Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Wymarzone puzzle"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Oto rysunek mojej 7-letniej córki Kasi. Wykonała go przy użyciu kredek w sztyfcie.
Stworzyła swoją wizję wszechświata - Ziemię i kilka planet - otoczonych DROGĄ CZEKOLADOWĄ (nie mylić z MLECZNĄ :-)) Gwiazdy i komety - w kształcie lizaków i groszków - dryfują w tej przestrzeni.. Stworzyć z tego kosmiczne puzzle – to byłoby to!

monthly_2014_03/konkurs-wymarzone-puzzle_8680.jpg

Odnośnik do komentarza

Nie wiem ,nie rozumiem, po prostu trudno mi to pojąć. Czy tak trudno powiedzieć dziecku o konkursie, i zachęcić go do stworzenia własnej samodzielnej pracy. Ostatnio na jaki portal nie wejdę, to albo zdjęcia moich dzieci są wstawiane na kogoś innego, albo przepisy a teraz rysunek.
Mowa o "Domisia, filip lat 6" wstawiła zdjęcie pracy mojego synka. Zdjęcie to brało udział w konkursie "Disney i przyjaciele" tu na parenting.
Oto link:
http://forum.parenting.pl/konkursy/2940820,konkurs-disney-i-przyjaciele,5

Odnośnik do komentarza

Dziękujemy za czujność.
Konkursy polegają na zabawie, tak jak plomien wspomniał - konkursy robimy dla dzieci, dla ich zabawy i fajnego spędzania czasu. Nawet jeśli nie uda się wygrać, to też to jest i motywacja na następny raz i nauka tego, że raz się wygrywa raz nie - tak w życiu już jest.
Nie wiem dlaczego ktoś "zapożycza" sobie cudze prace czy zdjęcia. Proszę pamiętać, że regulamin mówi o prawach autorskich.
Redakcja faktycznie nie zapamięta wszystkich prac ale mamy i dzieci tak.

Dziękujemy za czujność i prosimy na przyszłość o wspólną zabawę - z nami i dziećmi - tylko albo aż tyle!

W związku z sytuacją, konkurs został dokładnie przejrzany, pooglądany, przedyskutowany i mamy wyniki konkursu. Mamy nadzieję, że wszystkie nagrodzone prace to efekt dobrej zabawy dzieci.

Ela30 - "wiosenna abstrakcja" została uznana przez Redakcję jako "jesienny wiatr" i tutaj muszę przekazać wyrazy podziwu za dobór kolorów. Myślę, że Natalia ma szansę w przyszłości zostać sławną artystką. Proponuję zostawić obrazek na przyszłość, kiedyś będzie wiele wart ;-)

Oto lista nagrodzonych:

tnc1007
adela878
Natka08
Tatusiek2006
Gosia67
Ela30
plomien
kingusienka88
mika_152
KotWButach

GRATULUJEMY!

Prosimy o przesłanie danych adresowych na maila:
konkursy@parenting.pl

Dziękujemy za pracę wszystkim konkursowiczom i zapraszamy do nowych konkursów!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...