Skocz do zawartości
Forum

Co na prezent dla trzylatka - chłopca?


domi81

Rekomendowane odpowiedzi

ali.cja a to jest w celu jak dziecko, nie umie samo jeździć na rowerze? bo mój już potrafi, szybko załapał po biegówce i tak myślę, że dla mnie to bezsensu kupić takie coś ;p Ale zostając w sportowym temacie prezentowym, super prezentem jest wędka :D ale nie taka zwykła dla dorosłych ;p Syn dostał właśnie na 3 urodziny z Chicco taką wędkę, do której jest dołączona podkładka na którą trzeba stanąć, i "łowi" się 4 zwierzątka, wędka do tego wydaje dźwięki. Bardzo się cieszę na tą zabawkę bo po domu wala się pełno nie przydatnych a ta uczy koordynacji i równowagi z czego jestem bardzo zadowolona :)

monthly_2017_06/co-na-prezent-dla-trzylatka-chlopca_58701.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość limeria

Jest wiele opcji prezentowych:
pluszak
klocki
jakieś ubranko ( o ile oczywiście wiesz jaki maluch ma rozmiar)

Jest wiele opcji prezentowych:
pluszak
klocki
jakieś ubranko ( o ile oczywiście wiesz jaki maluch ma rozmiar)

PWN ma sporo ciekawych zabawek edukacyjnych. Dla najmłodszych jak również i troche starszych dzieci ( nic nie zaszkodzi jak kupisz coś dla 2 czy 3 latka - dziecko szybko rośnie)
Fajna jest paczka puchatka [reklama usunięta]

Odnośnik do komentarza

Myślę, że dla dziecka w tym wieku dobrze sprawdzą się klocki, mam na myśli duże klocki drewniane lub plastikowe w stylu Mega Blocks, jak ktoś nie wie o jakie chodzi, to może zajrzeć tutaj https://sprzedajemy.pl/poradnik/klocki-dla-dzieci-jakie-wybrac-top-5-zestawow-klockow-dzieciecych-02d8b2-art2655. Tego typu zabawki są często polecane prze specjalistów, pomagają rozwijać wyobraźnie i nie tylko, a do tego na pewno szybko nie polecą w kąt, bo starsze dzieci też chętnie się nimi bawią.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, w Empiku jest mówiący długopis - TING. Zastanawiam się nad kupieniem tego synowi, tylko zastanawiam się, czy to na pewno dobry moment. Ogólnie prezent wydaje się być super, ale tam jest napisane o nauce czytania i pisania. Dla trzylatka to jest zbyt wcześnie? Wydaje mi się, że taka zabawka może wspomóc jakoś delikatnie naukę. Kupowałyście to swoim dzieciom?

Odnośnik do komentarza

Mowiący długopis? Fajne, mam 6 latka, może dobry pomysł , zerknę :) dzięki :) .... Ja za to Was chcialam zapytać o tego robota interaktywnego z Fisher Price Movi Mistrz Zabawy, co o nim myslicie? Ma któraś już ? Jest taki fajny jak w opisie go przedstawiają? Bo bardzo mnie zainteresował, szczególnie zabawy ruchowe i taneczne, bardzo aktywna pod tym kątem zabawka jak mi isę wydaje i dzieciaki chyba będzie potrafiła zaktywizować i wciągnąc do zabaw ruchowych

Odnośnik do komentarza

Zależy co lubi Twój chrześniak, ja mojemu ostatnio kupiłam zdalnie sterowany samochód z wassermana. Ma co prawda 4 latka, ale to nie jest tak duża różnica, bardzo mu się podobał. Zastanawiałam się jeszcze nad robotami zdalnie sterowanymi, bo też mają na tej stronce, ale w końcu zdecydowałam się na ten samochodzik.

Odnośnik do komentarza

Racja też mam ten sam problem zawsze swojej córeczcce kupowałam Lalki nawet w tamtym roku jeszcze na 6 urodziny prosiła o lalkę. Dokładnie taką sobie wymarzyła https://lalki.pl/krawal-spiewajaca-kasia-z-dwiema-sukienkami-kwiecistej-i-pomaranczowej-o_l_524.html a z chlopcem zawsze mam problem wszystkiego się łapie po trochu się interesuje jednym potem drugim i zawsze ciężko trafić co w danej chwili chciałby dostac :(

Odnośnik do komentarza
Gość Asiula212

Fajną i rozwijającą zabawką dla 2-4 latka są tablice manipulacyjne- moje ostatnie odkrycie. Rozwija, bawi i dziecko potrafi sobie tak manipulować dobrą godzinę ;) Nie jest tego zbyt dużo w polskim internecie, ale ostatnio pojawiło się kilka stron. Ja kupiłam [reklama usunięta] i jestem bardzo zadowolona, więc śmiało mogę polecić ;)

Odnośnik do komentarza

Pojazdy RC, zabawki sportowe (golf, kręgle, rzutki na rzepy), gry planszowe i karciane, współczesne klocki, które są mobilne z aplikacjami mobilnymi takie jak App Toys Chicco. Po zbudowaniu zamku lub statku piratów, należy zeskanować grafikę na jednym z klocków, dzięki czemu zabawka ożyje na monitorze. Wybór należy do Ciebie, czy wybierzesz bardziej nowoczesną zabawkę, czy tradycyjną. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny - długopis Ting w zestawie z książką jest na Empiku za niecałe 170 zł. Czy waszym zdaniem to dobra cena? A jeśli nie, to ile powinnam zapłacić, żeby ta cena rzeczywiście była dobra? Jak szukałam w Google to nie widziałam jakoś specjalnie tego długopisu w innych sklepach. Czy inne sklepy go mają?

Odnośnik do komentarza

Może jakieś zabawki? Chłopcy zawsze lubią się bawić jakimiś koparkami czy dźwigami ;) Ja kupowałam synkowi przyjaciółki na urodziny taki dźwig z [reklama usunięta] i mój synek był tak zazdrosny że musiałam jemu kupić taki sam hahaha

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...