Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
domi81

Co na prezent dla trzylatka - chłopca?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MatyldaRo

ja kupiłam bajkę na dvd Dobry dinozaur, przesympatyczna, a w każdym opakowaniu są 2 darmowe bilety dla dzieci do 16 roku życia do Juraparków w Krasiejowie, Bałtowie i Solcu. 2 pieczenie na jednym ogniu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MatyldaRo

do końca września 2016 r., przez wakacje na pewno znajdzie się czas żeby pojechać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

możesz kupić pakiet kilku koszulek z nadrukami jego ulubionych bohaterów z bajek lub zabawnymi napisami, w których będzie mógł wychodzić do przedszkola :) Bardzo fajne wzory widziałam na [reklama usunięta] jest z czego wybierać, a cena według mnie nie jest wygórowana :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Samochody dla dzieci są ciekawym prezentem już nawet dla roczniaków, które w autku sterowanym przez opiekuna bawią się świetnie, Do tego migające światełka i melodie uruchamiane przyciskiem to dla maluchów nie lada gratka. Taki pojazd na akumulator to nie tylko zabawka to też forma narzędzia edukacyjnego, które pomaga wprowadzić troszkę starsze dziecko w świat motoryzacji czy zobrazować i nauczyć podstawowych zasad ruchu drogowego. Nie zapominając oczywiście o tym jak ogromną frajdę sprawiają takie auta dzieciakom!!!
Duży wybór samochodów dla dzieci znajdziecie Państwo w naszym sklepie:
[reklama usunięta] Zapraszamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gemera

No nie wiem aby gra komputerowa była dobrym pomysłem na prezent dla dziecka.... Na pewno nie taka skomplikowana Jeśli już pozwalasz dziecku grać to niech bedzie to mądra gra, w której układa sie klocki
[reklama usunięta]

Na przyklad taka kocia układanka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość maniawro

Ja niedawno kupiłam synkowi mojej siostry super misia z Orange Toys polska, maluch był zachwycony :)
[reklama usunięta]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ania ania1

Myślę, że czapeczka krasnala by się dziecku spodobała najbardziej, kupiłam taką ostatnio z Fabryki Wafelków, bo była promocja -45%, taki rabat już jest odczuwalny, prawie połowa ceny. Jest dwustronna, otula bardzo dokładnie, tak jak szalik i czapka w jednym. Można ją nosić dwustronnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój synek lubi różne gry, dlatego na pewno wśród prezentów a trzecie urodziny znajdą się np. takie z nauką literek czy inne dostosowane do wieku. A w długie jesienne i zimowe popołudnia to pozwala trochę zająć malucha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ulka31

a co ze starym jak świat pluszowym misiakiem, dzieci już nie cieszą takie zabawki? teraz właśnie na przepisnaszycie bardzo fajnie było wyjaśnione jak takiego misia samodzielnie zrobić i naprawdę nie trzeba jakichś ogromnych umiejętności a trochę zapału i myślę że taki prezent każdego szkraba ucieszy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

~Ulka31
a co ze starym jak świat pluszowym misiakiem, dzieci już nie cieszą takie zabawki? teraz właśnie na przepisnaszycie bardzo fajnie było wyjaśnione jak takiego misia samodzielnie zrobić i naprawdę nie trzeba jakichś ogromnych umiejętności a trochę zapału i myślę że taki prezent każdego szkraba ucieszy

Popieram :D Też daję często pluszaki, czy to mojej córce czy chrześnicy albo dzieciom znajomych - można się przytulić, pluszaki to zawsze dobry pomysł, nawet jeżeli miałyby leżeć przy łóżku ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli to typ spokojnego dziecka, to może Miś Podróżnik z Chicco? Nie wiem czy widziałaś go - opowiada w języku polskim i angielskim krótkie historie o swoich podróżach oraz śpiewa. Dziecko samo wybiera o jakiej podróży chce słuchać, bo Miś ma w plecaczku karty, które umieszcza się na jego brzuchu - każda karta to inna wyprawa. Moja córka (choć nie jest bardzo "spokojnym" dzieckiem) bardzo go lubi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio modne zaczęły się robić zabawki robione według rysunków dzieci. Wyglądają czasem komicznie, ale myślę, że to naprawdę wyjątkowy prezent i warto nad tym pomyśleć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój syn w tym wieku uwielbiał autka Wader z drogami i szlabanem, oprócz tego tory z ciuchciami na magnes takenplay, pierwsze puzzle, gry planszowe :)

Weronika Jakub i Ania moje słoneczka!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość viviennka

Tu jest podział na wiek, więc łatwo coś kupić stosownego http://jokomisiada.pl/ w dodatku to sklep internetowy, więc rodzice docenią, wiadomo : ) Moje małe najbardziej lubi klocki i puzzle, godzinami może układać swoje konstrukcje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O zabawkach tworzonych z rysunków dzieci słyszałam, to świetny pomysł. Widziałam nawet gdzieś na fb stronę Polki, która się takimi rzeczami zajmuje. Na czasie są też wszelkiego rodzaju gry/ zabawki rozwijające umysł i kreatywność. Układanki, rysowanki, klocki...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciuchcie ,,Tomek i Przyjaciele" to popularna opcja, 3-latek jest już chyba wystarczająco duży na taką bajkę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...