Skocz do zawartości
Forum

Co na prezent dla trzylatka - chłopca?


domi81

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MatyldaRo

ja kupiłam bajkę na dvd Dobry dinozaur, przesympatyczna, a w każdym opakowaniu są 2 darmowe bilety dla dzieci do 16 roku życia do Juraparków w Krasiejowie, Bałtowie i Solcu. 2 pieczenie na jednym ogniu :)

Odnośnik do komentarza

Samochody dla dzieci są ciekawym prezentem już nawet dla roczniaków, które w autku sterowanym przez opiekuna bawią się świetnie, Do tego migające światełka i melodie uruchamiane przyciskiem to dla maluchów nie lada gratka. Taki pojazd na akumulator to nie tylko zabawka to też forma narzędzia edukacyjnego, które pomaga wprowadzić troszkę starsze dziecko w świat motoryzacji czy zobrazować i nauczyć podstawowych zasad ruchu drogowego. Nie zapominając oczywiście o tym jak ogromną frajdę sprawiają takie auta dzieciakom!!!
Duży wybór samochodów dla dzieci znajdziecie Państwo w naszym sklepie:
[reklama usunięta] Zapraszamy

Odnośnik do komentarza

Myślę, że czapeczka krasnala by się dziecku spodobała najbardziej, kupiłam taką ostatnio z Fabryki Wafelków, bo była promocja -45%, taki rabat już jest odczuwalny, prawie połowa ceny. Jest dwustronna, otula bardzo dokładnie, tak jak szalik i czapka w jednym. Można ją nosić dwustronnie.

Odnośnik do komentarza

a co ze starym jak świat pluszowym misiakiem, dzieci już nie cieszą takie zabawki? teraz właśnie na przepisnaszycie bardzo fajnie było wyjaśnione jak takiego misia samodzielnie zrobić i naprawdę nie trzeba jakichś ogromnych umiejętności a trochę zapału i myślę że taki prezent każdego szkraba ucieszy

Odnośnik do komentarza

~Ulka31
a co ze starym jak świat pluszowym misiakiem, dzieci już nie cieszą takie zabawki? teraz właśnie na przepisnaszycie bardzo fajnie było wyjaśnione jak takiego misia samodzielnie zrobić i naprawdę nie trzeba jakichś ogromnych umiejętności a trochę zapału i myślę że taki prezent każdego szkraba ucieszy

Popieram :D Też daję często pluszaki, czy to mojej córce czy chrześnicy albo dzieciom znajomych - można się przytulić, pluszaki to zawsze dobry pomysł, nawet jeżeli miałyby leżeć przy łóżku ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli to typ spokojnego dziecka, to może Miś Podróżnik z Chicco? Nie wiem czy widziałaś go - opowiada w języku polskim i angielskim krótkie historie o swoich podróżach oraz śpiewa. Dziecko samo wybiera o jakiej podróży chce słuchać, bo Miś ma w plecaczku karty, które umieszcza się na jego brzuchu - każda karta to inna wyprawa. Moja córka (choć nie jest bardzo "spokojnym" dzieckiem) bardzo go lubi :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...