Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Redakcja

Konkurs "Wymarzone puzzle"

Rekomendowane odpowiedzi

"pociag" praca samodzielna Alinki (4 lata). Ala uwielbia puzzle, ale najwiecej dostepnych jest ze zwierzetami lub postaciami z bajek. Ciekawie jest moc stworzyc swoje wlasne puzzle.

monthly_2014_03/konkurs-wymarzone-puzzle_8644.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oto rysunek mojej 7-letniej córki Kasi. Wykonała go przy użyciu kredek w sztyfcie.
Stworzyła swoją wizję wszechświata - Ziemię i kilka planet - otoczonych DROGĄ CZEKOLADOWĄ (nie mylić z MLECZNĄ :-)) Gwiazdy i komety - w kształcie lizaków i groszków - dryfują w tej przestrzeni.. Stworzyć z tego kosmiczne puzzle – to byłoby to!

monthly_2014_03/konkurs-wymarzone-puzzle_8680.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość isia27

Michaś 8 miesięcy - mama odrysowała stópki i rączkę synka a resztę malował sam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem ,nie rozumiem, po prostu trudno mi to pojąć. Czy tak trudno powiedzieć dziecku o konkursie, i zachęcić go do stworzenia własnej samodzielnej pracy. Ostatnio na jaki portal nie wejdę, to albo zdjęcia moich dzieci są wstawiane na kogoś innego, albo przepisy a teraz rysunek.
Mowa o "Domisia, filip lat 6" wstawiła zdjęcie pracy mojego synka. Zdjęcie to brało udział w konkursie "Disney i przyjaciele" tu na parenting.
Oto link:
http://forum.parenting.pl/konkursy/2940820,konkurs-disney-i-przyjaciele,5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość isia27

Michaś 8 mscy - mama pomagała odrysować stópki i rączki a synek resztę malował sam

monthly_2014_03/konkurs-wymarzone-puzzle_8689.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje panny co dzień domalowują coś do swego dzieła, a starsza wymogła na mnie obietnicę, że wstawię jeszcze to, co zmalowały dzisiaj, co niniejszym czynię z przyjemnością;-)

monthly_2014_03/konkurs-wymarzone-puzzle_8690.jpg

monthly_2014_03/konkurs-wymarzone-puzzle_8691.jpg

monthly_2014_03/konkurs-wymarzone-puzzle_8692.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękujemy za czujność.
Konkursy polegają na zabawie, tak jak plomien wspomniał - konkursy robimy dla dzieci, dla ich zabawy i fajnego spędzania czasu. Nawet jeśli nie uda się wygrać, to też to jest i motywacja na następny raz i nauka tego, że raz się wygrywa raz nie - tak w życiu już jest.
Nie wiem dlaczego ktoś "zapożycza" sobie cudze prace czy zdjęcia. Proszę pamiętać, że regulamin mówi o prawach autorskich.
Redakcja faktycznie nie zapamięta wszystkich prac ale mamy i dzieci tak.

Dziękujemy za czujność i prosimy na przyszłość o wspólną zabawę - z nami i dziećmi - tylko albo aż tyle!

W związku z sytuacją, konkurs został dokładnie przejrzany, pooglądany, przedyskutowany i mamy wyniki konkursu. Mamy nadzieję, że wszystkie nagrodzone prace to efekt dobrej zabawy dzieci.

Ela30 - "wiosenna abstrakcja" została uznana przez Redakcję jako "jesienny wiatr" i tutaj muszę przekazać wyrazy podziwu za dobór kolorów. Myślę, że Natalia ma szansę w przyszłości zostać sławną artystką. Proponuję zostawić obrazek na przyszłość, kiedyś będzie wiele wart ;-)

Oto lista nagrodzonych:

tnc1007
adela878
Natka08
Tatusiek2006
Gosia67
Ela30
plomien
kingusienka88
mika_152
KotWButach

GRATULUJEMY!

Prosimy o przesłanie danych adresowych na maila:
konkursy@parenting.pl

Dziękujemy za pracę wszystkim konkursowiczom i zapraszamy do nowych konkursów!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...