych listach, zakupach, wyprawkach i .. przełamałam się i kupiłam pierwszą rzecz! Może nie najważniejszą, bo wymarzony kocyk.. :) ale myślę, że teraz pójdzie już łatwiej :)) Dziękuję, że może i bezwiednie ale mnie zmotywowałyście :) A dziś zabieram się za uprzątnięcie pokoiku, który dotychczas służył za "graciarnio-przechowalnię", tak żeby mąż mógł tam wkroczyć i zacząć malować. Trzymajcie kciuki :))) Pozdrawiam Was serdecznie z samego rana - dzisiaj to ja jestem pierwsza ;)))))
Aha! jestem z Poznania, czy są tu przyszłe Mamusie z okolic, które planują rodzić w Poznaniu?

Odnośnik do komentarza

witaj jagodowa dopisz się do naszej list, którą znajdziesz pod suwaczkiem osy :)
ja dzisiaj zacznę narzekaniem - bolą mnie zęby :( prawie cała strona i do tego dziąsła sobie poryłam płatkami, a to wszystko przez zasrane zmiany ciśnienia :( do tego dziś odwiedzi nas teść ;/ a jutro jadę w końcu na bilans z córą i pójdę wpisać brakujące wyniki do karty ciąży bo się znalazły :D
Truskawka my od początku używaliśmy smoczki Lovi i powiem że wzorek z małpką zapoczątkował u nas sprawne mycie ząbków bo kładłam smoczek na zlewie i mówiłam że musimy pokazać małpce jak się buzię otwiera itp (potem obowiązkowo udawałam że małpce tez myję ząbki)
http://www.mlekolandia.pl/smoczki-uspokajajace-i-gryzaki,lovi-smoczek-silikonowy-dynamiczny-marine-6-18m,57-k-1005-1047-p?gclid=CJjql_nmwcACFcsJwwodI0UAQg
ale obojętnie jaki smoczek wybierzesz - jak dziecko przyzwyczai się do jego kształtu to będzie problem ze zmianą na inny (czyt. zmiana niemożliwa), a mówię z doświadczenia bo u nas dzieciakom chcieliśmy pozamieniać i żadne z nich nie chciało :D

laseczki przy moich 160cm jak stoję mega prosto brzuch ma już 99cm!...nic dziwnego że "nie mam co na siebie włożyć" :D

http://www.suwaczki.com/tickers/l22npx9i0vxunlu6.png
http://www.suwaczki.com/tickers/dqprj48agnghpqtk.png

Odnośnik do komentarza

Hej Brzuchatki :)
W takim razie jestem druga :P zaczęło się poranne wstawanie bo i szkoła się zaczęła :(
jagodowa witamy :) fajnie że nasze pogaduszki kogoś motywują :) zostań z nami na stałe!!! :) i pochwal się brzuszkiem :)
a za oknem szaro buro uhhhh nie lubie tego!!!!
malyna dziś misja kluchy śląskie :) mam nadzieję że wyjdą tak dobre jak Twoje :D
miłego dnia :*

Odnośnik do komentarza

Ooo nie jestem pierwsza:D
Witam nowa mamusie:) super ze odważyłas się do nas napisac:) i ciesze się ze Cię zmotywowalysmy do dzialania:) w kupie sila:D!! Teraz się częściej odzywaj:)
ja szykuje się na wizytę. ...zaczynam się stresować:*
W ogóle przeżyłam w nocy horror!!!
oczywiście przed każdą wizyta wieczorem dzień przed golenie. ..chociaż to już masakra dla mnie....oczywiście się pozacinalam:] niedosyc ze ciekawe boli od papieru to jeszcze to....no nic. ..
po 1 w nocy wstałam na siku. ...patrzę a nam papierze krew...drugi raz się wycieram krew....trzeci krew.....juz zawał. ..budzę mojego mowie krew zaraz do szpitala lecimy. ...ten nie wie o co chodzi siedzi na łóżku blady...ale mowie nie no sprawdzę jeszcze bon kiedyś tak miałam jak się pozacinalam ze mi krew jakiś czas leciała. Az normalnie wsadzilam palca w cipke sprawdzić czy stamtad nie leci no ale nie.....palec czysty tylko biały śluz. ...no i juz nic nie było krwi na papierze....jeszcze w lusterku obczailam i tez nic....mówię wam cała noc prawie nie spałam. ..masakra:P
Ja chyba strajkuje i do końca ciąży się nie gole ooo! !! Kiedyś się baby nie golily i żyły. ...:]
niech zyje naturalność hahahha:)))
napisze po wizycie:P
buziaki! !!!

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nmgn8vknf3.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry:)
Pierwszy raz od kilku tygodni wyspana- w swoim łóżku:) przeniosłam się właśnie z leżakowaniem na kanapę;) u nas też wczesne wstawanie- chłopcy do przedszkola, mąż do pracy i chata wolna;) choć szczerze przyznam, że wolałabym z nimi spędzić czas:)
Śliczne brzuszki dziewczyny:)
Malyna czekamy na wieści jak tam Giga Szymek się miewa;) ale miałaś krwawą przygodę...
Jagodowa witamy:) jest tu kilka z nas po przejściach- strach będzie towarzyszył do końca,ale nie daj mu się- szykowanie wyprawki pomaga:) byłam z Poznania,teraz mieszkam nieco dalej, ale rodzić zamierzam ponownie w Poznaniu- rodziłam w Raszei. No chyba że Zosieńki nie dam rady powstrzymać i wyskoczy szybciej to wiadomo wybierzemy się na Polną.
Bombka co z tą wysypką? jest jeszcze?
Co do kosmetyków to zgadzam się z Malyną. Nie ma co szaleć na początek z ilością. Jak sypnie malucha to wszystko i tak w śmieciach wyląduje. Lepiej kupić jakieś małe opakowanie na przetestowanie. Np. sudocrem (akurat nie jestem jego zwolenniczką) - w szpitalu po porodzie dostaje się pudełka różowe i niebieskie- są tam próbki różnych kosmetyków (właśnie m.in.sudocrem w małym pudełeczku), próbki herbatek,mlek, proszków do prania, gazety o dzieciach, masa ulotek i przy pierwszym dziecku dostaliśmy butelkę Avent,a przy drugim smoczek Avent.
My używamy kosmetyków Nivea i Emolium.

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsv8u69b5gwy6bs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvj44j7p2ln7nw.png
http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvx1hpc9aw40ro.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie ;)
Witaj Jagodowa, super że w końcu się odezwałaś :)

A u mnie w nocy zaczęło padać i do tej pory pada i pada jeszcze w koszulce musiałam wylecieć na dwór bo pompa mi się zacięła co wodę wypompuwuje z drenażu, dobrze, że żadnen sąsiad nie szedł bo miałby widok jak się schylałam hahaha :p
I jak zwykle już mi puls skoczył bo dziś do ginekologa. Dobrze, że w domu sobie ciśnienie mierze i zapisuje w karcie hehe. Ciekawe ile mi się przytyło teraz i ile waży mój mały :) i nie wiem co na obiad zrobić... Nie mam pomysłu ech.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...